Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albon w nowej wersji Williamsa wypada w Q1, Latifi w starej wersji Williamsa robi Q3 i gwarantowane P10.
Nie ma to jak zrobić dobre poprawki.
1
@Krystian1588 I dobrze, gość jest dobry ale nie ma kompletnie mentalu do gry pod taką presją jak w Barcelonie, w United też sobie nie poradził za to radząc sobie bardzo dobrze w mniejszych klubach.
0
@Emhyr Stary nie musi być, jednak 5 lat to 1/3 seniorskiej kariery, dużo się może zmienić a piłkarze potrafią z sezonu na sezon spaść totalnie z formą a i też piłka się zmienia i to co działało dobrze za ostatniej kadencji Valverde teraz może już nie działać a pomysł się przeterminować.
0
@Emhyr Odchodzić nie musi, ale się starzeją, schodzą z prime, tracą formę. Jego tam nie było przez 5 lat.
0
@Emhyr Zależy ile zostało z tego zespołu.
0
@PatrykBarca Ale to nie są pytania, na które on oczekuje odpowiedzi, żadnego inteligentnego człowieka też nie obchodzi co na ten temat odpowie Michniewicz czy jego umoczony kolega Stanowski, bo wiadomo że będą zgrywać głupa.
Chodzi o rozgłos dla sprawy i żeby jak najwięcej ludzi się o tym dowiedziało, i to działa bo sprawa Michniewicza już opuściła Polskę i opisali ją nawet w Marce, te pytania się retoryczne, nie są kierowane do Michniewicza tylko do czytelników, żeby ich nakierować i zasugerować jaki wniosek powinni wyciągnąć.
Rzecz cała w tym, że Jadczak, branża i każdy rozgarnięty doskonale wie, że Michniewicz był umoczony, to nie są domysły. Boniek sam się przyznał, że prokuratura dawała ultimatum, że kto się sam zgłosi nie poniesie kary, Hajto wprost wyjawił, że Michniewicz (wtedy trener U21) to zrobił.
Dlatego nie dostał nawet zarzutów prokuratorskich, mimo że jako trener drużyny która gra w ustawionym meczu, przed, w trakcie i po meczu dzwonił na numer telefonu szefa mafii, który nie był jego publicznym telefonem tylko numerem do załatwiania lewych interesów.
Więc trochę nietakt z twojej strony nazywać go debilem, gdy wykonuje świetną pracę i to, że Michniewicz brał udział w przestępczym procederze obecnie jest gorącym tematem.
0
@esem91 Wysoka temperatura to max 30 stopni, później zaczynasz się gotować we własnej skórze. Ani to zdrowe ani przyjemne, z pozycji siedzenia w Szkoci może ci się wydawać teraz, że super byłoby tak mieć, ale przyjedź do Polski a zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie.
Tego piekła u nas nie da się nawet porównać do ciepłych krajów bo mamy zupełnie inny klimat, inne wiatry, wilgotność i inaczej operujące słońce, więc jak byłeś w Grecji i 35 to było gorąco, to w Polsce 35 to jest katorga nie do zniesienia.
0
@Krzychu83924 Trzeba chcieć dostać udaru chyba.
W takich warunkach siedzieć odkrytym to samobójstwo, to nie są standardowe temperatury letnie w Polsce.
Biologicznie jeżeli nie masz porywistego wiatru to przy takiej temperaturze twój organizm praktycznie się nie chłodzi, bo temperatrua otoczenia jest prawie taka sama jak temperatura ciała, nie ma przestrzeni do oddania ciepła z organizmu więc go wyniszczasz, a wystarczy 40 stopni temperatury ciała i masz gotowy udar cieplny.
1
@MesQueUnClub96 Ja czekam na burzę 3 dzień. Mapy burzowe co chwila pokazują nadciągające jednostki i żadna do mnie nie dotarła.
A największy ch*j jest taki, że mieszkam w jakimś je***ym polu siłowym, może iść burza przez cały kraj a akurat w moich okolicach się rozdziela xD
Rok temu mimo że wiele burz widziałem, to przez moje miasto przeszły tylko dwie, reszta bokami gdzieś w oddali.
3
@koziar Właśnie cała magia tutaj polega na tym, że to ty insynuujesz powiązania korupcyjne ;) On jedynie przedstawia fakty z bilingów i pyta, po co Czesiek dzwonił do szefa mafii piłkarskiej gdy zaczęły się aresztowania, a to już osoba czytająca sobie dopowiada po co.
10
Temperatura w Warszawie - 37 stopni
Temperatura wewnątrz mojego miasta pod Warszawą, odczyt z balkonu zacienionego od 3 godzin: 39 stopni
Dla porównania temperatura w Jeddach, Arabia Saudyjska - 38 stopni; Doha, Katar - 41 stopni; Dubaj, ZEA - 36 stopni.
Nic tylko kefija na łeb i na wielbłądzie po browara do sklepu.
6
@koziar Jakie domniemanie? On nie mówi, po co Michniewicz dzwonił tylko przedstawia fakty, że jak zaczęto łapać przestępców to Michniewicz wydzwaniał do szefa organizacji przestępczej.
6
@esem91 Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Twoja brytyjska pogoda jest zła bo tam siedzisz, jak byś przyjechał tutaj i musiał się smażyć w pustynnych temperaturach to byś szybko zmienił zdanie.
0
@tomek8756 To jest pogoda do korzystania? W takim upale nic się nie da zrobić, szczególnie jak miesza się nawet małym mieście, gdzie temperatury spokojnie dobijają do 45 stopni. Jakakolwiek aktywność w takich warunkach zdrowiu nie służy w naszym klimacie.
Lepiej jakby było ciągłe 25-28 stopni niż kilka dni takiego skwaru.
0
@PatrykBarca Memy i beka w necie mają to do siebie, że szybko stają się nudne. Z resztą jego praca broni się sama i jest kierowana do poważnych ludzi a nie głupków z internetu od śmiesznych obrazków.
Sądzisz, że jak wykryje kolejną aferę, kto ktokolwiek będzie się przejmował jego przepychankami z jakimś ćwokiem od gadania o kopaniu balonika? Absolutnie nie.
4
@PatrykBarca Wykazuj trochę mentalność XXI wieku. Jakaś "popularność" i punktowanie. Nie, Jadczak to dziennikarz, reporter śledczy a nie celebryta, on nie musi być lubiany, nie musi mieć jakiegoś splendoru, on się broni własną pracą a tą wykonuje świetną. Wiesz o tym, że to on odkrył sławne na cały kraj 70 milionów Sasina? No właśnie, nie wiesz bo to nie jest istotne w jego pracy.
Cokolwiek by nie zrobił to niczego nie straci, nawet jeżeli głupki z internetu się na niego rzucą, a Stanowski to może wyjaśnić sam siebie, obrósł w piórka i może go to dużo kosztować.
0
@Lucassito Ale różne rozliczenia są brane z bilansu rocznego a nie ze stanu konta. Tak działają chociażby limity budżetowe czy FFP które nie patrzy na ogół finansów tylko na bilans w danym okresie.
Limit płacowy bodaj jest liczony co sezon, dlatego przez zabawy księgowe w 2021/2022 mieliśmy limit na tak abstrakcyjnie niskim poziomie, że gdyby był realny to nawet Krychowiaka byśmy nie zarejestrowali.
0
@Greenalley To się nazywa kreatywna księgowość, czyli przerzucanie cyferek tak, żeby na końcu się zgadzało.
Wpieprzyli tyle zobowiązań ile tylko mogli w jeden sezon, żeby zmaksymalizować stratę, by potem mieć czyste konto i zaliczyć duży zysk.
1
@Kondziubarca Sytuacja jest dynamiczna, wczoraj był news, że tylko byli w tej samej restauracji a dziś że ze sobą gadali, jutro będzie że zrobili zdjęcie a pojutrze, że Xavi przeprowadził z nim pierwszy trening indywidualny.
0
@szkutnik91
NIe da się tego porównać, bo CVC to bandycki deal.
Teraz dostaliśmy 207 za 10% udziału na 25 lat i robimy co chcemy z kasą.
W przypadku CVC traciliśmy 10% udziałów za dosłownie mówiąc 0 Euro, bo nie dostawaliśmy od CVC kompletnie nic.
Te 270 milionów to był KREDYT od La Liga, do spłacenia w 40 lat w zamian za oddanie 10% udziałów na 50 lat, a do tego to La Liga dyktowała co możemy zrobić z pieniędzmi i w jaki sposób je wydać, z 270 milionów na transfery mogliśmy dać bodajże tylko 40 milionów, drugie 40 na pensje, reszta na spłatę długu i rozwój młodzieży.
0
Czyżby Konami wiedziało coś więcej, czy po prostu na ślepo rzeźbią?
https://www.gry-online.pl/newsroom/konami-podkreca-spekulacje-odnosnie-sytuacji-roberta-lewandowskie/z0223b7
0
@Gaz Real odpuścił? Przecież do końca okienka podbijał stawkę, skończyło się chyba ponad 200 milionów których i tak odmówiono, ale Real ani chwili nie odpuścił
1
@lucas/catalan Jest dobre poletko do szukania spisku, mianowicie te informacje wypłynęły w dniu w którym Red Bull ogłosił swój projekt autorskiego auta Hypercar co może być zalążkiem do wejścia tej potężnej marki na rynek aut cywilnych o czym głośno się mówiło już w zeszłym roku.
Dziś potwierdzono, że to nie było tylko bajanie i ujawniono projekt RB17 i akurat się złożyło, że gdzieś rok temu ojciec dziewczyny Maxa Verstappena obraził Hamiltona.
Czy jest przypadkiem, że niecały miesiąc temu potwierdzono, że "zaprojektowany" przez Hamiltona Mercedes AMG One, auto z klasy Hypercar trafi w końcu do produkcji seryjnej i został zaprezentowany w akcji na Festiwalu Prędkości w Goodwood w ten weekend.
Dobry haczyk co nie?
0
@PatrykBarca Ja nie wiem o co mógłby się pytać, ale ma prawo pytać o wszystko bo ma prawo do obrony, dlatego w takich sprawach to role są odwrócone i oskarżyciel musi udowadniać przed oskarżonym, że został pomówiony.
I sprawa wygląda też tak, że jak był proces Fryzjera, to prokuratura żeby sprawę przyspieszyć dała ultimatum, że jak ktoś się sam zgłosi i doniesie, to go kara ominie i najpewniej dlatego "nic" na Michniewicza nie mają. Jeżeli Jadczak to dobrze ogarnie z papugami, to może się skończyć tak, że Michniewicz będzie musiał się do tego przyznać przed sądem.
A no i pytanie, czy Jadczak bezpośrednio oskarżył Czesia o korupcję czy jedynie wyciągnął znaną wiedzę i zadał pytanie, bo jeżeli zrobił rzetelnie swoją robotę to Michnieiwcz tej sprawy nie wygra a tylko wsadził kij w mrowisko.
3
@PatrykBarca Nie wiesz za bardzo jak działają takie procesy co? Zobacz sobie proces Owsiaka z Matką Kurką. Matka Kurka jako oskarżony mógł się bronić i na udowodnienie swoich słów Owsiak musiał mu przynieść tony dokumentów WOŚPu
2
@takisobiektos I prawidłowo, nawet jakby był dobrym trenerem, to w kadrze narodowej nie ma miejsca na gościa uwikłanego w aferę która całkowicie rozwaliła naszą piłkę nożną.
2
@PatrykBarca Dlaczego miałby się nie zajmować? Napisze przeprosiny i wróci do swojej pracy.
A najpewniej Michniewicz i tak tą sprawę już ma przegraną. Tego rodzaju sprawy są odwrotnością normalnych spraw i to oskarżyciel musi bronić się przed oskarżonym. Jadczak będzie miał prawo się bronić i dzięki temu będzie mógł wyciągnąć masę danych od Michniewicza, a to Michniewicz będzie musiał udowodnić, że Jadczak nie ma racji.
8
@John_Doe Ten argument niestety jest niecelny. Na całym świecie są wesela i nie tylko w Polsce się na nich dobrze bawią, a nigdzie indziej disco polo nie słuchają.
0
@kris81 W trakcie gry to nie, ale doznania są na tyle intensywne, że już godzinka ci wystarczy, żeby zrozumieć, czy w ten sposób chcesz grać czy nie, później zaczynasz od nowa nową postacią i testujesz. Soulsy to trudny tytuł więc komfort grania jest kluczowy, inaczej się odbijesz od tego jak od ściany.
0
@kris81 Pograć trochę czym popadnie i sprawdzić czym się gra najwygodniej.