VEB1989
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nigdy nie miałem bana i proszę czytaj ze zrozumieniem :) Zapomniałem, że króluje populizm i jeżeli coś napiszesz nie pomyśli większości zostaniesz obrażony :)
0
Pique jest prymitywny. Jak to możliwe, że taki piłkarz grał u boku Puyola i niczego się nie nauczył. Jak można obrażać Hiszpanów, czy przeciwników? Dodatkowo na forum ogólnym. Wasze usprawiedliwianie go tylko dowodzi, że niczym się od niego nie różnicie. Od profesjonalisty nie wymaga się tylko gry. Pozdrawiam
1
0
Komentarz usunięty
0
akurat po 2 bramce Jamesa od razu skończyła się powtórka więc nie widziałem akurat w tej sytuacji radości po bramce, więc tu pewnie masz rację :)
0
przecież w pierwszym meczu sezonu zremisowanym przez Real nie podyktowano ewidentnego karnego na ronaldo :P Wczoraj niesłuszny karny dla Betisu :P Trochę obiektywności :)
Nie zmienia to faktu,że sędziowie i nas krzywdzą ;p
0
widziałem tylko skrót, ale się z tobą nie zgodzę :)
0
Nie z tej planety to jest Michael Phelps mój ulubiony sportowiec minimalnie przen Neymarkiem :D
0
Przecież to kłamstwo co piszesz. Śledzę United i De Gea w ogólnie nie komentuje sprawy. To san LVG zadecydował, że David ma nie grać gdyż jak to powiedział "jego przyszłość w United jest niejasna" Mówił to w wywiadzie przed meczem z Tottenhamem i nie jest to domysł pismaków tylko jego słowa. Co do treningów to kilku piłkarzy United wypowiadało się, że mimo zaistniałej sytuacji De Gea zachowuje się profesjonalnie i trenuje jak zawsze na 100% :)
1
Przecież Pique po czerwonej kartce nawet się nie kłócił tylko zrozumiał, że źle zrobił. Wnioskując z zachowania w protokole mamy prawdę. Dobrze, że dostał najniższy wymiar kary :)
0
Przepisy się zmieniły. Może patrzmy na siebie, a nie na "Ronaldów" i innych za miedzy.
1
Fajnie, fajnie. Tylko szkoda, że Aduriz strzelił wszystkie przeciwko nam, a Messi w tegorocznym SP nic nie pokazał...
2
w szczególności w meczu z Sevillą :)
3
Pedro................
2
Jak na razie Eleven jest za darmo w internecie i to w jakości HD. Nie ma co płakać :)
17
I to najlepszy moment, żeby zrobić to po raz pierwszy :)
2
Hipokryzja panowie :) Przypomnijcie sobie co dzieje się na tej stronie jak Ronaldo strzela bramkę, a broń boże hat tricka z karnym :P
0
wróci Neymar na rewanż?
1
Na Camp Nou ich pociśniemy. Nawet przy 3-0 jestem pewny wygranej w dwumeczu :P
2
sorry, ale nie wiem jak skomentować twoje wypociny. To trollowanie tak?
0
Pogba niesamowicie się zastawia
4
Po części gra dla Realu Madryt co za idiota...
0
Jeżeli Messi nie strzeli dzisiaj bramki to kto zostanie królem strzelców? Messi i cr7?
0
Fatalna jakość wykonania. Wygląda jakby robił to piwniczny tatuażysta maszynką własnej roboty :) Mam nadzieje, że na mecze jeździsz to trochę zrekompensuje te wykonanie :)
0
a finał PK i ewentualny LM?
0
ból dupska ma niestety większość kibiców? pseudo? na tym portalu, podczas gry białych. To jest dopiero smutne
0
Messi oddał karnego Neymarowi, gdyż wcześniej zabrał mu jego bramkę, ot filozofia. Bardzo ładnie się zachował :)
0
nie ma co się stresować, wygramy to pewnie :)
8
Xaviego :D :D :D
0
Ostatnio drużyna która pokonywała Barcelonę wygrywała LM, ostatni rok był odstępstwem od reguły :)