VEB1989
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W walce o ZP :P
0
Ludogorec czy APOAL albo Ajax co to za różnica?
0
Karny i czerwona kartka jak najbardziej zasłużona :P Jakby nie karny bramka by była Bale, ale sędzia musiał dać czerwo :)
0
a kto był lepszy?
3
Suarez jak na razie prezentuje się dosyć słabo.. oby jutro coś strzelił
1
aż nie wierzę, że nie zostałem skrytykowany za moje zdanie, ani nie zjechaliście Ronaldo, tylko wyraziliście swoje zdanie. Szacunek chłopaki, oby więcej takich użytkowników na tej stronie :)
3
Każdy wie, że scena kibicowska w Hiszpanii jest bardzo słaba i do tej polskiej i bałkańskiej ma się nijak. Ale mecze bez ultrasów to już całkiem porażka. Stadion to nie teatr, a utarczki między Barceloną i Espaniolem, czy Madrid, a Atletico zawsze będą miały miejsce i powinny mieć miejsce. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
0
Ultrasi Realu biją naszych na głowę :)
0
Powtarzam po raz setny, Ronaldo zasłużył najbardziej na Złotą Piłkę i każdy inny werdykt będzie kontrowersyjny. Dziękuje, dobranoc.
0
ponad 2 tygodnie, przed rekordami w LM i Zarry
0
Ile wymusił, bo jestem ciekawy tej statystki :)
W tym roku średnia bramek Messiego to 0,87, asyst 0.33. Ronaldo zaś bramki 1,04, asysty 0,34 :) Kanadyjka dla Ronaldo o 1 punkt :P
0
Zgadzam się. Messi jest fenomenalny, ale Złota Piłka w tym sezonie dla Ronaldo :)
0
czym rządzić??????
5
Barca wygrywa, Messi strzela 3 bramki, a tu nadal co drugi komentarz o Ronaldo. Boże....
0
Już możesz przestać wierzyć :)
0
dajcie już spokój z tym Ronaldo, to się robi gorzej niż żałosne
1
o masz ci los......
0
wybacz czytałem to z 15 lat temu :)
1
Pewnie za takich się uważają, a czy są to pytanie retoryczne :)
8
Moi drodzy internetowi koledzy.
Kibicem Barcy jestem od 10 roku życia. Ojciec kibicuje Realowi, więc nie jestem negatywnie nastawiony do tego klubu przez co moje opinie mogę być dużo bardziej obiektywne od waszych,
Mam kilka uwag. Przestańcie już płakać o Ronaldo i Real. Naprawdę mam wielki problem wchodząc na tę stronę ze stwierdzeniem, czy to nie przypadkiem portal o Ronaldo. Portugalczyk jest świetnym piłkarzem i człowiekiem. Cały swój wolny czas poświęca na treningi i pomoc dzieciakom itp. Obraz samego Ronaldo stworzyła prasa głównie katalońska. Oczywiście zachowania typu symulowanie są prawdziwe i naganne oraz niegodne takiego piłkarza. Messi też ma swoje za uszami. Kopanie w kibiców, uciekanie od dzieciaków.
Rozumiem, że większość z was strasznie przeżywa chwilową wyższość Portugalczyka nad Messim, ale bez przesady. Obsesję to mają Visca matoły na punkcie Ronaldo, albo hala dzieciaki, a nie sam Ronaldo który bardzo lubi się z Messim :)
Na koniec klasyk z Pana Wołodyjowskiego skierowany do komentujących na tej stronie tych z obsesją na temat Ronaldo "kończ waść wstydu oszczędź" :)
0
30 listopada 2014r z Valencią w drugiej połowie metr od pola karnego :P Ronaldo zaś 06 grudnia :)
0
dokładnie mam tak samo. Co najlepsze ma on najwięcej fanów na fb ze wszystkich ludzi na świecie. Co jest fenomenem dla mnie i nie mogę tego zrozumieć ;d
0
Nie bądź hipokrytą i popatrz nie raz na Neymara :) Tylko tu różnica jest taka, że Barca w polu karnym nie jest tak często jak Real i Brazylijczyk nurkuje przed :)
1
aaa tam. Czytałem ostatnio o kolesiu który chciał zagłosować na Beckhama i był bardzo oburzony tym, iż nie może na niego zagłosować. Niestety nie pamiętam nazwy kraju, ale było to państwo dosyć egzotyczne na pewno z Afryki :)
0
Złota piłka trafi zasłużenie w ręce Cristiano Ronaldo :)
1
Gdyby nie Casillas, Carvajal, Marcelo, Pepe, Alonso, Benzema, Ronaldo i wielu innych Real też by nie wygrał :) Bo liczy się cały turniej, a nie jeden mecz w którym i tak Real był lepszy :) Tak samo w LM najlepszym piłkarzem był Ronaldo i tyle;p
Nawet twój autorytet z awataru mówił, że naród będzie postępowy jeżeli każdy indywidualnie da coś od siebie i w ten sposób zbuduje coś wielkiego :) Poszukaj tu analogii :)
0
HAHAHAHAHAHAHA Messi wygrywał mecze w pojedynkę na MŚ? Potem piszesz, że Real wygrał LM dzięki Ramosowi i Di Marii. Ale jesteś żałosny :)
0
masz rację, chodziło mi o Złote Piłki przyznawaną przez FIFA i FF, a nie tą dawniejszą o której decydował tylko FF :)
0
Bez przesady. Jedenastka sezonu jak najbardziej w jego zasięgu, ale pierwsza trójka? Nie grał w europejskich pucharach oraz miał przerwę związaną z dyskwalifikacją. Co do Angela to osobiście jakoś nie widzę jego fenomenu :) Jest wspaniały ale na pewno nie top 10 :)
0
Głosowanie obejmuje okres jak się nie mylę od października do października. Jedna z bramek nominowanych do tegorocznej nagrody Puskasa została strzelona w październiku 2013 roku :)