0

Rzecz biorąc ostatnia prawdziwą ZP dostał Messi w 2009r. Potem tę nagrodę przejęła FIFA i zaczęły się cyrki :) Co nie zmienia faktu, że Messi swoje trzy "nowe ZP" dostał zasłużenie, tak samo jak CR7 tą jedną i w tym roku dostanie drugą :)

0

Oby nie :) Jak to się śpiewało, a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści :)

0

ostatniej kartki Isco z Malagą też nie anulowali więc ogarnij się :)

1

Kesh
bez obrazy ale jesteś idiotą. Głosowanie jest po to jawne, aby dana osoba mogła później za argumentować swój wybór i przez to nie kierować się jedynie sympatią. Ty naprawdę myślisz, że ktoś na kimś wywiera presję głosowania na danego piłkarza? no chyba, że Marca z Asem na pierwszej stronie :D Brak mi słów...

0

Kesh
Jestem ogromnym fanem Messiego mam jego kilka koszulek, książki i sporo gadżetów . Dla mnie jest najlepszym piłkarzem XXI wieku. Ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś pisze, że Ronaldo jest zazdrośnikiem, od kasy w głowie mu się przewraca i jeszcze ta pycha. O wielkich piłkarzach wiem bardzo wiele. Cristiano który swój wolny czas poświęca, aby pomagać dzieciakom z całego świata, przeznacza wielkie pieniądze dla potrzebujących, a cieszy się z każdego zwycięstwa jakby było jego pierwszym jest opisywany przez takie epitety? Wiesz to głównie katalońska prasa stworzyła taki, a nie innych obraz Cristiano. Jest to bez wątpienia wielki człowiek skory do poświęceń dla siebie i innych ludzi. Czekam na hejty, że bronie Cristiano, ale ja nie jestem visca dzieciakiem, ani fanatycznym kibicem i szanuję przeciwnika i tego z Madrytu i tego za miedzy :)

0

a to dlaczego???

0

a przed 2 hat trickami też tragedia :/

0

Neymar jak za dawnych lat :D

0

Co robi dzisiaj Bravo nie mam pytań

0

co w gimbazie będziesz się wstydził jak nie wygramy?

1

Idzie dobra kontra, ale poczekajmy niech się Valencia wróci

0

o mój Boże....

0

ale gramy piach. Ktoś lepszy, mecz na wyjeździe i nas nie ma :(

0

sto od razu. Jak wygramy 1:0 będzie wspaniale :)

1

nikt do nikogo nie zawita o 6 rano :) Dostaniesz po prostu wezwanie do sądu/ na przesłuchanie w roli oskarżonego :)

0

Ronaldo...........

0

W tym roku też zostało przedłużone :)

6

przecież to troll, czy wy naprawdę jesteście już tak tępi?

0

żałosne jest to co pewnie przytoczyłeś :P

0

no to lipa :/ ...

0

Czy gdy poznamy finalistów plebiscytu o złotą piłkę, będzie ponowne głosowanie tylko na tych trzech zawodników?

1

No nie wiem. Paradoksalnie Ronaldo im starszy tym lepszy z Messim jest odwrotnie. Wiem, że to dziwnie brzmi, bo Messi i tak gra kosmicznie, ale już nie tak jak dawniej :)

0

Kiedy jest głosowanie na ZP?

2

no, no. Król strzelców mundialu i wg. wielu ekspertów najlepszy zawodnik tejże imprezy. Był w jedenastce sezonu ligi francuskiej , najlepszy gracz AS Monaco i teraz kluczowy Realu.... Nie ogarniasz jego fenomenu, bo nie oglądasz Ligue 1 :P

0

wg. oddanych głosów jak na razie 11 sezonu wygląda tak:
Ronaldo, Messi, Muller jako napastnicy, dalej Di Maria, Kroos, Robben, Modric w pomocy i w obronie Alba, Lahm, Ramos w bramce Neuer :)
5 zawodników Bayernu, 4 Realu i po jednym Barcy i United :P

0

3-4-3
Neuer- Carvajal, Ramos, Miranda- Robben, Kroos, Toure, Di Maria- Neymar, Messi, Ronaldo :) Godin i James kwesta sporta u mnie :D

0

James i Ronaldo jak najbardziej w drużynie kolejki i bez Ramosa :P Bramka kolejki Leo na 5-1 :)

0

Tak, ale w jakim stylu robił to Phelps :) 90% medali olimpijskich szło w parze z rekordem świata :)

0

Bez przesady...
Michael Phelps zjada Messiego i Ronaldo na śniadanie :)

0

Messi idzie w ślady Cristiano :D W końcu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?