VEB1989
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przynajmniej zszedł i nic już nie strzeli :D
0
Di Maria bez Realu jest jak Ozil bez Realu :D Nie ta sama klasa :D
0
Co gra Alexis nie mam pytań
2
Prawdę powiedział :P
0
No, no kluczowa, ale jak ktoś jest klasą samą dla siebie w innych rozgrywkach to nawet średni mundial mundial sprawia, że Ronaldo jest jedynym kandydatem do ZP :)
0
tak samo każdy mówił w poprzednim sezonie o Atletico ehh
1
ale wy jesteście tępi.
0
to brat Szpilki
2
I elegancko Szpilka powinien to wygrać :D
0
Ta, oglądam Chelsea i męczą się oni nie miłosiernie. Real bez problemów ograł 2 razy Liverpool gdzie w drugim meczu mógł lajtowo strzelić 5 bramek, a dzisiaj Chelsea męczyła się strasznie :) Fakt wygrywają prawie wszystkie mecze :P
5
Ronaldo przestał strzelać, ale już prawie Messiego w asystach dogonił :/
1
Nie ma co się podniecać to tylko słaby Ajax :) ale jak każda wygrana tak i ta cieszy :)
0
tylko Real zanotował te porażki na początku sezonu, gdy byli jeszcze nie zgrani :) To co teraz grają to poezja :/
3
spokojnie, będzie lepiej, bo gorzej już być nie może :)
0
odważnie grała celta w pierwszej połowie :D
3
a ty jesteś zwykłym trollem, albo idiotą ciężko mi stwierdzić po twoich wielu wpisach :)
4
ostatnia bramka zaliczona Jamesowi przy asyście Ronaldo. Realizator strzelił babola. Info z oficjalnej strony ligi :)
0
Bramka zaliczona Jamesowi, a Ronaldo asysta. Tak pisze na oficjalnej stronie bbva
3
2 asysty i bramka Ronaldo oraz Benzemy i 2 bramki Jamesa. Nieźli są ...
4
Co zrobił James to nie mam pytań, a Benzama piąta asysta jak Kroos....
0
W La Liga Real miał tyle samo punktów co my i na pewno zwycięsko w tym pojedynku wychodzi Ronaldo, który został MVP tamtego sezonu, najlepszym napastnikiem i strzelił najładniejszą bramkę. Messi wygrywa z Portugalczykiem na Mundialu. Trochę mnie dziwi, że spora część z was tak przykuwa wagę do finałów, a przecież jest to tylko jeden mecz, a liczy się cały turniej :) Przez brak Ronaldo Real przegrał ligę i prawie odpadł z LM :) Patrząc na osiągnięcia indywidualne jak i drużynowe Ronaldo zdecydowanie góruje nad Messim w tym roku :) Zachowajmy trochę obiektywizmu :) Ja idealnie pamiętam jak na tym portalu połowa z was narzekała, że Messi tylko człapie po boisku, ba niektórzy chcieli go nawet sprzedać :) Może za rok Messi dopnie 5 ZP, chodź nawet jeśli tego nie zrobi i tak wpisał się złotymi zgłoskami w historię piłki nożnej wg. jako najlepszy zawodnik w historii :)
3
dla mnie też, kiedy to Messi ją dostał zamiast Snejdera :)
0
Robben, James, Muller, Di Maria na pewno bardziej zasłużyli :)
0
Blatter: "La decisión de dar el Balón de Oro del Mundial a Messi fue incorrecta"
Blatter mówi, że decyzja o daniu Messiemu złotej piłki była by niepoprawna :P
Źródło: Marca
1
Przypominam wszystkim jak kontrowersyjna była nagroda mvp mundialu dla Messiego, bo już chyba większość zapomniała. Przypominam też jak na niego narzekaliście w końcówce poprzedniego sezonu :)
0
Ja oglądałem z 5 meczów Realu w tym sezonie i to Ronaldo gra pod Benzeme, aby ten nastrzelał sobie bramek :)
0
Messi w ogóle grał coś poza fazą grupową? Argentyna w ogóle coś strzelała? :) Popatrz na indywidualne osiągnięcia i nagrody tych dwóch panów, a nie na klasyfikacje kanadyjską, bo CR7 zagrał mniej meczów :)
2
tak w meczy z BVB przez Di Marie Real prawie odpadł :) Ronaldo na tle fatalnej Portugalii się wyróżniał.. co ja będę pisał nie jesteście nawet trochę obiektywni :)
1
Neuer jest wspaniałym bramkarzem i można śmiało powiedzieć, że wyznacza nowe standardy. Dlaczego Cristiano? Z Realem zdobył Puchar Króla, Ligę Mistrzów, Super Puchar Europy i pewnie zdobędzie KMŚ. Indywidualnie został królem strzelców La Liga, Ligi Mistrzów z rekordem bramek i zdobył 2 bramki w finale SPE. Został najlepszym piłkarzem Europy, najlepszym sportowcem wg. ESPY, Najlepszym napastnikiem La Liga, gol sezonu La Liga i MVP La Liga i LM no i był w drużynie roku LM :) Strzelił w tym sezonie 16 bramek w 8 meczach w La Liga. Na mundialu był jednym z lepszych zawodników w beznadziejnej Portugalii (bramka i asysta). Pewnie coś pominąłem :) Nie ma innej opcji jak ZP dla Cristiano i piszę to jako kibic Barcelony :)
3
na Złotą Piłkę zasłużył Ronaldo i tu zwycięzca jest bezdyskusyjny . ciekawi mnie kto zostanie najlepszym trenerem Simeone czy Loew :)