1

Nie powiem Real, ze spotkania na spotkanie gra lepiej

0

ale tekst hahaha

0

Na konsolach jest wyższy poziom online :) Ja osobiście gram na PS4, ale jak masz dobrego kompa to bierz na PC jak wiesz, że Ci nie pójdzie na wysokich to kup na ps3 :P

0

W USA pewne więzienia, a Leo jako obywatel Hiszpanii odprowadzający podatek tamże pewnie będzie musiał jeszcze coś zapłacić, a w najgorszym razie jakieś zawiasy, bo nie wierzę, że dostał by od razu sanki :P

0

w woli ścisłości to Ronaldo ma więcej bramek w 2014 roku :P

0

pamiętam jak przed mundialem płakaliście, że Messi tylko chodzi po boisku u nic nie gra. Też chcę, żeby Messi zdobył ZP, ale obiektywnie Ronaldo należy się bardziej :)

0

Ronaldo w 2014 ma 12 goli w europejskich pucharach i 23 w lidze hiszpańskiej w woli wyjaśnienia, a Messi 3 w LM i 25 w lidze hiszpańskiej. Coś źle policzyłeś :D
Powiem tak Messi napędza Barcelonę, gra wspaniale i on powinien zgarnąć ZP. Bramki mają tu mniejsze znaczenie :)

2

Ameryki nie odkryłeś, jest najlepszy :)

1

9 na 10 komentarzy o Ronaldo- kompleksy :(

0

Za Mathieu dałbym Pepe, za Tiago Isco, za De Marcosa Iraole. Jako rezerwowego ST Negredo :) I cena tych zawodników nie jest wysoka :)

0

Większość z was jest żałosna. Przed meczem rozpływaliście się na grą i obroną Barcy. Nie traciliśmy bramek obrona wam się podobała, a teraz? Chcecie sprzedać pół składu. To samo było z Messim pod koniec ubiegłego sezonu, a jak jest dziś? Wstyd mi jest za was :/ Graliśmy bardzo poprawnie i ja jestem zadowolony z chłopaków. Cóż taka wasza mentalność pierwsza porażka i już lament jakbyśmy odpadli z LM

2

Kozackie są te koszulki żółte :)

1

Jak nie idzie to nawet Messi nurkuje :(
W II połowie będzie lepiej i obstawiam 2:3 :)

0

Ja obstawiam, że w końcu stracimy bramkę, ale strzelimy ich ze 3 :)

0

Obok artykuł wspieraj Lampe, a nawet nie wspomnieliście nic o finale SP w kosza :/

0

Suarezowi się przytyło :D

0

Napisał to dzieciak pokroju hala dzieci, a podniecacie się, że brak słów. Wstyd mi jest jak czytam takie wojenki komentarzowe hala dzieci z visca dziećmi. Nie rozumiem po co wy czytacie ich komentarze? Próbujecie się dowartościować? VeB!

0

zrozumcie to, że często rodzicie widzący pieniądze pchają swoje dzieci do szkółek Barcy mimo woli małoletnich :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?