0

ja bym jednak zadał nieco inne pytanie, czy Barca i Bayern będą tak dobre jak aktualnie Real? Do fazy pucharowej LM daleko i na pewno Real złapie jakiś kryzys, pytanie tylko kiedy? :)

0

narzekacie, że Pique gra fatalnie, a przypomnijcie sobie jak na początku roku grał Benzema, a jak gra teraz :) Na każdego przyjdzie pora :)

0

Oddaliśmy 5 strzałów celnych i 5 niecelnych..a nie 18

0

zobacz jak on gra jest w ataku, obronie, strzela, podaje, drybluje ;/

0

Real robi co chce :/

1

jak na razie wynik sprawiedliwy i odzwierciedla to co dzieje się na boisku :)

0

obstawiam, że podczas pierwszej bramki dla którejś drużyny strona padnie :D

2

po prostu w ten sposób Carlo pokazuje, że szanuje kibiców Królewskich :P Nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem, a jak wspomniałem z szacunkiem :)

1

wpisz sobie w google Messi vs Ronaldo, wejdź w pierwszy link i będziesz miał wszystkie statystyki i porównia. Statystycznie i obiektywnie Ronaldo w tym roku jest lepszy :P Trochę pokory w ocenianiu

2

Przecież Messi grał bardzo przeciętnie w poprzednim sezonie, więc nie widzę powodów do zdziwienia :) Pamiętam jak ta strona huczała na jego temat :)

0

Dlaczego nie kupiliśmy PISZCZKA?

1

Lewandowski>Messi & Ronaldo :D

0

Ronaldo znów kontuzja kolana

0

Polska wygrywa z Niemcami, a tu mniej komentarzy niż po bramkach Ronaldo....i strona działa...

0

Lewy profesor :D

0

ależ tempo meczu

0

Powinniśmy kupić Piszczka

0

O proszę :D hehehe

0

nie martw się obejrzymy mistrzostwa niekodowane :D tym razem :D

0

Chyba, żartujesz. Biega w ataku w pomocy robi co może:P Lewy się wyróżnia mimo, że nic nie gramy w ataku:P

0

I nawet zagraliśmy dwa dobre mecze :) Może nawet dwa i pół :)

0

Brazylia 2:0 ArgentynaPolska>Argentyna :DJesteśmy 2 drużyną świata :)

1

Lewandowski, Piszczek, Glik, Krychowiak, Szczęsny no i może Milik. Z nimi można budować naprawdę dobry skład. szkoda, że reszta bardzo i to bardzo odstaje :)

0

Podoba mi się gra Lewego :) Widać, że chce brać grę na siebie i dobrze mu to wychodzi.

0

Ja sądzę, że jeżeli Cristiano nie zdobędzie złotej piłki to będzie skandal. Co jak co ale w tym roku mu się należy. Bądźmy trochę obiektywni :)

10

Dla mnie ten artykuł wygląda bardzo prowokacyjnie i jest mi wstyd, że jako kibic Barcelony wyczytuje takie perełki jak ta:
"Działalność Hiszpana w komitecie ogranicza się jedynie do sprawiania, aby na liście pojawiało się jak najwięcej nazwisk piłkarzy z jego klubu oraz do zminimalizowania udziału graczy Barcelony w tym zestawieniu."

Jest to największy polski portal o klubie zagranicznym i artykuły powinny być poważne. Na komentarze nikt nie ma wpływu, ale zachowajcie trochę przyzwoitości w newsach. Nigdy nie przeczytałbym takiej durnoty na devilepage czy bayern.munchen.pl

0

Gdzieś czytałem, że na 10 karnych Ronaldo strzela 9,8 karnego. Myślę, że jest to bliskie perfekcji :)

0

Co z tego. Leo powinien trafiać 99% karnych, a ostatnio często zdarzają mu się wpadki przy jedenastkach :/

3

bo podane wyżej gazety skupiają się tylko i wyłącznie na Hiszpanii, a co do twojej sarkastycznej wypowiedzi to wiedź, że mecz Polaków z Niemcami został zakwalifikowany jako najatrakcyjniejszy mecz kolejki :P

5

Ronaldo w tym sezonie należy się złota piłka jak psu buda :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?