VEB1989
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście Juve nie zagra gorzej od Atletico, ale na podobnym poziomie chodź w innym stylu. Problem królewskich polegał na tym, że nie potrafią oni grać z Materacami. Atletico ich gnoiło od kilku spotkań przed dwumeczem w LM, ale czy Real ogólnie jest drużyną gorszą? Nie, bo z nami grali na zbliżonym poziomie i wg. mnie aktualnie jest to druga najlepsza drużyna na świecie, zaraz za nami, a przed Bayernem. Różnice oczywiście niewielkie.
Ja osobiście cieszę się z losowania, bo szanse na Gran Derbi w finale LM to coś niesamowitego i tylko podkreśli dominacje hiszpańskiej piłki.
Wg. mnie szanse na awans są następujące Barcelona 60%, Real 70%
Numerów totka nie znam, a szkoda :(
2
Ogarnijcie się z tym kompleksem Ronaldo
0
no jest liberalnym i ta strzelanina jest tego skutkiem :)
0
nie sam Modrić, Real jest uzależniony od duetu pomocników Modrić - James. No i chyba najbardziej od Cristiano :P
0
umiemy, tylko po powrocie Modricia i Ramosa wraca Real z końca ubiegłego roku...
0
może i część jest sezonowa, ale takiego dopingu jak na polskich stadionach ciężko szukać gdzieś indziej :) Niektórzy polscy kibice drużyn 3 ligowych (4 szczebel rozgrywek) prowadzą nieporównywalnie lepszy doping inż na Camp Nou :)
0
Akurat w tym sezonie Real zawsze był pod formą jak grał z Atletico :) Atletico gra teraz słabo, ale mecze z Madrytem to mają w małym palcu. To będzie najciekawszy mecz 1/4 chodź mnie już nudzą te derby Madrytu :P
0
Przejdziemy PSG :)
Myślę, że Real również upora się bez problemów z Atletico
0
bo wygramy PK :D
2
Alba powinien dostać czerwo
0
Złotą Piłkę powinien przyznawać France Football jak dawniej. Wtedy nie było by żadnych kontrowersji. Od kiedy przyznawana jest przez piłkarzy i trenerów zawsze jest jakieś ale. Nie ma co się oszukiwać CR7 dostał ZP zasłużenie :) Mi najbardziej szkoda Iniesty bo jedna ZP powinna być jego, ale cóż takie jest głosowanie. Warto zauważyć, że najsprawiedliwsze głosy oddają osoby ze słabszych reprezentacji i nie grające w wielkich klubach, gdzie koleżkostwa nie ma :)
0
żebyś się nie zdziwił :)
0
Garnitur jest nieadekwatny do imprezy. Po prostu wyglądał w nim jak wieśniak :)
0
to co robisz to nadinterpretacja :P Marca ma rację :P
0
dzięki wielkie :)
0
Co zrobił Neymar w 90 minucie co wszystkich rozbawiło, bo wkurzony wyłączyłem mecz przed końcem? :D
1
Naprawdę atak mamy lepszy? Oni mają średnio ponad jedną bramkę więcej niż my :P
2
Stary dobry Casillas już od kilkunastu spotkań
1
ale z Ciebie wariat :)
0
Ciekawy mecz, cały czas coś się dzieje :D
0
zawsze jest, nie rozumiem zdziwienia :D
0
a co nie? Dziwne, że żółtej kartki nie otrzymał gracz Valencii :P
0
No i zacznie się płacz, że Penaldo :D
0
ale ciśnie Valencia ;d
0
ile bramek strzeli dzisiaj Messi :D?
1
Nie ma co ukrywać, na wyjazdach gramy słabo z nielicznymi wyjątkami :/ Dziś jednak liczę na przerwanie passy z RSSS :)
0
a ja jestem jakoś spokojny o wynik i czuję, że zła passa zostanie przerwana :)
0
Torres strzelił w 7
0
chyba oryginalny :P
0
Prowadził to Di Maria, a zanotował to z ogórkami w fazie grupowej, potem Messiego nie widziałem :)