0

Oczywiście Juve nie zagra gorzej od Atletico, ale na podobnym poziomie chodź w innym stylu. Problem królewskich polegał na tym, że nie potrafią oni grać z Materacami. Atletico ich gnoiło od kilku spotkań przed dwumeczem w LM, ale czy Real ogólnie jest drużyną gorszą? Nie, bo z nami grali na zbliżonym poziomie i wg. mnie aktualnie jest to druga najlepsza drużyna na świecie, zaraz za nami, a przed Bayernem. Różnice oczywiście niewielkie.

Ja osobiście cieszę się z losowania, bo szanse na Gran Derbi w finale LM to coś niesamowitego i tylko podkreśli dominacje hiszpańskiej piłki.

Wg. mnie szanse na awans są następujące Barcelona 60%, Real 70%
Numerów totka nie znam, a szkoda :(

2

Ogarnijcie się z tym kompleksem Ronaldo

0

no jest liberalnym i ta strzelanina jest tego skutkiem :)

0

nie sam Modrić, Real jest uzależniony od duetu pomocników Modrić - James. No i chyba najbardziej od Cristiano :P

0

umiemy, tylko po powrocie Modricia i Ramosa wraca Real z końca ubiegłego roku...

0

może i część jest sezonowa, ale takiego dopingu jak na polskich stadionach ciężko szukać gdzieś indziej :) Niektórzy polscy kibice drużyn 3 ligowych (4 szczebel rozgrywek) prowadzą nieporównywalnie lepszy doping inż na Camp Nou :)

0

Akurat w tym sezonie Real zawsze był pod formą jak grał z Atletico :) Atletico gra teraz słabo, ale mecze z Madrytem to mają w małym palcu. To będzie najciekawszy mecz 1/4 chodź mnie już nudzą te derby Madrytu :P

0

Przejdziemy PSG :)
Myślę, że Real również upora się bez problemów z Atletico

0

bo wygramy PK :D

2

Alba powinien dostać czerwo

0

Złotą Piłkę powinien przyznawać France Football jak dawniej. Wtedy nie było by żadnych kontrowersji. Od kiedy przyznawana jest przez piłkarzy i trenerów zawsze jest jakieś ale. Nie ma co się oszukiwać CR7 dostał ZP zasłużenie :) Mi najbardziej szkoda Iniesty bo jedna ZP powinna być jego, ale cóż takie jest głosowanie. Warto zauważyć, że najsprawiedliwsze głosy oddają osoby ze słabszych reprezentacji i nie grające w wielkich klubach, gdzie koleżkostwa nie ma :)

0

żebyś się nie zdziwił :)

0

Garnitur jest nieadekwatny do imprezy. Po prostu wyglądał w nim jak wieśniak :)

0

to co robisz to nadinterpretacja :P Marca ma rację :P

0

dzięki wielkie :)

0

Co zrobił Neymar w 90 minucie co wszystkich rozbawiło, bo wkurzony wyłączyłem mecz przed końcem? :D

1

Naprawdę atak mamy lepszy? Oni mają średnio ponad jedną bramkę więcej niż my :P

2

Stary dobry Casillas już od kilkunastu spotkań

1

ale z Ciebie wariat :)

0

Ciekawy mecz, cały czas coś się dzieje :D

0

zawsze jest, nie rozumiem zdziwienia :D

0

a co nie? Dziwne, że żółtej kartki nie otrzymał gracz Valencii :P

0

No i zacznie się płacz, że Penaldo :D

0

ale ciśnie Valencia ;d

0

ile bramek strzeli dzisiaj Messi :D?

1

Nie ma co ukrywać, na wyjazdach gramy słabo z nielicznymi wyjątkami :/ Dziś jednak liczę na przerwanie passy z RSSS :)

0

a ja jestem jakoś spokojny o wynik i czuję, że zła passa zostanie przerwana :)

0

Torres strzelił w 7

0

chyba oryginalny :P

0

Prowadził to Di Maria, a zanotował to z ogórkami w fazie grupowej, potem Messiego nie widziałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?