VEB1989
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to niczym Messi na MŚ :)
0
2
No to Messi MVP KMŚ :D
0
Bale :) ............
0
Chciałbym, aby Barca miała chodź trochę taką formę na wyjazdach jak Real :)
0
Dlaczego na Ramosa? Pierwszy mecz zagrał bardzo przeciętny :)?
0
magia przedostatniej drużyny w tabeli :)
0
Goni Ronaldo :)
0
nie wierze w to co czytam. Zaprzeczasz sobie. Z punktu widzenia religii zło jest powodowane przez człowieka, ale namawianego przez szatana, jednego z upadłych aniołów. Natomiast jeżeli mówimy o wyborach moralnych to każdy zdrowy psychicznie człowiek, wie co jest dobrem, a co złem i w sposób naturalny gloryfikuje dobro które jest cnotą. Tak samo działa społeczeństwo które wyklucza osoby postępujące źle.
0
tylko pod znakiem krzyża tworzyła się europejska kultura i wiara nie ma nic do rzeczy, jeżeli chodzi o miejsce krzyża na herbie danego klubu :) Nie powinno być nikomu wszystko jedno, bez względu na wiarę :)
0
LOL LOL gdzie byłeś, jak Cie nie było?
1
a Ronaldo egoista już druga asysta..
2
co ty się tak spinasz.
0
haha ja też :D
1
Na dzień dzisiejszy to nawet Benzema zjada Suareza :)
1
Co wy płaczecie o ten Real. Przy takiej grze jaką prezentują ostatnio to jest im bez różnicy czy trafią Arsenal, City, Juve, PSG czy Schalke. Co innego jakby trafili na Bayern lub Chelsea, ale nie mogli :)
0
przepraszam James nie zagrał w dwóch meczach dlatego nic nie wyprawia.. naprawdę jesteś taki tępy?
3
Na razie to Di Maria jest zdziwiony jak gra Real bez niego i co wyprawia James :)
0
Chodziło mi o grę Barcy, nie Suareza :) Źle sprecyzowałem moje zdanie :)
0
Suarez gra u nas naprawdę przeciętnie :/ i na dzień dzisiejszy Benzema go zjada :( Coś się musi zmienić. Wspaniały mecz z PSG , a wcześniej bardzo słaby z Valencią który szczęśliwie wygraliśmy, dzisiaj również słabo. Nie ma co się oszukiwać wygrywamy wysoko ze słabymi drużynami. Na wyjazdach zawsze mamy ogromne problemy. Oby oblicze naszej drużyny jak najszybciej się zmieniło :/
1
14, nie grał z Sociedad :P
2
nie mam pytań co do Kroosa. Profesor.
1
Arbeloa zagrał jeden z lepszych meczów w Madrycie :P
0
i VEB1989 :) :) :)
12
Logika większości visca dzieciaków:
Messi ma więcej bramek jest lepszy. Sytuacja się odwraca liczą się asysty.
Następnie Ronaldo przegania Messiego w asystach najważniejsze są kluczowe podania.
I znowu Ronaldo przegania Messiego tym razem w kluczowych podaniach i najważniejsze staje się nie strzelanie karnych. A jeszcze po drodze liczyła się jakość asysty.
Ogarnijcie się, bo większość kibiców na tym portalu ma spore pojęcie o Barcelonie i na prawdę coś sobą reprezentują.
Takie ogóry jak wy którzy na siłę próbują udowodnić, że aktualnie Messi jest lepszy przynoszą nam wstyd...
Obiektywnie Złota Piłka dla Cristiano i mówię to jako kibic Barcelony i myślcie sobie co chcecie :)
1
niestety indywidualnie Ronaldo pewnie wyprzedza Messiego w tym sezonie. Bramek też ma więcej :)
0
trafił piłką w przeciwnika, a ten nakrył się nogami. Sędzia odrazu po tym zdarzeniu zakończył mecz, a Portugalczyk poczekał, aż gracz z Bułgarii zostanie opatrzony i zszedł razem z nim z boiska :P
1
Teraz zachowanie Ronaldo - Klasa
7
ochłoń, bo Ci żyłka pęknie :)
1
w LM zrównał się z Leo :)