Valkyr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na polsacie miss Polski leci na zywo
0
magic1987
To jest cover jakiegoś utworu Iron Maiden, znam kawałek, ale nie pamiętam tytułu.
0
Środkowy obrońca biegnący do kontry przy stanie 5-2...Są w życiu piękne chwile.
0
Tylko 3 zawodników gra poza granicami Hiszpanii, Reina, Cesc i Torres.
0
Bez wątpienia świetna wiadomość. Cieszy mnie ona bardziej niż transfer Villi:)
0
Dopóki nie zobaczę, nie uwierzę.
0
Wyjątkowa osobowość. Krytykowany przez długie lata nie poddał się, walczył i ciężko pracował. Niezwykle silna psychika, stabilność i determinacja w dążeniu do celu bez względu na wszystko, doprowadziła go do punktu, w którym obecnie się znajduje. Na każdym ujęciu, na każdym zbliżeniu widzę w jego oczach ten błysk, ten ogień, tę nieposkromioną pewność siebie. Niesamowity człowiek
0
Przed nami kilku wymagających rywali, głównie tych, z którymi zagramy na wyjeździe. Moje osobiste odczucie jest takie, że najtrudniej będzie z rywalem zza miedzy. Zawsze, kiedy się z nimi mierzymy, Espanyol nie jest zainteresowany grą w piłkę.
0
Niedawno przeczytałem gdzieś tekst, odnoszący się również do Gran Derbi: "C. Ronaldo mówi, że jest Bogiem, Bóg mówi, że jest Messim".:)
0
Jeśli Henry ma zamiar zagrać dzisiaj z taką samą ambicją i zaangażowaniem jak w zeszłym tygodniu, to ja nie chcę oglądać Francuza na boisku.
0
*pamiętnego wieczora
0
Wrócę raz jeszcze pamięcią do rzymskiego finału. Dla mnie był to mecz niezwykły, piękny, piękniejszy nawet niż finał w Paryżu. Manchester to wspaniały klub i fantastyczna drużyna, ale tamtego pamiętnego wieczoru Barca zrobiła z silnych, zdyscyplinowanych i zaprawionych w bojach gladiatorów Fergusona, zgraję dzieciaków błądzących we mgle. Wielce prawdopodobnym jest, że i Arsenal poczuje... jak tak naprawdę jest błądzić.
0
Ćwierćfinał zapowiada się spektakularnie, ale wcale nie jest powiedziane, że zobaczymy 2 wspaniałe, widowiskowe mecze. Finał z Manchesterem w Rzymie zapowiadano w podobnym tonie. Z jednej strony pięknie, szybko i finezyjnie grająca Barca, z drugiej niemurujący bramki, ofensywnie usposobiony Manchester. Jak było, wszyscy widzieli. Barca zagrała z takim wyrachowaniem, że przeciwnik nie wiedział co się na boisku dzieje. Tamtego meczu na pewno spektaklem nazwać nie można. Teraz może być podobnie, mimo tego, że Arsenal to nie Manchester.
0
"To nasza przewaga, że gramy zupełnie inaczej niż w Hiszpanii". Jak czytam to zdanie i przypomnę sobie finał w Rzymie, to mi się pojawia na ustach szeroki usmiech.
0
Pedro to niezwykle ciekawy przypadek. Uważam, że nie ma talentu na mierę Xaviego, Iniesty czy Messiego i gwiazdą drużyny nigdy nie będzie. Pod względem umiejętności niczym szczególnym się nie wyróżnia, takich piłkarzy jak on jest mnóstwo. Jedyne co ma, to pewność siebie i talizman szczęścia, który pozwala mu strzelać piękne i ważne bramki oraz czynić rzeczy, których nikt wcześniej nie uczynił.
0
Im dłużej nie strzelasz, tym bliżej jesteś trafienia.
0
"Gdyby to była piąta minuta, przyłożyłbym w trybuny. Uderzyłem jednak całą duszą i weszło tam, gdzie musiało. Trzeba wierzyć do ostatniego gwizdka"- A. Iniesta. Coś pięknego, nie zapomnę tych słów do końca życia.
0
Nawet przez moment nie pomyślałem o tym, że mógłby u nas zakończyć karierę. Niech zrobi to co do niego należy, zanim odejdzie.
0
pawelbun23
W takim razie, czy obrona LM albo wygranie ligi 5 razy z rzędu (Cruyff wygrał bodajże 4 razy z rzędu) nie jest podwyższaniem sobie poprzeczki i bardzo ambitnym celem? Napisał już piękną historię, ale czy nie może jej kontynuować? Już w tej chwili mamy historyczną drużynę ale jak narazie jest to drużyna jednego sezonu/roku.
0
To jest chore. Dziennikarze i niektórzy kibice zachowują się, jakby ta drużyna była wręcz zobligowana do wygrywania wszystkiego co się da. Barca ze względu na swój nieograniczony potencjał jest zdolna czynić rzeczy, których nikt wcześniej nie dokonał, ale nikt nie ma prawa tego od nich żądać. Po historycznym sezonie niektórym sie w dupach poprzewracało. Wielki lament bo Barca odpadała z CDR, jakaś paranoja. Nie ma sensu wytwarzać niepotrzebnego ciśnienia i płakać nad rozlanym mlekiem, toż to nie piwo. Przynajmniej część sezonowców odpłynie...
0
Zobaczymy, jak sobie chłopak poradzi w sobotę. To nie będzie dla niego łatwy mecz. Mam nadzieję że nasi wezmą rewanż za CDR.
0
"Długi klubu mogą zmusić Valencię do sprzedania co najmniej jednego z podstawowych zawodników". Mówi się o tym od kilku sezonów, a Villa i Silva nadal grają w Valencii. Nie odejdą z klubu, jeśli prezes nie wyrazi na to zgody. Kojarzenie długów Valencii ze sprzedażą tych zawodników to są bajki babci Władzi.
0
25-43 koniec 2. xD
0
Nikogo
0
Toure + 30 mln euro? Ehh dziennikarska fantazja znowu daje o sobie znać.
0
Real nawet gdyby chciał grać tak jak my, to nie może z dwóch prostych powodów. Po pierwsze, taki styl nie przychodzi z dnia na dzień, wypracowuję się go latami ciężkiej pracy. Po drugie, żeby tak grać, trzeba posiadać odpowiednich do tego zawodników, a Real ich po prostu nie ma.
0
Jutrzejszy mecz z Dynamem będzie setnym występem Xaviego w LM.
0
Żaden z wymienionych nie grzeszy kreatywnością.
0
Guti ma 33 lata. Szkoda pieniędzy na jego kontrakt, tym bardziej, że rewelacji i tak nie będzie. Dziwi mnie stanowisko tych dwóch piłkarzy wymenionych w treści newsa. Inter ma spore braki w środku pola, ale bez przesady.
0
Sondokan
Takie zachowania się zdarzają. Są na stałe wpisane w świat wirtualny. Nie wytępisz tego, choćbyś bardzo chciał. Nie możesz z tym walczyć, musisz to zaakceptować. Tak będzie łatwiej. Pozdro