0

Liczyłem na to, że Puyol zagra na prawej stronie, a Alves sobie odpocznie. Niestety się przeliczyłem;/ Mam nadzieję, że na środku w końcu zagra Caceres.

0

Brakuje nam klasycznego skrzydłowego. Latem trzeba koniecznie kupić Silve, nawet, jeśli miałby kosztować 40 mln. Idealnie pasowałby do naszego stylu gry, poza tym nie miałby problemów z dopasowaniem, ponieważ w reprezentacji dobrze rozumie się z Xavim i Iniestą. Arshavin mnie nie przekonuje. Transfer bardzo ryzykowny. Zawsze byłem zwolennikiem sprowadzania zawodników z tej samej ligi, albo takich którzy dobrze ją znają. Jak słyszę, że ktoś chce wydawać 40-50 mln na Benzemę to aż mnie krew zalewa. Chlopak może i jest dobry,a nawet bardzo dobry, ale nie wiadomo czy się przystosuje do stylu gry Barcy. Temat środkowego napastnika narazie nie istnieje, ale jeśli miałby być wznowiony, to za podobną cenę widze tylko dwóch kandydatów: Villa albo Torres.

0

W meczu ze Sportingiem chciałbym zobaczyć na środku obrony Caceresa i Puyola. Obydwaj szybcy i niezwykle dynamiczni. Nie twierdze, że Caceres jest lepszy od Pique, ale musi więcej grać, a taki mecz jest do tego doskonałą okazją. Ewentualnie Puyol na prawą stronę, Alves odpoczywa, środek Caceres i Marquez, lewa flanka dla Sylvinho.

0

Nie rozumiem, dlaczego graliśmy dwoma def. pomocnikami. Miejsce jednego z nich (ciężko powiedzieć, który z nich powinien grać), powinien zając wg mnie Gudjohnsen. Jeśli chodzi o Bojana i Hleba, to Guardiola powinien po tym meczu już wiedzieć, kto nie nadaje się do gry przez pełne 90 min. Jeszcze jedna kwestia, jeśli następnym razem Pep będzie chciał wystawić Pique, może go zamienić na Caceresa. Chlopakowi się należy, a może okazać się, że będzie pewnym punktem defensywy.

0

mam nadzieję, że z Walencją już zagra. Chciałbym go zobaczyć na żywo:)

0

poprawka: "składu"

0

ale raczej się nie spełnią, bo zarząd nie wyda ponad 70 mln na dwóch zawodników. Nie jesteśmy Realem. Latem można się postarać o Silve i, jeżeli reszta składa sie nie zmieni, to tylko o Silve:)

0

Moim zdaniem warto postarać się o Fabregasa jedynie wtedy, gdy będzie do wyciągnięcia za max 25 mln. Mógłby przyjść za 2-3 sezony, żeby powoli zajmować miejsce Xaviego. W tej chwili nie widze sensu sprowadzania go za dużą kasę, ponieważ nie jest aż tak bardzo potrzebny. Wenger mogłby pójść na wymianę z dodatkowymi warunkami, jeśli w grę wchodziłby Toure. Nie sądzę jednak, by Barca na to poszła. W tej chwili Toure jest nam bardziej potrzebny niż Fabregas i Guardiola o tym wie.

0

... z gazowni:)

0

yogoorcik

Wolej Messiego na euro faktycznie przecudnej urody ale jaka asysta Teveza!!! Coś niesamowitego:P

0

Najbardziej sprawiedliwym byłoby, gdyby nie Ronaldo, nie Messi ale właśnie Xavi dostał tę nagrodę.

0

"Zagłosowałbym na niego, gdyż wygrał dwa najważniejsze tytuły w tym roku..." Zgadzam się z Messim, Ronaldo nie jest najlepszy na świecie, ale najwięcej wygrał. Nie mniej jednak chciałbym ZP dla Messiego albo Xaviego.

0

Looky

Mądrze prawisz chłopie:)

0

Niech chłopak ćwiczy razem z Marquezem grę głową. Rzuty rożne mogą stać się prawdziwym atutem Barcy. Xavi jako wykonawca a Alvesa ustawiać na 16.-20. metrze.

0

Leniu_L18

Barca musi wygrać nie dlatego, że Villareal na 98% pokona Valladolid, ale po to, żeby jak najszybciej zapewnić sobie mistrza:) Przez ostatnie dwa sezony kalkulowaliśmy i źle się to dla nas skończyło;/ Teraz trzeba wygrywać bez oglądania się na przeciwników.

0

dobre rozwiązanie taktyczne:)

0

Najlepiej byłoby gdyby Recreativo wyszło na murawę przestraszone, wtedy powinno być gładko. Jeśli sie nie wystraszą... cóż, trzeba będzie zaatakować z takim impetem jak w meczyu z atletico:)

0

Eto'o powiedział ostatnio, że chce jeszcze pograć dla Barcy kilka lat a poźniej przejść do Majorki, więc myślę, że podpisze kontrakt. Jeśli chodzi o milan to nie sądze, by Eto'o chciał grać z Ronaldinho w jednej drużynie.

0

uwielbiam tego chłopaka:)

0

Looky

Valdes nie jest cienki. Przeciwnie, to bardzo dobry bramkarz. Do miana świetnego może mu brakuje, ale nie daje podstaw, żeby nazywać go słabym.

0

powinno być tak, że zainteresowany juniorem klub musi najpierw dostać pozwolenie od klubu w którym zawodnik obecnie gra. Dopiero wtedy może negocjować z agentem piłkarza. W przypadku złamania zasad duża kara pieniężna i zakaz zbliżania się do zawodnika przez 2 lata :). Ta druga opcja raczej nierealna ale miłoby było gdyby weszła kiedyś w życie.

0

el-Farto

Nie zgodzę się z Tobą, że przegranie meczu w kilka minut to frajerstwo. To jest piłka i takie rzeczy się zdarzają. Weź pod uwagę klasę rywala. Gdyby to Barcelona prowadziła i Szachtar strzelił jej 2 bramki, wówczas byłoby bardzo blisko Twojego określenia. Barca też kiedyś potrafiła przegrać wygrany mecz. Na szczęście teraz potrafi też wygrać przegrany. Pozdrawiam

0

Po tym wydarzeniu Szachtar na pewno przyjedzie na CN zdeterminowany, co może nam zagwarantować świetne widowisko.

0

zgadza się, powinien zostać i to bez względu na wyniki, nawet na następny sezon. Najlepszy defensywny pomocnik w zespole.

0

Wierzę, że słabo zagrany wczorajszy mecz był efektem tylko i wyłącznie wysokiego wyniku uzyskanego w pierwszym meczu. Chłopakom wyraźnie nie zależało. Liczę na to, że w meczach o stawkę zagrają zgodnie z oczekiwaniami. Póki co nie ma się czym martwić.

0

barto0o- oczywiście

0

pierwszy raz od kilku m-cy zakręciła mi się łezka w oku

0

zgadzam się, absolutnie jeden z najlepszych obrońców w historii francuskiej i światowej piłki. Wg mnie w latach świetności lepszy od Maldiniego.

0

katalonczyk9 "rozbita" to odpowiednie slowo;]

0

Dlaczego mam kibicować druzynie, która jest mi obojętna? Tylko dlatego ze jest z Polski? Bedę kibicować tej z którą jestem związany emocjonalnie. Koniec tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?