Valkyr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
yogoorcik
"Jak środkowy napastnik to tylko ktoś świetnie grający głową, wysoki i silny, czyli profil inny niż ten Eto'o i Bojana." Fernando Torres pasuje do twojego opisu. Zresztą to jeden z dwóch moich ulubionych napadziorów grających poza Barcą.
0
Bez wątpienia należy mu się nowy kontrakt. Najlepszy def. pomocnik w zespole.
0
Dziwne, jakis czas temu powiedział, że z Walencji się nie rusza. Poza tym dlaczego Mundo Deportivo nie zamieściło fragmentu jego wypowiedzi dotyczącego chęci przejścia do Barcy? Pewnie nic takiego nie miało miejsca. Jeśli lepiej się poczują gdy bedą pisać bzdury, niech piszą.
0
Bramka Toure w meczu przeciwko Majorce niesamowita, tym bardziej że o taki majstersztyk pokusił się defensywny pomocnik. Jeśli ktoś oglądał mecz przy niskiej jakości obrazu, mógł pomylić go z Eto'o:) Ja pomyliłem. Gra w destrukcji więcej niż dobra. Najlepszy def. pomocnik w drużynie i jeden z najlepszych na świecie. Toure jest jak PzKpfw VI "Tiger". Potrzeba było co najmniej pięciu Shermanów, żeby w ogóle go "ruszyć".
0
Nieważne jak ich Guardiola ustawi, obrona raczej będzie grać mniej lub bardziej niepewnie. Mają prawie tydzień na zgranie się ze sobą i przetestowanie ustawienia. Dużo będzie zależało od pomocników. Ważne, żeby przerywać akcje rywala na ich połowie. Trzeba będzie zagrac wysokim pressingiem.
0
Tylko jeden transfer. Tylko lewy skrzydłowy. Tylko on i nikt więcej.
0
Nieciekawa sytuacja. Liczę, że Marquez i Pique staną na wysokości zadania. Oby obeszło się bez dalszych kontuzji.
0
ravpelc
Próbowaliśmy buzić was dwa razy. Niestety tak szeroko poszedłeś w nocy, że nie dało rady. Następnym razem dostaniesz na twarz szklankę zimnej wody. Jak to nie pomoże to użyję siły. Swoją drogą muzeum to fantastyczna sprawa. Pusty stadion też robi wrażenie.
0
Przynajmniej jest trzeźwo myślącym człowiekiem, nie tak jak Salgado, który składa wręcz kosmiczne deklaracje będąc przekonanym o tym, że Real na 100% wygra ligę.
0
Pamiętam jak po przegranym przez Barcę 4:0 meczu w CdR, Schuster(prowadzący jeszcze Getafe) powiedział, że Barcelonę bardzo łatwo zneutralizować. Wystarczy zmusić ją do gry skrzydłami. Gdyby do Barcy przyszli bohaterowie newsa, nie wiem czy przeciwnikowi przyszłaby do głowy jakakolwiek neutralizacja.
0
niech sobie wygoli na głowie napis "koncentracja".
0
Zamiast powiedzieć "Messi już zdecydował o swojej przyszłości, nie mamy zamiaru więcej komentować plotek transferowych na jego temat", "taki temat nie istnieje. Dziekuję" to jeszcze nakręcają tę idiotyczną karuzelę. Niektórzy dziennikarze to idioci, a takich trzeba olewać bo szkoda czasu i zdrowia.
0
Wydłużenie kadencji to dobry pomysł, który na pewno sprzyja stabilności. Dodatkowym narzędziem jest głosowanie nad wotum nieufności dla zarządu, więc nie ma obawy ze ewentualny "niechciany" prezes będzie rządził tak długo.
0
5000
0
Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma. Kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła;p
0
fantasta
0
Moim zdaniem ani Hleb, ani też Bojan nie są słabi. Po prostu słabo grają. O ile Hleb gra dobrze, gdy ma z kim grać i cały zespół gra dobrze, o tyle Bojan gra słabo niezależnie od postawy zespołu i klasy partnerów z pola. Chodzi mi o grę na przestrzeni sezonu. Wczorajszego meczu nie oceniam, ponieważ go nie oglądałem. Jestem w 100% przekonany, że Bojana trzeba wypożyczyć. Gra zbyt mało, żeby poprawiać swoje umiejętności, a na ławce rezerwowych wyraźnie marnuje się jego talent.
0
Podwójnie usatysfakcjonowani mogliby być, gdyby bezbramkowo zremisowali z najsilniejszym dostępnym składem.
0
Zobaczymy na ile skuteczny okaże się ich antyfutbol.
0
patryk
Zdrobnienie od Josep to Pep, a nie żadne wieśniackie Pepe. Kup sobie owieczkę i wołaj na nią Pepe, jeśli tak bardzo podoba Ci się to określenie. Pasuje idealnie.
0
barcalover
Nie rozumiem dlaczego wrzucasz do jednego koszyka wychowanków i piłkarzy, którzy "przychodzą i odchodzą". Oczywiście, że ci drudzy, którym idzie w klubie świetnie mówią w wywiadach rzeczy, które się fizjologom nie śniły, a póżniej robią jak robią. Tak było z R10. Moim zdaniem wychowankowie myślą trochę innymi kategoriami. Barca nie zawsze wygrywała. Czy odszedł wtedy Puyol? Xavi? Iniesta? Nie.
0
barcalover
Masz rację, nie możemy być pewni nawet jutrzejszego dnia, szczególnie w sytuacji gdy na czele największego światowego mocarstwa stanął Obama.
0
grono
Nie porównuj sytuacji Ronaldo, Figo, Rivaldo, Ronaldinho, z sytuacją Messiego, bo to zupełnie inna sprawa. W ich przypadku to nie była miłość do klubu, ale zauroczenie. Zjawisko to charakteryzuje się tym, że stosunkowo szybko mija. Messi jest wychowankiem, przywiązanie do barw klubowych ma we krwi. Jeśli twierdzi, że nigdy Barcy nie opuści z własnej woli, to ja mu wierzę. Ponadto ma wobec klubu dług, o którym napisał patryk. Jeśli nię będą chcieli go sprzedać to myślę, że Messi się w Barcie zestarzeje. Podobnie uważam, że jeśli klub będzie chciał to Iniesta również zakończy w Barcelonie karierę.
0
Ronaldinho, Toure, Alves - najlepsze transfery ostatnich lat. (z zachowaniem chronologii, rzecz jasna)
0
Jeśli chodzi o Real to chciałbym, żeby jego kibice musieli rozwijać tabelę, albo chociaż oglądać swoich pupili walczących w Pucharze Uefa;)
0
Mam nadzieję, że Espanyol nie spadnie do niższej ligi. Jest potrzebny Barcelonie i jej kibicom tak, jak Real.
0
Facet jest niesamowity. Wydaje się, że im więcej biega, tym jest wytrzymalszy, a odpoczynek wyraźnie go męczy. Świetne umiejętności, wspaniała kondycja.
0
Wsapaniale byłby dobić do 10 kolejnych wygranych na wyjeździe w lidze. Rekord trudny do pobicia, nawet dla "prześcieradeł".
0
kaniu01
Laporta może sobie "chcieć". Jeśli Guardiola nie widzi go w składzie to "Kun" nie przyjdzie do Barcy.
0
Zawsze byłem zwolennikiem sprowadzania zawodników z tej samej ligi, bądź takich, którzy dobrze ją znają. Nie znaczy to wcale, że jestem przeciwny każdemu "zewnętrznemu" transferowi. Jeśli chodzi o transfer Benzemy, to w tej kwestii jestem zdecydowany i stanowczo mówie nie. Dlaczego? Gdyby Benzema przyszedł do nas to nie wiadomo czy by się w miarę szybko zaklimatyzował. Druga sprawa to brak znajomości ligi hiszpańskiej, jej stylu, co również w dużym stopniu wpływa na formę zawodnika. Trzecia sprawa to poziom ligi francuskiej. Nie oszukujmy się liga francuska jest słaba, słabsza od niemieckiej. fakt, iż Benzema strzela w niej po kilkanaście goli na sezon a nawet więcej, wcale nie oznacza, że tyle samo będzie strzelał w Hiszpanii. Może ma telent, może jest dobry, wcale tego nie kwestionuje, niemniej jednak ten zawodnik mnie nie przekonuje.
Kwestia finansowa- powyżej 50 mln za Benzemę? Chore. Jeśli Eto'o albo Henry miałby odejść to jedynymi kandydatami na pozycję środkowego napastnika za podobne pieniądze są dla mnie Villa albo Torres. Torres ma wszystko to co Villa, plus świetnie gra głową, jest silniejszy i młodszy. Atutem obu panów jest jest to, o czym pisałem na początku. Hipotetycznie, gdyby dało radę kupić Benzemę za 30 mln,a Villę albo Torresa za 45 to lepiej dołożyć te 15. Mam nadzieję jednak, że Eto'o zostanie i nie trzeba będzie wydawać dużych pieniędzy na napastnika.
Plotki transferowe dotyczące zawodnika Lyonu komentuję po raz ostatni, po prostu zaczyna mnie to męczyć.