0

Po co ktoś na siłę męczy się z justintv jeśli mu nie działa. Ściągnijcie ludzie sopcasta! Channel - 1726

0

sopcast Channel - 1726

0

U mnie absolutnym numerem jeden jest Judas Priest:P Dalej Metallica (zaliczona na żywo), Iron Maiden, Ac/Dc i jeszcze kilka innych. Co jak co ale brytyjski heavy metal to czysta poezja:)

0

I dobrze, że nie zagrali na 100%. To w końcu sparing, nie mecz. Na 100% mają zagrać w niedzielę. Mam nadzieję, że obeszło się bez kontuzji, nawet tych drobnych, które mogłyby wybić z rytmu treningowego.

0

Dobrze byłoby gdyby Messi został najlepszym stzelcem LM, niezależnie od tego czy Brarca zwycięży w tych rozgrywkach. Przybliży go to trochę do Złotej Piłki. Odnoszę wrażenie, że Messi pozostanie najlepszym strzelcem Barcy w obecnych rozgrywkach, no chyba że Eto'o weźnie się ostro do roboty;p

0

Rozumiem, że pracą dziennikarzy jest pisanie często ogromnych głupot, ale bez przesady. Real wygrał, jest o czym pisać, ale nie, marca musiała się czepić Barcy. Takie newsy powinny się ukazywać w Sporcie, albo El Mundo a nie w brukowcu ze stolicy. Ludzie to wilki...

0

Moim marzeniem zawsze była gra z "dziesiątką" na plecach. W takim razie niech będzie.... mój nr to 10:)

0

Niektóre komentarze to prowokacja. Nie wdawajcie się w dyskusje z "nierozumnymi":P

0

Fabregas jest niepotrzebny, Toure tak i to bardzo. Transfer wykluczony

0

Mam nadzieję, że Henry zostanie również na następny sezon. Może nie gra rewelacyjnie ale jest cholernie pożytecznym zawodnikiem. Jednym z wielu plusów jest ogromne doświadczenie, które Francuz pokazuje na boisku. Szkoda byłoby się go pozbywać.

0

Wyjazd na Barca-Valencia był dla mnie zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem:)

0

Na zaprzyjaźnionej stronie:)

0

Na fcb24.com jest artykuł pt.: "Poświęcił życie Barcelonie", który mówi o tym o czym napisałem poniżej.

0

Podpisując kontrakt do 2014 wiedział, że ma szansę pobić rekord. Do tej pory najwięcej czasu grał w Barcelonie Rexach, 22 lata. Xavi w 2014 będzie miał za sobą 23 lata gry dla Barcy. To by tłumaczyło dlaczego chciał podpisać kontrakt do 2014 a nie 2013:) Coś pięknego.

0

Dani Alves

PEP a nie PEPE. Nauczcie się w końcu poprawnie pisać zdrobnienie. Pepe bardziej pasuje do owcy:)

0

Szkoda. Liczyłem na Chelsea;/

0

azulgrana- po hiszpańsku, blaugrana- po katalońsku.

0

Losowanie można obejrzeć za pośrednictwem soccer- live.pl

0

Mnie angielskie drużyny się nie znudziły. Spotkania z Chelsea to już niemal tradycja. Dlaczego mielibyśmy przestać ją kultywować?:)

0

Osobiście chcialłbym trafić na Chelsea. Trzeba kultywować tradycję:)

0

"Real nie jest już punktem odniesienia". W tym momenecie żadna drużyna nie powinna być punktem odniesienia. Trzeba grac każdy mecz na 100% i nie ogladać się za siebie, ponieważ w krótkim czasie ogon może się zrobić niezwykle gorący, a tego nie chcemy.

0

To będzie ciężki mecz, mimo wszystko stawiam na 0:2.

0

Jeśli Caceres zagra z Sevilla (a mam nadzieję, że zagra), tak jak przeciwko Sportingowi, to ma szanse zaliczyć w podstawowym składzie wszystkie grudniowe mecze. Nawet jak Abidal wróci na Valencie, to niewiadomo jak się spisze po kontuzji.

0

bordeux brama i jest 1:1

0

należało mu się Brawo Bojan

0

szerooooooka brama

0

ale Hleb ładnie zakręcił:)

0

coś mi się wydaje, że Caceres posadzi na ławce na jakiś czas Abidala i Sylvinho. Nie ma nic przeciwko;]

0

alez to zrobil Caceres

0

Jeśli dzisiaj Messi nie zagra, a Barca wygra, będę mógł powiedzieć, że Barca może bez Messiego wygrywać. Do tego czasu byłbym ostrożny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?