Valkyr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
siusky
Tak, byłem na Camp Nou 2 razy i wiem, co piszę. Jeżeli dla Ciebie doping to sporadyczne śpiewy i oklaskiwanie większości akcji to ok. Dla mnie doping to coś takiego co serwują naszej reprezentacji polscy kibice. Mam nadzieję, że dzisiaj Katalończycy przyjdą na mecz, a nie do teatru.
0
Słowo "doping" pasuje do Camp Nou, jak siodło do świni.
0
Mam nadzieję, że za kilka lat wróci do Mallorki. Fajnie byłoby zobaczyć Eto'o ponownie strzelającego bramki w Hiszpanii, Sevilli, Valencii, Realowi :)
0
Przynajmniej ma facet jaja, żeby mówić to, na co ma ochotę. Szacun za brak problemów ze szczerością.
0
Bardzo możliwe, że w ten sposób chce ściągnąć presję ze swoich zawodników i skupić uwagę na sobie. Bez powodu takich gierek nie prowadzi.
0
hanc
Patrząc na Txiki'ego jako dyrektora sportowego, powątpiewam w skuteczność takich manewrów:)
0
Moje zdanie jest takie, że wyznacznikiem dominacji na boisku są przede wszystkim sytuacje podbramkowe, ich ilość, a w mniejszym stopniu posiadanie piłki. Można sobie klepać, klepać i przeklepać 90 min. Mozna powiedzieć, że Barca dominowała, ale czy wczorajszą "dominacją" zasłuzyła na zwycięstwo? Ciężko powiedzieć.
0
LeoMessi1989
To, że Pep nie ma koncepcji na rozmontowanie przeciwnika, ktory broni się większością składu to jest oczywiste, bo Barca zawsze gra tak samo i zawsze bije głową w mur. Czasem wpadnie, czasem nie. Dzisiaj nie wpadla. Pomijam stałe fragmenty, które często rozgrywane są bardzo ciekawie.
0
Janek, rozumiem, że sentyment do Kameruńczyka pozostaje, ale u Ciebie to jest już chyba miłość połączona z fascynacją xD. Wciąż cieszę się z jego bramek mimo, że zasilają konto innej drużyny.
0
blazeq
Jasne, masz rację, ale wielu pewnie chciałoby wiedzieć, jak takie porównanie wygląda z punktu widzenia czarno-niebieskich. Byłoby to tylko jedno zdanie więcej. Jeśli wiesz, lub taką wiedzę posiada ktoś inny to proszę o zamieszczenie w komentarzu.
0
Mozna jeszcze porównać ilość strzelonych bramek dla Interu przez Zlatana w poprzednim sezonie, na tym samym etapie rozgrywek.
0
The Last Line Of Defense.
0
Brak szybkości niektórych środkowych obrońców nie jest naszą wielką udręką, mamy przecież między słupkami najszybszego bramkarza na świecie. Nie zmienia to jednak faktu, że element kondycyjny trzeba poprawić. A co do Keity... cóż mogę rzec? Keitakadabra.
0
Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Laporta zrobił świetny interes.
0
Ile jeszcze nieudanych sezonów musi zaliczyć Arsenal, żeby dotarło do niego, że to nie jest drużyna, z którą ma szansę zdobywać ważne trofea?
0
Fakt, Zlatan rozegrał bardzo dobre spotkanie. Widać, że chłopak szybko się dostosowuje. Oby w meczu z Almerią miał więcej szczęścia. W sobotę obchodzi 28. urodziny, strzelone bramki byłyby wyśmienitym prezentem zarówno dla niego, jak i kibiców.
0
niiski
Racja, zapomniałem, że jest kontuzjowany :)
0
Homy terror
Generalnie to Bojan gra, ale czy zagra z Interem...tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.
0
Przestańcie w końcu jęczeć, że mamy krótką ławkę. Gdyby w drużynie zostali Hleb i Gudi, to zmieniłoby to tylko tyle, że w drużynie byłoby 2 pomocników więcej. W poprzednim sezonie niewiele wnosili do drużyny. Ani jeden, ani drugi nie był w stanie godnie zastąpić Xaviego lub Iniesty. Przy ich słabszej grze lub nieobecności nasza gra leżała. Kadrowo sytuacja jest podobna. W tamtym sezonie brak dobrych zmienników nie był aż tak widoczny. Jak posypią się kontuzje i nie będzie komu grać, wtedy możecie płakać.
0
"Będziemy starali się grać tak jak zawsze, mieć piłkę i atakować". Przed finałem z Manchesterem U. też tak mówił. Ranga spotkania jest jednak inna i niekoniecznie musimy zagrać tak, jak w Rzymie. Myślę, że na 90-minutową bordowo-granatową nawałnicę nie ma co liczyć.
0
Odnoszę wrażenie, że to będzie dla nas ciężki mecz. Nie zdziwię się wcale, jeśli nie przywieziemy z powrotem kompletu punktów. Nie mniej jednak, liczę na skromne zwycięstwo naszych.
0
guardiola89
Pierwsze moje skojarzenie po Twoim komentarzu- Winston Churchill. Od alkoholu na pewno nie stronił, delikatnie mówiąc, ale czy był alkoholikiem? Zdania są podzielone.
0
Z ekonomicznego punktu widzenia kwota 25mln jest całkiem spora, ale wcale nie abstrakcyjna. Naturalnym jest, że zawodnik po przejściu do dużo lepszego klubu, chce zarabiać większe pieniądze. Aktualnie zarabia 3 mln, więc u nas powinien zarabiać co najmniej 4-5. Jeśli rzeczywiście godzi sie na zarobki rzędu 1,2 mln euro rocznie, to od kwoty 25 mln można odjąć ok 10 mln euro za cały okres trwania kontraktu. Jeśli zapłacilibyśmy klubowi 15 mln i zagwarantowali zawodnikowi zarobki na poziomie 4-5 mln to kwota wyjdzie podobna. Uważam dlatego, że ten transfer wcale nie byłby przepłacony. Inna sprawa, to prawdziwość informacji zawartych w newsie i fakt czy ten obrońca jest faktycznie tak dobry jak twierdzą niektórzy.
0
"Gdyby to była piąta minuta, przyłożyłbym w trybuny. Uderzyłem jednak całą duszą i weszło tam, gdzie musiało. Trzeba wierzyć do ostatniego gwizdka". Za każdym razem, gdy przypominam sobie te słowa, łezka mi się w oku kręci.
0
Dobrze, że chce podpisać. Jest potrzebny nie tylko ze względu na swoją obecność na boisku. Ma przecież do spełnienia misję..., zrobić z Muniesy klasowego obrońcę xD
0
Obecna sytuacja Ronaldinho jest podyktowana tylko i wyłącznie jego decyzjami. Byłoby mi go szkoda, gdyby jego obecna forma miała związek z problemami zdrowotnymi. Stracił magię, którą czarował cały piłkarski świat. Wciąż mam przed oczami magiczną bramkę, którą strzelił Chelsea na SB ze stojącej piłki. Jego wybór.
0
"(...) piłkarze Blaugrany mają wspaniałe umiejętności techniczne, których nie posiadają inne drużyny na całym świecie. Z tego powodu nie możesz starać się grać tak, jak oni. To jest po prostu niemożliwe."
Fabio Capello
0
Świetny wywiad, który wyjaśnia wiele kwestii. Jestem trochę zaskoczony wielkością zadłużenia. Czytałem gdzieś, że wynosi o połowę mniej, źródła jednak nie pamiętam, dlatego nie wiem na ile było ono wiarygodne. Z wywiadu jasno wynika, że jego poziom wiarygodności był niski. Sprawa transferu Ibrahimovića równie ciekawa. Brawa dla Joan'a Boix'a za konkrety.
0
Dla mnie symbolem Barcelony jest Puyol. Zawsze Barca kojarzy mi się z jego osobą. Kapitan jest niesamowity.
0
Barcelona Dream, Badalona;]