0

Chciałbym, żeby nasi "rzucili się przeciwnikowi do gardeł", tak jak to miało miejsce w meczu z Atletico Madryt (padły 3 bramki w 8 minut).

0

"Najlepszą obroną jest atak", a najlepszym atakiem mogą być stałe fragmenty gry, z obroną których mamy niemałe problemy. Kontry jak to kontry, zawsze groźne.

0

"Awans Lyonu byłby wielkim wyczynem".

Ciężko sie z tym nie zgodzić.

0

Lonias

Niesamowicie podniosłeś mi morale. Sam miałem radiowkę, więc wiem że zabawa jest przednia:) Swoją drogą wypowiedziałem to badziewie i czekam na nowe...

0

Wg mnie nie ma podstaw do niepokoju. Przegrana z Espanyolem nie jest problemem. Takie mecze się zdarzają. Niepokojąca będzie porażka w jednym z trzech następnych meczów w lidze. Najlepiej byłoby zainkasować 9 pkt., jednak dopuszczam jeden remis. Tragedia będzie wtedy, gdy przegramy mistrzostwo. W tej chwili na kompromitację się nie zanosi więc spokojnie.

0

Realowi Madryt dziękujemy za sprowadzenie Eto'o do Europy.

0

Komentarze Kibica_Z_Madrytu naruszają podpunkt 7. punktu 3. regulaminu. Liczę na szybką reakcję.

0

Jeśli przewaga Barcy nad Realem stopnieje do 6 punktów, wtedy zacznę się zastanawiać. Jak narazie jestem spokojny i odnoszę wrażenie, że taki spokój bedę wykazywał do końca obecnego sezonu. Pozdrowienia dla wszystkich bordowo-granatowych, a śnieżnobiałym chłopakom życzę szczęścia w kolejnych meczach.

0

messiano_10

W słowniku Guardioli nie ma sformułowania "podstawowy skład". Jest naturalnie kilku graczy, którzy nie podlegają systemowi rotacji w takim stopniu jak inni: Valdes, Puyol, Xavi, Eto'o, Alves, Messi... "podstawowy skład" powinno tworzyć 11 piłkarzy a nie 6. Mi osobiście zabrakło Marqueza i Toure.

0

"...jeśli dane mu będzie zagrać dla Barcelony, może osiągnąć poziom Ronaldinho"

Ewidentnie chłopaka poniosło.

0

Cieszy fakt, że selekcjoner był zadowolony po meczu z postawy Pique. Meczu nie oglądałem, więc na temat jego gry się nie wypowiadam. Mam nadzieję, że będzie dostawał dużo szans na grę, bo to dobry materiał na świetnego obrońcę. Kto wie, może kiedyś będzie "wielkim" piłkarzem. Nie mam natomiast żadnych wątpliwości, że będzie solidnym obrońcą.

0

Tak, odgrzewany kotlet ma to do siebie, że chociaż jest już trochę nieświeży, to wciąż ciepły.

0

hanc

Po pierwszym Twoim komentarzu wnioskuję, że masz już ewidentnie dość jakichkolwiek plotek dotyczących sprowadzenia nowego napastnika. Słusznie. Eto'o zostaje kropka

0

Najlepiej byłoby, gdyby Messi około 20-25 minuty zaczął symulować jakiś uraz i zszedł:)

0

Myślę, że Eto'o podpisze kontrakt i skończą się wszystkie durne spekulacje. Przed tym sezonem chciał za wszelką cenę zostać w Barcy, bo chyba można tak nazwać żądanie od potencjalnych pracodawców kosmicznych zarobków rzędu 10 mln euro za sezon. Zrobiłby to tylko po to, żeby po następnym sezonie odejść? Nie wydaje mi się. Odnoszę wrażenie, że chce u nas grać jeszcze kilka lat. Mówił to zresztą w wywiadach, chcociaż do jtakich wypowiedzi podchodzę z dystansem. Niektórzy uważają, że po sezonie będzie chciał odejść, bo z Barcą wygra już wszystko (jeśli Barca wygra LM i BBVA), a czy w 2006 roku nie wygrał wszystkiego? Dlaczego wtedy nie odszedł w glorii i chwale? Eto'o zdaje sobie sprawę z tego, że Barca to najodpowiedniejszy dla niego klub. Osobiście chciałbym żeby został, ponieważ jest świetnym napastnikiem, doskonale dopasowanym do drużyny. Jeśli chodzi o jego charakter... Dopóki Guardiola będzie trenerem, Eto'o nie będzie sprawiał większych problemów.

0

Można go ściagnąć za 3-4 lata, żeby powoli zajmował miejsce Xaviego. W tej chwili w ogóle nie jest potrzebny.

0

czarny20

"Już sie nie moge doczekac meczu z Lyonem.Moze wyjdzie jaki z tego Benzemy grajek wspaniały jest!"

Nie sądzę, by w tym meczu miał okazję do pokazania pełni swoich umiejętności.

0

masq

W końcu trzeba dbać o swoje:)

0

Bardzo klimatycznie wyglądają u niego bordowo-granatowe frotki na nadgarstkach. Nie zauważyłem, żeby ktoś jeszcze z drużyny takie zakładał.

0

skininho1

Taką "nudą" mógłbym się rozkoszować co sezon.

0

Publiczność go kocha i on o tym wie:)

0

Widocznie "solidny" to dla nich za mało.

0

Czyny nie słowa... Prawda Jarku?;p

0

nacho

"Jeden tylko przyklad, do tego przyszlosciowy". Oczywiście, że przyszłościowy, a jaki ma być? Znasz 18-19 latka, który po powrocie z rocznego wypożyczenia gra pierwsze skrzypce w drużynie? Ja nie znam. Jeśli ktoś zna, niech poda. Nie napisałem, że Bojan ma zaraz po powrocie osiągnąć poziom Eto'o. Za kadencji Franka grał więcej i z każdym sezonem powinien grać więcej. Teraz gra za mało. Jeśli młody będzie grać więcej, ok niech zostanie, jeśli jednak ma grzać ławę, niech zostanie wypożyczony. Nie jestem zwolennikiem bezapelacyjnego wypożyczenia Krkica. Chcę, żeby po prostu grał, nieważne gdzie. Nie wiem czy w Barcelonie ma teraz taką możliwość.

0

nacho

Napisałem: "to faktycznie nigdy może nie osiągnąć poziomu Eto'o". To jest przypuszczenie. Nie napisałem, że jeśli Bojan nie zostanie wypożyczony, to na pewno nie osiągnie poziomu Eto'o. Po tym co napisałeś wnioskuję, że wolisz żeby Bojan cały czas grzał ławę w Barcelonie, zamiast ogrywać się w słabszym klubie. Nie chodzi o to, żeby najpierw wypożyczać młode talenty, a poźniej sciągać z powrotem po to aby od razu stawały sie gwiazdami (nazwałes to graniem pierwszych skrzypiec). Po powrocie grają 2-3 sezony i mogą stać się postaciami pierwszoplanowymi. Moim zdaniem wypożyczenie Bojanaprzyspieszyłoby proces wskoczenia do pierwszego składu. Nie wymagam od niego żeby po powrocie był gwiazdą. Nie tędy droga.

"czy jestes mi w stanie wskazac przyklad jakiegos mlodego talentu, ktory odszedl na wypozyczenie do klubu-sredniaka, rozwinal sie i wrocil do pierwotnej ekipy grac pierwsze skrzypce??"

Takim zawodnikiem może być niedługo Sebastian Giovinco, Juventus Turyn. Wypożyczenie dobrze mu zrobiło.

0

Jeśli Bojan nie pójdzie na wypożyczenie to faktycznie nigdy może nie osiągnąć poziomu Eto'o. Odejdzie Eto'o, przyjdzie klasowy napastnik, odejdzie Henry, przyjdzie klasowy napastnik, a Bojan wciąż będzie tylko zmiennikiem. Żeby się rozwijać trzeba grać... regularnie.

0

"Jednocześnie zdementował doniesienia, jakoby Laporta prosił go o wskazówki przy tworzeniu "tej Barçy".

Dziwna sprawa. Czyżby Laporta nie ufał bezgranicznie Guardioli? Skąd to się w ogóle wzięło? Kolejny niedowartościowany dziennikarz?

0

Dobrze byłoby, gdyby Abidal został do 2011 roku. Nawet gdyby kupili lewego obrońcę, który będzie grał w podstawowym składzie, Eric będzie świetnym zmiennikiem. Nie sądzę jednak, by ktoś mógł go łatwo wygryźć ze składu.

0

santiago

Z której strony byś na to nie spojrzał, 19 goli nigdy nie jest dziełem przypadku.

0

Koniec tematu. Spokój do czerwca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?