0

Lepsze od zagrania na 0 z tyłu byłoby strzelenie o 3 bramki więcej niż przeciwnik, co jednak nie będzie? łatwym zadaniem.

0

n nie transmituje ligi hiszpańskiej:/

0

Już dawno żaden news nie wywołał u mnie tak ogromnego podziwu dla ludzkiej wyobraźni...

0

I jeszcze jedno. Zdrobnienie od Joseph to Pep a nie Pepe. Więcej szacunku dla tego pana:) Pepe to dobre imię dla białej beczącej owieczki...

0

patryk

Zgadza się Iniesta może grać na lewym skrzydle, jednak na środku jest najbardziej efektywny i to właśnie tam powinien grać. Tym bardziej, że na skrzydle gra Henry, gra a nie tylko biega...zostawiłbym go na co najmniej jeszcze jeden sezon. Wspominałeś o kontuzjach i braku formy... ok ale przez większość czasu Xavi i Iniesta są w stanie grać i to na wysokim poziomie. A jeśli chodzi o luty, to takie wyniki były moim zdaniem efektem słabej gry całej drużyny a nie tylko rozgrywających, więc nie ma pewności, że sprowadzenie Fabregasa rozwiąże wszystkie problemy. Latem kupno Fabregasa jest ekonomicznie kiepskim rozwiązaniem zważywszy na to, że trzeba kupić skrzydłowego i lewego obrońce. Myślisz, że na te ewentualne transfery + Fabregas sekretariat wyda blisko 100 mln euro, skoro drużyna i tak jest silna? Nie sądzę.

0

unique

Po co na latem Fabregas? Gdzie miałby grac skoro po pierwsze, mamy Xaviego i Inieste a po drugie gramy z jednym defensywnym pomocnikiem. Sprowadzilibyśmy go za kosmiczne pieniądze i płacilibyśmy mu kosmieczne pieniądze, po to żeby jeden z tej trójki siedział na ławce? Iniesta i Xavi mało nie zarabiają. Fabregas to dobra opcja za 3-4 lata, w tej chwili mamy pozycje, które trzeba wzmocnić w pierwszej kolejności. Tyle ode mnie.

0

Pozytywne jest to, że Alves zdaje sobie sprawę z siły Barcy, ale myślenie, że jest się najlepszą ekipą na świecie niekoniecznie musi pomóc. Rywale tylko czekają na to, aż Barca uwierzy, że jest nie do pokonania. To jest niebezpieczne.

0

Rzeczywiście, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że spadek formy jest już za nami. Barca wyraźnie się rozpędza. "I'm a rolling thunder, a pouring rain. I'm comin' on like a hurricane..."

0

Przyłączam się do prośby sciah'a. Ewentualnie valkyr_86@o2.pl

0

*grona

0

Do tego gorna wrzucę jeszcze Chelsea, zawsze zapominam o smerfach:)

0

Chciałbym wylosować Manchester, Liverpool albo Bayern. Dla mnie sprawa jest prosta. Albo pokonamy najlepszych stosunkowo wcześnie i wygrywamy cały turniej, albo odpadamy. Jeśli przejdziemy 1/4 żeby odpaść w półfinale, nie będzie to miało dla mnie znaczenia. Pomijam korzyści finansowe płynące z awansu do 1/2.

0

Jeśli dalej będzie "imponował" formą, to ciężko będzie mu się rozstawać z miastem, którym jest zafascynowany.

0

"jeśli Barcelona nie zdobędzie mistrzowskiego tytułu, nie będzie to jej porażką". Ręce opadają.

Ligi nie wygra ten, kto będzie grał najlepszą piłkę tylko ten, kto zgromadzi najwięcej punktów. Zależy jeszcze, co pan Laporta rozumie pod pojęciem "najlepsza piłka".

0

Nie każdego dnia strzela się gola takiemu bramkarzowi jak Valdes ;].

0

magico

Należysz do Narodowego Odrodzenia Polski?:P

0

Nie wiem, może chodziło mu o to, Barca jeszcze nic nie uzgodniła z Bayernem, a kwestię indywidualnego kontraktu Riberego zwyczajnie pominął. Mam nadzieję, że tak, chociaż słowa "Nie ma kwestii Riberego" wydają się być jednoznaczne. Tak czy inaczej musimy poczekać do czerwca.

0

Na lekcji był jeszcze mały Bojanek. Siedział w ostatniej ławce. Na lekcję przyszedł z nadzieją, że nauczyciel tym razem da mu szansę na odpowiedź. Cały czas trzymał rękę w górze, chciał się wykazać, jednak prowadzący zdawał się go w ogóle nie zauważać. Gdy rękę w górze trzymali jednocześnie Samuel i Bojanek, głos otrzymywał tylko ten pierwszy. Być może Bojanek dostanie szansę, gdy Samuel nie przyjdzie do szkoły...

0

"Im dłużej nie wygrywasz, tym jesteś bliżej zwycięstwa"

0

Fantastycznie byłoby, gdyby dociągnął ten sezon bez żadnego urazu. No i niech pomaga drużynie najlepiej jak tylko może.

0

Dani Alves

Może dobrze byłoby postawić w dwóch następnych meczach ligowych na Bojana? Eto'o sobie odpocznie, poza tym Atletico nie ma się teraz zbyt dobrze (co nie znaczy, że nie są groźni), więc Bojan może się pokazać z bardzo dobrej strony. Nezależnie od postawy w pierwszym meczu, wystawiłbym go także w następnym. Chłopak musi grać.

0

Takie samochody kupuje się emocjami, nie rozumem. Doskonale go rozumiem. Mimo że ma ich kilkanaście to każdy jest inny, każdym inaczej się jeździ. Nie wiem czy Eto'o używa ich tylko do wożenia się po mieście, czy do tego, do czego są stworzone. Może jak ma wolny dzień to wynajmuje sobie na godzinkę tor wyścigowy gdzieś poza miastem i śmiga. W sumie przy takiej kasie wystarczyłyby mi 3 samochody: 911-stka, Evo, i Audi A6 do wożenia dzieciaków:)

0

Pewne są tylko śmierć i podatki.

0

lincoln25

Zgoda, Valdes wiele razy nas ratował i pokazał, że jest bramkarzem godnym Barcy. Wiele razy udowodnił także, że Barca zasługuje na kogoś lepszego.

0

"Potrafi szybciej przewidywać boiskowe sytuacje"

No tak, inteligencji boiskowej na pewno mu nie brakuje. Pokazał to w meczu z Lyonem.

0

owl88

Masz rację, po strzale brazylijczyka piłka dostaje takiej rotacji, że tor lotu może się zmienić kilka razy zanim piłka wpadnie do siatki. Po co w ogóle próbować takie coś bronić? Lepiej usiąść na lini bramkowej i zalać się łzami bo piłka i tak wpadnie.

0

Mateć

Myślę, że "żałosne" to jak najbardziej odpowiednie słowo.

0

"Barça jest jedynym zespołem, który może pozwolić sobie na trzy porażki i podążać dalej"

Nie podoba mi się taki tok myślenia. Powinni do każdego meczu podchodzić tak, jakby limit porażek został wyczerpany. W przeciwnym wypadku mogą sobie zafundować niepotrzebną nerwówkę w koncówce sezonu.

0

To, że jest lepszy od Benzemy, nie ulega wątpliwości, ale fenomenem bym go nie nazwał.

0

Po tym meczu z Atletico ich trener powiedział coś na kształt: "Przeciwnik zaatakował nas z niewyobrażalną siłą. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem". Chciałbym usłyszeć podobne słowa od trenera Lyonu. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć w grze Barcy taką finezyjną agresję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?