Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibic twojego pokroju jeszcze mniej.
0
@Wasiu94: "nie karm trolla"
0
Bierzesz jakieś psychotropy? Jak nie to zacznij i powiedz rodzicom, żeby cię zamknęli w szafie.
0
Będzie ktoś relacjonował w komentarzach losowanie? To chętni wejdą w jego konto i będą czytać, żeby ominąć spam pod artykułami :) jeśli komuś zależy to mogę plusować ;)
0
Żeby tylko odpalał krócej niż Sanchez...
1
Rozwiń swoją dygresję, zapowiada się ciekawie.
0
Popieram, takiego słabego trenera to nie chciałby nawet prezes LZS Chrząstawa...
1
Żeby nam fifa nie anulowała ligi mistrzów z 92 :'(
0
Macie lameczki, narzekajcie
0
Bondziorno Martin :'(
12
Słowa hymnu realu są trudne do zapamiętania, zrozum, że muszą śpiewać coś łatwiejszego ;)
0
"puta barca" jest starsze niż hymn barcy. To zjawisko jest starsze niż ludzie pamiętają, osobiście mam nadzieję, że poprawność polityczna nie zniszczy atmosfery na stadionach, której elementem przecież jest deprymowanie przyjezdnych.
1
Mam nadzieję, że przeciążenia mu nie zaszkodziły.
0
Silva jest bardzo stabilnym stoperem, a jego umiejętności stoją na najwyższym poziomie. Więc zapłacenie 50mln byłoby dobrą kwotą, choć delikatnie wygórowaną ze względu na wiek.
0
Mam wrażenie, że zamysłem wrzucenia tego tekstu było zmniejszenie lamentu, a sprowokowanie częstszych racjonalnych dyskusji. Oby się udało.
0
Tylko, że Ribery nie miał takiego dorobku bramkowego jak Ronaldo. Nie był również tak kluczowy dla Bayernu jak w tym roku Cristiano dla Realu. Osobiście nie wierzę w argumentację przy rozdawaniu tych nagród przez fifę, czy trenerów i kapitanów. 1/3 nominowanych do 11. znalazła się tam ze względów nie związanych z futbolem. A kwestia wygranej balona przez Cristiano jest bezdyskusyjna. Nie chodzi o to, żeby nagradzać kogoś kto nic nie wygrał na szczeblu drużynywym. Pozdrowienia od dębiczanina ;)
0
Może niech sobie wszczepi ten metal co wolverine?
0
Iker wygra, mówię Wam!
0
Nooo hehehehe Xd
1
Romero jako jedyny zawodnik, który może używać rąk musiał być ważny...
1
Nos w książki i się nie odzywaj.
0
Dyskusja z gimnazjalnego korytarza. A ja to bym tu klopa sprowadził, koke za to drewno rakitića, oddać pedro za darmo do sassuolo, mathie do szkocji, tam ze swoimi włosami świetnie by się dopasował. A Enrique to najgorszy trener jakiego widziałem: nie widzi, że mashe to DM! A suarezowi każe schodzić na skrzydło, co za zero. Ten człowiek to śmieć!
0
Żeby "tiki taka" funkcjonowała potrzeba mieć zawodników do niej stworzonych będących w przynajmniej doskonałej formie.
0
W końcu Xavi może uspokoić grę
3
Takiego bólu odcinka pośladkowego nie widziałem na tej stronie od czasu transferu Mathieu. Może przez to, że odzywają się głównie dzieci, bo starszym wstyd i nie mają nic do powiedzenia tak jak ja. Ale ponarzekac na poziom komentarzy zawsze mogę. Częśc ludzi już zwalnia Zubizarette, skład to każdy zmieniłby najlepiej na ten swój z fify, a trener? Teraz to każdy mówi, że mówił, ale nikt go po prostu nie słuchał: "on jest słabym trenerem bez doświadczenia". PEP WRÓC!
1
Rakitić głupio biega?
0
To bardziej wina trenerów, ale i Cesc nie potrafił się do końca wpasować w pozycje. Jego nominalna pozycja (z Arsenalu - teraz w Chelsea) w Barcelonie nie istnieje, więc Mou przesadza.
1
Rzadko komentuję, ale nie lubię, jak ktoś jest subiektywny. Pamiętaj, że Sergio też ma swoje atuty. Kluczowym jest zachowanie podczas pressingu przeciwnika, Serio bije tym większość defensywnych pomocników. Z Realem to może być kluczowe, bo czują się pewnie i będą chcieli grać otwarcie.
0
Zero empatii, jakiegokolwiek zrozumienia. Jesteście jak otwarte okno w tramwaju w zimową noc, czy krzywy krawężnik, irytujący gdy staje się bezpośrednio przy was, lecz po chwili o tym g*wnie się zapomina. Słabemu człowiekowi może to się odbić na zapaleniu płuc czy złamanym palcu, ale cesc teraz jest silny i ignoruje ten syf. Kim jest ktoś, kto ocenia kogoś, kogo nie zna? Nie ma o nim bladego pojęcia. Nic nie wie, rzuca pustymi słowami nt. wierności, tylko patrzy na te idiotyczne barwy i sra na tego, kto potrafi się od nich odwrócić, a czemu? Pieprzyć to. Sam nie wie czemu to robi. Ja wiem, od zawsze płynie z prądem, jest hipokrytą, pozerem, którym zostanie jeśli nie znajdzie się w życiu na zakręcie. Choć nie powinno, ale na pewno niedługo przestanie, to boli mnie to, że tego g*wna jest pełno i to nie tylko w środowisku piłkarskim/dziennikarskim. Nie będę podawał przykładów, bo to bez sensu. Osoba, która wszędzie po sobie pozostawia g*wno, nawet to w ładnym pudełeczku będzie to wąchała do śmierci. W końcu jej postać fizyczna przeistoczy się w to czym była za życia.
0
Mecz z PSG nie był sprawdzianem, można go co najwyżej porównać do testu na koniec podstawówki w kontekście całego cyklu nauki... Zaś finałem LM będzie egzamin maturalny, do którego trzeba będzie być dopuszczonym ;)