Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś przeczytałem wywiad z autorem fanpejdża "hala dzieci" i przypomniało mi się określenie "visca dzieci", które świetnie oddaje poziom komentarzy pod tym artykułem. Właściciele Barca.com powinni być dumni z tego jacy specjaliści udzielają się na tym portalu. Już jeden kolega wspomniał, że pełno tu hipokrytów. Moim zdaniem ci ludzie kilka razy na oczy widzieli grę Messiego w reprezentacji i krytykują osobę, jeśli wypowiedziała się na temat, który w wyobraźni "visca dziecka" wygląda zupełnie inaczej. Ludzie, mniej kwasu. Zadajcie sobie pytanie, czy wylewanie tych wypocin coś wnosi?
0
Bardziej obiektywne byłoby to porównanie gdyby wziąć pod uwagę pieniądze zarobione na sprzedaży zawodników.
0
W takiej sytuacji wątpię aby Iker zajął miejsce w bramce na mundialu. Trzymam kciuki za Victora.
0
Bardzo mądry artykuł... To, że istnieją agresywni zawodnicy to chyba normalne. O "kontrowersyjnej" wypowiedzi nie wspomnę, bo nieraz zawodnicy lub ludzie związani z Barceloną wypowiadają się w sposób jednoznaczny i nikt nie przedstawia tego w taki sposób.
0
Socio to kibic płacący na bierząco składki. Możesz to sobie wyobrazić na przykładzie: płacisz za obywatelstwo jakiegoś państwa a w zamian otrzymujesz różne prawa, czy też korzyści (np. zniżki na bilety).
0
Ty z pewnością wiesz czy miał powody czy nie. Twoim zdaniem jest dżentelmenem, a niedawno zaatakował swój klub, zastanów się po co rozmawiał o tym wszystkim z mediami i czy to miało jakikolwiek sens? Niektórzy w zaparte idą za swoim zdaniem choć fakty mówią coś innego. Irytujące.
0
Zaoferuj w takim razie Barcelonie swoją pomoc, z pewnością odwrócisz ten niekorzystny cykl.
0
Rozumiem, lecz Enrique nie jest asystentem i raczej nie pójdzie w ślady Tito, który głownie bazował na dokonaniach taktycznych Pepa. Mam nadzieję, że jeśli Luis zostanie trenerem wprowadzi kilka konkretnych zmian - przede wszystkim ostrzejszy pressing. Oby też natchnął drużynę, aby uwierzyła, że ta drużyna jeszcze będzie panowała w Europie przez długie lata.
0
Zastanów się co Bielsa pokazałby w tej barcelonie... Chciałbyś zmiany stylu i tożsamości? Każdy kto trenuje Barcę musi ją znać i być jej fanem. Enrique jest według mnie najlepszym możliwym wyborem, a Ty dalej narzekaj na zarząd.
0
Żaden trener nie gwarantuje zwycięstw. Trener to trener, ważne, żeby był autorytetem dla zawodników. Większość uważa, że na świecie jest kilku trenerów-robotów co przyjdą i od razu będą odnosić sukcesy. Jaka nie byłaby decyzja zarządu, to 90% userów będzie krytykowało ten wybór. Osobiście moim faworytem jest Luis Enrique lub Klopp, ale ten drugi ma już bardzo mocną pozycję u siebie w klubie i wątpię, że jest jakakolwiek szansa aby do nas dołączył.
0
Podstawą jest szkolnictwo. Żeby mieć niezłą kadrę w każdym przedziale wiekowym, trzeba mieć przede wszystkim ligę w której kluby szkolą młodych zawodników na wysokim poziomie. Warto poczytać o Dynamie Zagrzeb i ich zasługach w reprezentacji Chorwacji, polskie kluby powinny pod tym względem brać z tego klubu przykład.
0
Offtop: Jakiś czas temu na tej witrynie był artykuł o koszykach z których będą losowane grupy ligi mistrzów. Chciałbym poprosić o link do tego lub też innego miejsca gdzie będą rozpisane wszystkie koszyki. Z góry dziękuję :)
0
Dopóki Thiago jest w Barcelonie, dopóty Barca powinna starać się go przekonać do pozostania. Nie może być mowy o pozyskaniu nowego pomocnika, jeśli Thiago jest u nas. A pozatym to Real za rok ma pierwszeństwo przy zakupie Ilkaya.
0
Haha, ale się dzieci spinają :D Chorzy ludzie biorący wszystko na poważnie...
@barca rządzi: you made my day ;)
0
Większość ostatnich artykułów może przyswoić 5-latek, a teraz publikujecie tekst "wysokich lotów", który moim zdaniem ma na celu wyłącznie poprawienie wizerunku portalu. Temat - ok, tylko po co na siłę tworzyć teksty w takim stylu. Oprócz zapalonych polonistów, którzy są dumni, że zrozumieli (mniej, więcej) o czym jest tekst, są też tacy, którym niekoniecznie sprawia przyjemność czytania takiego tworu. Chyba, że ktoś pisać inaczej nie potrafi, to lepiej tego nie publikować, bo robicie tylko zbędne zamieszanie.
0
Ludzie oglądający bundesligę najprawdopodobniej nie mają kont na tym portalu, więc na próżno tu szukać obiektywnych opini. Jak dla mnie ważna jest klasa bramkarza, którą już udowodnił i może bez kompleksów przyjść do Barcy - nawiasem mówiąc jest jednym z wielu, którzy mogliby sobie poradzić. Pojedynki 1vs1, obrona strzałów z dystansu i wyjścia przy dośrodkowaniach. Wiele, ale Handanovic jest kompletny i jest w światowej czołówce, więc nie rozumiem czemu ludzie chcą tylko i wyłącznie niedoświadczonego niemca (choć prawdą jest, że ma ogromny potencjał).
0
Nie ma szans na bana, bo część administracji ma podobne zdanie. Łatwo jest być zadeklarowanym kibicem, który po jednym "nieudanym" sezonie chciałby wprowadzać zmiany na każdym stanowisku. Ważne, żeby po trupach wygrać wszystko co się da. Najlepsze jest to, że spora część nie jest w stanie zastanowić się nad problemem, żeby wysnuć własne wnioski, tylko powiela opinie redaktorów. Czasem czytanie tych dziecinnych wpisów doprowadza mnie do śmiechu, także kontynuujcie.
0
Zastanów się co publikujesz. Przede wszystkim na czym opierasz swoje zdanie. Media go tak bezczelnie kreują, żeby było głośno choć w wywiadach zawsze gada mądrze. Przez część polaczków może przemawiać twierdzenie "jeśli masz nas reprezentować, to tylko na najwyższym poziomie, albo trzymaj się w szyku i bądź szarym człowiekiem". W wielu dyscyplinach coś takiego występuje, bo nie mówi się o postępach polskich sportowców, tylko o sukcesach. Osobiście kibicuje wszystkim polakom na arenie międzynarodowej i jestem dumny, że mamy aktualnie piłkarza, który może być kiedyś lepszy od Bońka. To tylko pomaga polskiej piłce.
0
Niech twardo stoją przy swoim...
0
Serb z francuskim obywatelstwem.
0
Rutenka, Karabatic, Entrerios... Masakra, co będzie robił ten atak w przyszłym sezonie.
0
Jak można selekcjonować kluby lubię/nie lubię że względu na trenera... Klub to historia, a Chelsea ma piękną historię i wkładanie takiego klubu do koszyka znienawidzonych z jakiegoś blachego powodu jest dowodem na brak intelektu.
0
Nawet zawodnicy Barcy śmiali się z decyzji sędziowskich podczas meczu z Vive. Jak dla mnie stracił ten turniej swoją wagę przez skorumpowanych sędziów...
0
Bo akurat jest na topie? Zastanów się.
0
Jak dla mnie jesteś prostakiem i nie potrafisz mieć własnego zdania, tylko próbujesz sobie usprawiedliwić porażki tego sezonu zrzucając całą odpowiedzialność na trenera. Żaden trener nie jest nieomylny, nawet taki doświadczony jak Ty. Wysuwasz chłopaku wnioski mijające się z prawdą będąc pewnym, że masz rację. Zastanów się czasem czy warto marnować czas na wymyślanie takich bzdur zamiast np. pouczyć się przyrody.
0
Założyłem się miesiąc temu ze znajomym madridista, że Reina nie przyjdzie do Barcy i z czasem zaczynam coraz bardziej bać się o stan mojego portfela... Liczę, że Barca ściągnie Ter Stegena i będą bronić w przyszłym sezonie z Victorem na zmianę, aby wprowadzić tego młodego chłopaka do gry w Barcelonie.
0
Wiadomo ile kibiców zasiadało na trybunach?
0
Biorąc pod uwagę jego wiek i jego podatność na kontuzje to prędzej skończy karierę niż zagra kolejny sezon w Barcelonie. Prawdopodobnie zostanie w Schalke, choć niedawno czytałem, że wzajemnie z dyrektorem sportowym nie mają o sobie dobrego zdania.
0
I to chyba jedyna wada Messiego. Jeżeli Barcelona znalazłaby kogoś skutecznego w ataku to Messi mógłby się cofnąć, co moim zdaniem przyniosłoby większe korzyści z jego obecności... Lecz wszyscy wiedzą, że jest najlepszy, a aktualnie nie mamy chyba nikogo z przodu kto mógłby strzelać tyle bramek co on sam.
0
Myślisz, że każdy artykuł związany z Barcą, który znalazł się na rm.pl jest przepisywany na ten portal? Zastanów się i nie szerz już tej madryckiej propagandy.