Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teoretycznie zawsze mam gdzieś takie prorocze wypowiedzi, ale czy ktoś na serio "jarał" się Douglasem? Chyba, że masz na myśli mikimessiego, ale on na odwyku.
6
Cesca obrażają Ci, którzy nie zdają sobie sprawy, że piłkarz jest pracownikiem. Życie nie jest tak usłane różami jak podczas przebywania na utrzymaniu rodziców, a stawiam, że mniej jest tych, którzy sami zarabiają na to co zjedzą.
0
Enrique jest moim zdaniem na tyle dobrym trenerem, że nie trzeba na siłę szukać kolejnych sytuacji przedstawiających go jak zesłanego przez stwórcę. Obiektywizmu i zimnej krwi w niektórych ostatnich artykułach jest tyle, że podejrzewam Was o zatrudnienie bardzo młodych ludzi...
0
Atleti mogłoby zagrać z lepszą skutecznością i skończyłoby się o wiele wyżej. Świetne zawody Raula. Real kolejny mecz gra w ten sam sposób, będą mieli problemy w tym sezonie z taką grą. Lepsze drużyny będą dla nich katami.
0
Wywalono go z 5 ligowego klubu za palenie? Albo jesteś głupi, albo myślisz, że takich masz przed sobą. Mathieu wyraźnie powiedział, że nie miał papierosa w ustach od dłuższego czasu, a poza tym jest gościem, który nie pali paczki dziennie, tylko "rekreacyjnie". Ja mu wierzę, ale jeśli będzie grał słabo przez dłuższy czas, to już go tu niestety nie będę chciał. Tym bardziej, że w tym wieku powinien grać stabilnie.
1
@bicior: Kto tu cokolwiek mówi o Ronaldo? Je*nij się w głowę, bo pewnie wszędzie widzisz spiski przeciwko Barcelonie. Jak Dunga nie ma racji to możesz mi obciąć cohones.
2
Niewiele lepszy niż śmieszny jest też poziom na którym jest Romero.
0
Przewidziało mi się, czy widziałem komunikat, że kara Suareza została skrócona do 1 miesiąca?
0
Kara Suareza została skrócona do 1 miesiąca.
17
"Jednak..." Nie, że próbujecie perfidnie podnieść ciśnienie...
25
Nawet grając na 100% nie skakałbym z kolanem w stronę pleców przeciwnika.
0
Hahahaha, co to za chore prawo... Dawno się nie wku*wiłem. Wierzyłem jeszcze jakiś czas temu, że fifa broni futbolu, ale byłem w ogromnym błędzie. Tyle perfidnych zachowań na tym mundialu, a najcięższe kary kończyły się na 3 meczach. I co my, kibice mamy do powiedzenia? Gówno, kasa na stanowiskach się musi zgadzać, ch*j, że piłka na tym traci.
0
Skąd Ty masz takie informacje? Alexis niepotrzebny? Cuenca zostaje? Weź sobie dłuższy urlop od internetu...
0
Mimo wszystko? Co chcesz przez to powiedzieć?
0
Suarez oficjalnie przeprosił za sytuacje z Chiellinim, więc jeśli Barca tylko na to czekała, to byłoby super usłyszec coś więcej w ciągu kilku dni :)
0
*9 spotkań na poziomie reprezentacyjnym i 13 klubowym (licząc mecze w PL+LM)
1
@milczar, takie komentarze to ja mogę czytać ;) Super, że nie wszyscy w kółko narzekają i są choć trochę cierpliwi. Tym samym piszesz o tym, bo rozumiem, że jest więcej takich ludzi, ale jak się widzi komentarze przemądrzałych gimnazjalistów nie znających pojęć takich jak dyskusja czy pokora to nie chce się mieszać w tą paplanine. Pozdrawiam :)
0
Ciekawe czy pozwolonoby Suarezowi wejść na mecz drużyny z jakiejś b-klasy ;)
0
Dałbyś mi minusa i co? Takich jak Ty jest bardzo wielu. Wymiana argumentów, dyskusja nie wchodzi w grę. Właśnie o takich osobach jak Ty wspomniałem w ostatnim zdaniu.
2
Przekonywanie kogokolwiek do zostania nie ma sensu, że względu na to, że absolutnie każdy kto zostaje ma mieć wyrytą determinację i wiarę w drużynę na twarzy. Rozumiem, że pozwolono Xaviemu odejść za darmo, teraz chodzi o podkreślenie, że Barca to nie interes a ambicja w czystej postaci. Zrozumiem też jeśli to wszystko nie wypali, bo trudno zbudować drużynę i zdominować futbol w rok, ale liczą się próby i nie każdy element planu musi się każdemu podobać. Oni, tam na górze w przeciwieństwie do większości kibiców mają "jakąkolwiek" styczność z piłką, więc gdy widzę 99% komentarzy, to nie wiem czy mam ochotę dać komuś w pysk czy śmiać się i płakać.
0
Czemu w kółko udostępniane są wypowiedzi piłkarzy, skoro fifa zabrania udzielania wywiadów w czasie mundialu. Najprawdopodobniej wszystkie te cytaty są wyssane z palca.
0
Czy zarząd nie widzi, że to skrzydłowy?! Niech zaczną czytać komentarze na tym portalu, to może wreszcie coś wygramy!
0
Abi zaraz po wykryciu choroby dostał nowy kontrakt, a gdy był w stanie grać sztab podszedł do tematu profesjonalnie i nie zaoferował kontraktu Ericowi, bo siedziałby na ławie, a on sam również tego nie chciał. Choć muszę przyznać, że później wyszło na to, że Abi zagrałby pewnie z 10 meczy, gdy byliśmy pod ścianą.
1
Tak z ciekawości, jaka to strona?
3
Nawet szkoda pisać i tracić czas na pouczanie osób do których nie dociera żaden argument. Każdy z nich jest kibicem perfekcyjnym, który ma we wszystkim racje, zapamiętaj to i miej wyj***ne.
0
Przedłużenie kontraktu przez Masherano już oficjalnie.
0
Jeśli się nie czuje dobrze, to trzymanie go na siłę nie ma sensu. A próby dostosowania się za wszelką cenę byłyby przesadą. Ale jeśli sprawa nie jest przesądzona, to liczę po cichu, że jakoś się Lucho z nim dogada.
4
Rozwiń swoją spektakularną myśl.
6
Ciekawe z jakimi numerami na plecach zagrają :)
0
Jeśli przyjdzie napastnik to musi odejść jeden ze skrzydłowych, tym bardziej, że przychodzi doulofeu. Mam tu na myśli Pedro. Znając ceny graczy odchodzących z Barcy dostaniemy za niego 22-26. Za Alexa liczmy 13 (choć moim zdaniem to skrajne minimum). Mamy w zaokrągleniu 115. Bramkarz rezerwowy to ok 5, pierwszy śo to ok 35-40, drugi 15-20, of pom przynajmniej 30, a napastnik już zależy kto to będzie, więc liczę 15-40. Więc Twoje dokładne obliczenia są raczej nietrafne.