Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrą ceną będzie 18 mln, ale wątpię, że Barca zarobi na nim więcej niż 13 :/
4
Sory, ale tytuł jak z onetu, czy innego wp. Tylko, żeby kliknąć... Co do samego tematu to mam to gdzieś co robi ojciec Neymara, tym bardziej za czyje pieniądze. Lekka paranoja, żeby publikować tak prywatne sprawy... Szkoda gadać.
0
Kamień z serca, ale powodzenia w Celcie :)
0
Jak widzę oferty za Alexisa to nie wiem czy śmiać się, czy płakać... Teoretycznie to powinni za niego zażądać 40 mln, ze względu jaki progres odniósł w Barcelonie, nawet nie patrząc na to ile za niego Barca zapłaciła... Żenada.
0
Wiem o tym, dlatego mnie zadziwia, że wciąż jest tu wymieniane jego nazwisko w innym kontekście niż przejście do PSG
0
Od lat w kółko Luiz i Luiz. Jest tylu zawodników, którzy mogliby sobie dać radę w Barcelonie, a w komentarzach ciągle to samo. Luiz. Choć go lubię, to nie rozumiem tego gimnazjalnego zauroczenia jego osobą.
0
Co rok Barca wystawia rezerwy w pucharze katalonii, więc nie rozumiem skąd to oburzenie.
4
W espaniolu również grali zawodnicy rezerw.
1
Do kiedy obowiązuje aktualny kontrakt Yaya?
0
Ciekawie byłoby zobaczyć np 3. strój w kolorze białym z granatowo-bordowo-granatowym pasem przez środek ;)
1
Kolega po awf świetnie podsumował problem. Patrzcie przecież na najszybszych piłkarzy, oni swoją muskulaturę posiadają od dziecka, Neymar już zawsze będzie ważył 60 kilo z workiem ziemniaków na plecach, bo inaczej to na skrzydle za niego wyląduje Pinto...
0
Już biorąc pod uwagę, że kilku zawodników odejdzie nawet kwota 30mln wydaje się wysoka. Tym bardziej, że zarząd co roku stara się spłacać zadłużenie klubu.
1
Najprawdopodobniej jeśli Dani nie zjadłby tego banana, to nie byłoby żadnej draki. Może katalońskie brukowce wspomniałyby o tym dwa dni po fakcie. Na nieszczęście tego biednego rasisty stało się coś niespodziewanego i sprawa dzięki bogu zyskała posłuch. I tak naprawdę to pierwsza tak świetnie wyważona bezpośrednia odpowiedź na rasizm ze strony piłkarza. Szczytem byłaby sytuacja gdyby cała drużyna się zebrała i zaczęła jeść banany rzucone w zawodnika ;)
1
Mógłby ktoś zweryfikowac tłumaczenie rm.pl? "Gol Bale'a? Uważam, że to wielki zawodnik, który pokazuje od długiego czasu, że fizycznie ma doskonałe warunki. Prawdą jest też, że przy tej akcji byłem już bardzo zmęczony, ale nie chcę odbierać mu zasług, bo całe zasługi należą się jemu." Prawdę mówiąc to różnie to bywa, więc najchętniej zobaczyłbym wywiad chocby w języku angielskim, lub jak ktoś ma pewnośc to prosze o informacje jak wygladala ta wypowiedz :)
0
Sergio, klucz do sukcesów Barcy. Oprócz Leo, jedyna pozycja na której mamy bezwzględnego dominatora, choćby tylko w dobrej formie.
0
Jestem za rozegraniem większości meczów presezonu w Barcelonie, bo plusów jazdy po świecie, czy nawet całej Europie nie widzę.
1
Nie wiem co ten kulfon robi w tym wieku na swoim stanowisku. Znając jego niezrównoważony tok myślenia nie można się niczego domyślić jaką decyzję podejmie fifa.
1
Ciekawe o czym myślał Neymar w meczu z Realem gdy kilkakrotnie podnosił koszulkę pokazując nienaturalnie opuszczone spodnie spod których wystawała jego bielizna z nazwą sponsora.
1
Liczy się projekt, a nie trofea za wszelką cenę i jeśli za cenę pustego koszyka z trofeami w przyszłym sezonie zobaczę nową generację graczy z la masii ogranych w pierwszej drużynie to biorę to w ciemno.
1
Chciałbym go w Milanie, choć mozolnie to jednak jakieś zmiany się szykują, a Alex może być fundamentalnym zawodnikiem nowej drużyny.
4
Nie, że mam ból dupy, ale to Valencia jest najszybszy ;)
0
Mówi się o profesjonalizmie, ale w tym przypadku Messiemu za dużo myślenia zabiera mundial i oby to nie doprowadziło do kontuzji. A jeśli chodzi o sprzedaż to prezydent, który na to pozwoli nie ma szans na reelekcje, więc zabraknie mu cohones.
0
Nie dano wam powodu, żeby oceniać pracę trenera. Ludziom takim jak wy zależy jedynie, żeby wszystko w życiu wygrać i nie dać utrzeć sobie nosa przez kumpli z bloku/gimnazjum. Wszystko jest piękne gdy jest się zwycięzcą, lecz jeśli jest przeciwnie to głowę rozrywa pustka, która siedzi cicho póki ego zaspokojone. Ale do kogo ja piszę? Jak i tak mi dziecko nic nie odpowiesz.
0
Ci co pisali głupoty dalej będą to robić, bo te minusy mieli gdzieś. Zawsze można zgłosić bezsensowny komentarz. Zmiana zdecydowanie na plus.
1
O tym samym miałem zamiar napisać. Moim zdaniem wersja mobilna jest za uboga i często trzeba przełączać się na wersję klasyczną, aby mieć dostęp do większej ilości rozszerzeń, co jest na dłuższą metę dość uciążliwe. Mam nadzieję, że oprócz dodania do wersji mobilnej kilku rzeczy ze strony klasycznej to również zostanie poprawione korzystanie z możliwości dyskusji pod komentarzem, gdyż nie zawsze to działa.
0
"Kupić" zawodnika można tylko i wyłącznie podczas okienka transferowego, a umowy podpisywane poza tym okresem nie są dowodem "kupna" tylko innych postanowień związanych bezpośrednio z zakupem. Ci piłkarze nie są jeszcze zawodnikami Barcy, więc nie ma mowy o tym, że to prawo zadziałałoby wstecz.
0
Oby nie prowokował Sergio, bo zrobi z nim to samo co z Pepe ;)
0
Przeciwko takiemu stylowi jak prezentuje Atletico moim zdaniem poradzimy sobie rewelacyjnie. W meczu z Realem mieliśmy głównie problem z ofensywnym pomocnikiem schodzącym do boku, gdzie gracze Realu tworzyli sobie przewagę 3 na 2, a jednym w tych 2 był Neymar, który w defensywie radził sobie w tym meczu kiepsko. Za to Atletico nie ma tak szybkiego i świetnie dryblującego ofensywnego pomocnika jak Di Maria, więc ten problem zostanie zniwelowany, tym bardziej jeżeli z prawej strony zagra Sanchez lub Pedro, którzy w defensywie radzą sobie świetnie.
0
Spójrz jak Athletic gra na swoim stadionie, mecz z Barcą też zagrali bardzo dobrze. Choć nie zaprzecze, że część meczy przegrali na własne życzenie. Jesteś w stanie opisać mi dzisiejszy mecz, bo mam aktualnie tylko telefon do dyspozycji, byłbym rad :)
0
Nie zdawałem sobie sprawy, że na tej stronie jest aż tylu ignorantów... Najchętniej bym coś jeszcze napisał, ale z częścią można podyskutować, więc szkoda byłoby dostać permanentnego bana na ip.