Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jego" projekt nadal będzie kontynuowany, więc nie wiem czy niektóre osoby mają się z czego cieszyć.
0
Uwielbiam go, wpaja młodym zawodnikom, że mają talent, po czym go z nich wyciąga. Do tego swoją zwyczajnością w tym wielkim futbolowym świecie tym bardziej mnie w sobie rozkochuje. Świetny facet.
0
Po fakcie każdy jest mądry, nawet jeśli tak myślałeś przed meczem to nie miałbyś żadnego argumentu, żeby to uzasadnić. Kontuzja? Muszę cię zawieść, ale trener nie miał z tym nic wspólnego.
0
Super dobrana 11, szkoda nie obejrzeć ;)
0
Messi miałby podobne staty do Bale gdyby grał w Tottenhamie? Od kilku dni odzyskuje wiarę w kibica Barcy, który potrafi docenić rywali, nawet jeśli wygrywają i zniszczyłbyś to gdyby nie to, że masz góra 12 lat.
0
Dobrze, że jesteś ekspertem i o tym przypomniałeś.
0
Bale zasłużył na solidnego zmiennika, bo końcówka poprzedniego i początek tego sezonu nie były "wyśmienite". Wg tego co tu jest napisane jest w pomocy, więc za niego wrzuciłbym Bastiego i za Ozila Martineza. Reszta w porządku, nie wspominając o Ramosie, bo szkoda farby z klawiatury.
0
Postawiłem dziś 20zł na Leo, choć wg mnie odrobinę bardziej zasłużył na tego balonika Ronaldo.
0
O której godzinie zaczyna się gala?
0
Grono ekspertów? Onetu? Co rok mnie bawią ich rankingi.
0
Patrząc na powołania, liczę, że Bartra zagra w pierwszym składzie z Atleti.
0
Kto wygrał ten turniej?
0
Kibice go szanują, on powinien się zrewanżować i wiedząc, że w lepszej formie już nie będzie powinien zrezygnować.
0
Skoro masz matkę, czego ci gratuluję, to poproś ją o zapłacenie klauzuli za Suareza. Nie ma sensu z tobą dyskutować.
0
Mleko matki źle na ciebie wpływa, kolego. Oprócz jasnego transferu bramkarza to warto postarać się jedynie o napastnika, do 15mln.
0
Liczę, że Ney zagra na 100% i wykorzysta jego absencje.
0
Jak to możliwe, żeby Cesc miał się dzielić miejscem w ataku, skoro gra on tylko i wyłącznie w tej strefie, tylko jeśli Messi jest kontuzjowany? Poza tym mam nadzieję, że rotacje nadal będą domeną Taty i Neymar z Messim nie będą grać za wszelką cenę, gdy tylko będą zdrowi.
0
Afellay również jest zawodnikiem Barcy, więc też mógł zostać dodany ;)
0
Choć lubię Luiza, to głównie za to, że mamy podobną fryzurę, bo poziomem sportowym w ostatnim okresie zdecydowanie nie błyszczy. Jest wielu klasowych stoperów i nie mam tu na myśli takich gwiazd jak Kompany, czy Silva. Świat obrasta w świetnych zawodników, mam nadzieję, że niektórzy poszerzą horyzonty i ich zauważą. Ciągłe wspominanie o stoperach, których nazwiska są znane, bo grają w wielkich klubach powoli mnie męczy.
0
Pedro dostał bardzo trafioną koszulkę pod choinkę :)
0
Kolejny też przyjdzie, nie jednego guardiolę matka natura stworzyła. Szanujcie Tatę, między innymi za to, jak świetnie sobie radzi. Szacunek do drugiej osoby opiera się na tym, aby szanować jego wszystkie decyzje, a nie te, które mam odpowiadają.
0
Messi dwukrotnie dostał tego balona za bycie najlepszym piłkarzem na świecie, a nie za posiadanie najlepszych statystyk, które wg niektórych są kluczowe. W tym roku mimo wszystko nagrodę powinien dostać Cristiano.
0
W finale Barca wygra z City, choć będzie ciężko. Wynik zapewne hokejowy ;)
0
Nikt nie będzie nic zmieniał, jeśli odpadniemy w 1/8, wystarczy zmiana trenera, a transfery i tak przyjdą. Jeśli City zagra na najwyższym swoim poziomie oba mecze (choć wątpię, że na CN zagrają na więcej niż 1 z przodu) to nawet bardzo dobra gra Barcy nie pomoże. Przejdzie ten kto strzeli więcej bramek u siebie. Osobiście moim faworytem jest mimo to Barca, która na Etihad zagra na utrzymanie i strzeli przynajmniej jednego gola. Mecz u siebie wygramy. Świadomość kibiców mnie rozp***dala... Zmieńmy to i tamto, zarząd niech otworzy oczy. Flota gimnazjalna przechodzi z ofensywy w ofensywę.
0
Szukałem właśnie określenia, jak nazwać jego sytuację. Nic dodać nic ująć.
0
Barca należy do kibiców, więc nie ma szans, aby ktokolwiek ją kupił.
0
Liczę na wynik jak z juniorami.
0
Może Alba ze względu na teatralne zachowanie nie zaskarbia sobie naszej sympatii, ale jeśli chodzi o jego grę, taktycznie jest jednym z czołowych graczy. Styl Barcy, to jeden bardzo ofensywny boczny obrońca, teraz mamy dwóch, więc nie wiem czy pretensje z Twojej strony są uzasadnione.
0
Jasne, że to tylko spekulacje, więc bez spiny. Osobiście twierdzę, że to Grzesiek Rasiak ligi angielskiej. Swój najlepszy czas ma za sobą, o ile wogóle go miał. Ciekawi mnie jak ktoś musi być naiwny, żeby sądzić, że taki transfer doszedłby do skutku. Wydaje mi się, że łącznie w zimie i w lecie Barca wyda ok 40 mln, po czym przyjdą sezony gdy nowi zawodnicy będą przychodzić jedynie do rezerw.
0
Wzmocnieniem zimowym na środek obrony powinno być przedłużenie kontraktu z Markiem.