Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będę zadowolony jeśli przyjdzie do barcy.
0
Te wszystkie nagrody indywidualnie, czy też rankingi klubów to zwyczajna żenada i zawsze tak było. Najbardziej idiotyczne w tym wszystkim argumenty osób, które decydują kto jest najlepszy, kto drugi itp. Dla mnie osobiście tylko 2 główne tytuły w większości lig europejskich są wyznacznikiem jakości. Ktoś może powiedzieć, że nie zawsze, bo w pucharze można mieć szczęście, a ligę można wygrać przegrywając z najlepszymi rywalami. Z pierwszym mogę się zgodzić, lecz jeśli chodzi o ligę, to moim zdaniem forma klubu na przestrzeni całego sezonu pokazuje prawdziwą formę. O LM się nie wypowiadam, bo najczęściej wygrywa nie do końca najlepsza drużyna. Nie umniejszam tym rozgrywkom, ale jest w niej wiele przypadku i mam tu na myśli fazę pucharową. Sumą sumarów te wszystkie złote piłki, czy inne nagrody indywidualne można postawić obok regału z baśniami. Messiemu nie potrzebny jest ten balon, żeby cały świat wiedział, że jest najlepszy. Zmieni się to może na 3-4 lata przed zakończeniem kariery. Chyba z tego wszystkiego wyszedł mi jakiś shit, ale to nie ja zmarnowałem 2 minuty na czytanie newsa o odkryciu ameryki, także pozdrawiam ;)
0
Żaden argument, mimo wszystko trzeba też potrafić wygrywać 11v11. Mecz był po prostu trudny, Bilbao pokazało, że są mocni i koniec tematu. Mógłby być remis, Barca mogła wygrać, lecz przegrali, bo tak bywa w futbolu. Nie ma co roztrząsać, tylko wyciągnąć wnioski i do przodu.
0
Moim zdaniem zabrakło skupienia, ale cóż warto mimo wszystko czasem sprzedać jakiegoś Pedro, czy Pique. Przecież to Barcelona, każdy ma być zawsze w najlepszej formie, bo przecież są tysiące na wasze miejsca. @Kibicu przyszłości, bo by ta barca bez ciebie zrobiła.
0
Czekam na głębokie przemyślenia, a zarazem innowacyjne pomysły.
0
Nie zapominajmy jak świetny początek miał Villarreal. Liczę, że utrzymają formę do końca sezonu, bo mają bardzo klarowny styl i jasny projekt. Pokazują, że można powalczyć. Osobiście mam nadzieję, że choć trochę zmienią się proporcje wpływów telewizyjnych i drużyny jak Valencia wrócą do górnej części tabeli.
0
@neoney
0
Twoim zdaniem nie można komentować jego garnituru, bo to Messi? Założył ekstrawagancki garnitur i ludzie o tym mówią. Jeśli chcesz udowodnić, że jest bogiem, to twoja praca pójdzie na marne. Prawdopodobnie to garnitur od g&a z którym ma kontrakt reklamowy, więc to nie od niego zależy w czym się pojawi. To też jest człowiek i można ocenić jego strój, tak jak kogokolwiek innego, choć osobiście też mam to gdzieś w co jest ubrany, istotne, że elegancko. Tyle, że nie rób z niego bóstwa.
0
Gdzie można znaleźć całą listę powołanych graczy hiszpani?
0
@eX.veY
@pawel2662
0
Nie bądźcie hipokrytami. Na tej stronie było wiele podobnych sytuacji, gdy większość zmieniała zdanie co do różnych tematów. Wynika to z tego, że ludzie próbują analizować jak będzie coś wyglądało w przyszłości, a później są bardzo zdziwieni i muszą niestety zmienić zdanie, bo przecież nikt nie powie "a nie mówiłem, że neymar się nie sprawdzi?", "miałem rację, że martino nic nie wie o europejskiej piłce". Przykre i jednocześnie zabawne jest to, jak ktoś tak trafnie przewiduje przyszłość.
0
Haha, masz wyszukane słownictwo :D W życiu bym nie pomyślał, że jakieś dziecko tak mi odpisze ;)
0
Aż się gęba śmieje jak widzę, że wszyscy chcą Marca w pierwszym składzie na Real po tym wszystkim co widziałem na tym portalu przez cały wrzesień (hejt za brak obrońcy i opinie o "słabej", choć tak naprawdę nieznanej formie Bartry). Teraz trzymam kciuki, aby wszyscy zawodnicy dzięki rotacjom odczuli progres w formie i utrzymali ją przez cały sezon. PS. zawsze jednak można coś skrytykować, także do dzieła gimbo :D
0
Skąd ktokolwiek może wiedzieć czy Ter Stegen lub Courtois sprawdzi się w Barcelonie? Nie rozumiem czemu zamiast dowiedzieć się kto to jest (choć to tylko spekulacje prasy), to wszyscy go na starcie skreślają. Osobiście wierzę, że Barca podejmie dobrą decyzję, bez względu na to jak wielkie oburzenie może to wywołać (pośrednio mam na myśli opinie na tym portalu). Przed przyjściem Neymara też wiele się spekulowało. O ile cokolwiek to pomoże, to radzę się wyluzować, bo prasa od zawsze szuka wody na młyn i to się nie zmieni.
0
Skoro tak, to przypomnijcie sobie wyniki ostatnich gran derbi. Trochę pokory, bo wynik tego meczu może nie jednego zdziwić.
0
Biorąc pod uwagę, że futbol kobiet jest troche mniej fizyczny, styl Barcy jest dla nich idealny. Brawo, oby cały czas się rozwijały.
0
Xavi usiadł na ławce tylko dlatego, aby mieć siły na koniec sezonu. Mówienie, że w Barcelonie gra ktoś za zasługi żenujące, tym bardziej biorąc pod uwagę kto siedzi na ławce trenerskiej.
0
Chodzi o to aby gracz o podobnym profilu do Messiego grał na ataku. Alexis może byłby dobrą 9, ale w meczu nastawionym na ataki z kontrataku, choć może nie do końca, bo jest niski. Xavi przecież jeszcze gra i trener ma prawo go wystawiać w pierwszym składzie, tym razem powinien zagrać cały mecz. Jeśli chodzi o Songa, to mam nadzieję, że zacznie grać w lidze. Może trener po prostu potrzebuje na tej pozycji kogoś mniej ofensywnego lub o innym typie zawodnika. W każdym razie trzeba to zaakceptować. Song jak dla mnie może być sprzedany w zimie, pod warunkiem, że kupią kogoś innego, być może niesprawdzonego.
0
A w Limanowej przy dużym szczęściu, po spotkaniu z ultrasami w nocy trzeba szukać po omacku swoich dwóch obciętych rąk.
0
Swoją drogą dobra wiadomość, Bartra będzie miał szansę pokazać, że jest równorzędnym stoperem i powinien uczestniczyć w rotacjach w składzie.
0
Nagle jest 200? On regularnie zmniejsza dług, co sezon można sprawdzić rozliczenie klubu.
0
Dziękujemy specjalistom za opinie, wylewające na nas zimny kubeł wody. Wasza pesymistyczna wizja świetnie do nas przemawia. Teraz już wiemy, że nic nie jest ważne, oprócz zmarnowanych sytuacji. Podpisujemy, kibice mający wasze wywody gdzieś.
0
@versus, daj spokój, pewnie jakiś prowokator z fioletowej ;)
0
Bardzo go lubię i szanuje, ale po co te ciągłe wywiady, w których większość dotyczy tego samego. Jeśli chce grać, to niech się skoncentruje na grze. Jego wypowiedzi nie zawsze są dla mnie jednoznaczne, on sam powinien wiedzieć co można, a czego nie trzeba ujawniać. Moim zdaniem niektóre jego nie do końca jasne wyznania mocno zaszkodziły całemu zarządowi. Wychodzi na to, że zarząd chciał tylko i wyłącznie osłabić Barcę, a sportowo, nie umniejszając jego umiejętności, pozostanie Erica byłoby osłabieniem. Dlatego, że w wypadku gdyby Abi nie grał media oblężyłyby Barcę tak jak Real w przypadku Ikera. Na koniec trener pod naciskiem brukowców wystawiłby Abidala w kilku meczach, a to wszystko narobiłoby jedynie szumu i łajna wokół szatni. Trzeba zrozumieć, że życie idzie do przodu, bo większość nie ma o tym pojęcia. A sam Eric powinien zaprzestać udzielania tych niepotrzebnych wywiadów, bo może nieświadomym, ale jednak skutkiem jest szum, który stwarza pozory wokół całej sprawy.
0
@hazo428
0
Osobiście bardziej widziałbym ofensywnego pomocnika, który potrafiłby zagrać na środku ataku, bo w tej chwili w razie kontuzji Messiego, Cesc idzie do przodu na czym traci linia pomocy. W kolejnym letnim oknie chciałbym zobaczyć przede wszystkim stopera, chyba, że jakiś młody chłopak wybuchnie z talentem. W każdym wypadku warto często wpuszczać graczy z rezerw.
0
I tak nikt z tutaj obecnych nie ma nic do powiedzenia w kwestii przyszłego prezydenta Barcy. Ludzie chcą zmian, bo "Rossel jest przyczyną wszystkiego co złe w Barcelonie".
0
Nie dowiodłeś tym słownictwem swojej dojrzałości, domyślam się, że to ty niestety dopiero co wróciłeś ze szkoły. Tym bardziej nie wylewaj kwasu, bo nie każdy ma ochotę to czytać.
0
Eriksen, kolego, zmienił klub na Tottenham.
0
Haha, świetna sobota redakcjo! Nic tylko patrzeć jak obiektywizm niektórych redaktorów udzielił się większości "visca dzieci". I po co osoba którą nie obchodzą te gierki polityczne ma czytać komentarze pod artykułami skoro opierają się one w większości na wypowiedziach... Nie chce bana, bo w końcu zależy wam na ludziach, którzy codziennie odsłaniają reklamy. Cierpi na tym tylko i wyłącznie kibic chcący czasem podyskutować na temat, a prawie cała wiara na tym portalu narzeka, czy też rzuca bezsensownymi tekstami bez uzasadnienia. A gdzie leży przyczyna? W felietonach gdzie "zdanie redaktora nie musi być zgodne ze zdaniem całej redakcji". Kiedyś "visca dzieci" się nie odzywały, bo po prostu nie miały zdania, a teraz pełno młodzieży, która nie potrafi mieć własnego zdania i opiera swoją "obiektywną" opinię na felietonach, które są sumą argumentów na granicy farmazonów. Jeżeli ktoś ma takie wysublimowane zdanie to niech założy bloga, a nie udostępnia tych tekstów na "obiektywnym" portalu dla kibiców Barcy, bo młodzież to czyta i bezmyślnie powiela.