Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A rm.pl nadal wygląda tak jak wyglądało w poprzednim tysiącleciu ;) Wielkie dzięki dla fcbarca team'u za te wszystkie lata :D
0
Najlepsi gracze zawsze są pod obserwacją najlepszych klubów. Na obserwacji pewnie się skończy. Na tej stronie w życiu nie widziałem tyle artykułów o plotkach transferowych. Swoją drogą normalne, bo szykują się zmiany, ale żeby pisać na temat większości piłkarzy to już lekka przesada. Rozumiem jeden temat dla wszystkich, ale tego spamu nie dam rady pojąć.
0
Ogarnijcie się z tymi spekulacjami, bo ostatnio mówiliście, że jest inaczej i ciągle zmieniacie zdanie...
0
Na początku zastanawiałem się gdzie on mógłby grać. Teraz już wiem, że chyba jedynie na pozycji Iniesty, ale Cesc jest słabszym piłkarzem od Andreasa, więc próbuje się go wciskać tam gdzie niekoniecznie daje radę. Moim zdaniem Gdyby został w Arsenalu do przyszłego okienka, to wtedy Barca mogłaby się zastanowić nad jego kupnem. Lecz zamiast obrońcy kupiła pomocnika w momencie gdzie pomocników było pod dostatkiem. P.S Przypomni mi ktoś czy kiedykolwiek Iniesta grał z Cesciem w pomocy?
0
Osobiście mam dość takich tekstów gdzie każdy uważa się za potencjalnego doradcę. A ludzie to czytają i niektórzy nie potrafią połączyć faktów i później gadają głupoty.
0
Nie chodzi o pozbywanie się Abiego dla własnego "widzimisie", ale z pewnością Barca ma też na uwadze, że Eric chce grać, a w Barcelonie w kolejnym sezonie mógłby zagrać max 10 meczy w podstawowej 11. Jak dla mnie lepiej, żeby został i był ważną osobą w szatni, choćby do motywacji. Lecz jeśli Abi chce grać cały sezon to będzie musiał odejść, czego bym chyba nie przeżył.
0
Sztuką jest odejść gdy jest się na najwyższym poziomie.
0
Imponujące. Pochwalę się dziś przed kumplami czemu Javier nie zagra.
0
Winę za stracone gole ponosi cała drużyna. Za pressing odpowiadają wszyscy. Jest on nieodłącznym elementem naszej taktyki, lecz Tito chciał uspokoić grę aby nie nadziać się na kontry. A przecież Bayern w ataku pozycyjnym wymiata równie dobrze.
0
A polakom nie strzelił ;)
0
Najlepsze: Być może sztab dojdzie do wniosku, że taktyka bez napastników jest nieskuteczna, a ostatnie zwycięstwa są wynikiem z pewnością nie taktyki. Chciałbym zobaczyć w rewanżu ambicje w pressingu z meczu z Milanem na Camp Nou.
0
Dobrze, że tak bolesnej porażki Barca doświadczyła już dziś. Od jakiegoś czasu taktycznie ich gra nie jest perfekcyjna, co nie jest winą piłkarzy. Może wreszcie Tito przestanie tak eksperymentować i ustawiać napastników w pomocy... W meczu z Bayernem, Barca pokazała jedynie nieskuteczną wymienność pozycji. Jednak słowa redaktora, że stanowisko trenera wymaga zmiany - mocno przesadzone.
0
piachuFCB, nie hejtuj, to może przestanie się odzywać ;)
0
Miki_Messi2001, czy Ty nie masz przypadkiem nieoficjalnego bana na wypowiadanie się?
0
Szkoda, że Ci co nie grają nie pojadą chociaż usiąść na trybunach :/ Jeżeli nie mam racji to proszę mnie wyprowadzić z tego błędu :)
0
Nazywasz gimbusami osoby wierzące w dobry wynik?
0
Ter Stegen może jest najlepszą opcją, ale Borussia go nie sprzeda za tyle na ile Barce będzie stać. Poza tym sam musiałby wyrazić dużą chęć odejścia, a z tego co mi wiadomo on jest socio swojego klubu. Mimo to nie wątpię, że Barca kupi najlepszego możliwego kipera.
0
Alba też jest mocno zagrożony. Najlepiej aby on i Pique wykartkowali się przed finałem, co umożliwi wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu półfinałowym. Liczę, że ktoś sprowadzi wreszcie Borussię na ziemię i mam nadzieję, że będzie to Barca.
0
"Atak
Ustawienia w lutym:"
0
artykuł*
0
Dziwny artykół. Któryś z kolei pod tytułem "dylemat na mallorke/psg"
0
Zamknął usta ludziom nie wierzącym w jego umiejętności.
0
Świetny mecz. Szczerze to nie spodziewałem się takiego popisu umiejętności. Jedyne o czym w tej chwili marzę, to duża konkurencyjność w drużynie. Tak, aby każdy wiedział, że gdy gra na 100% zostanie nagrodzony minutami na boisku. Vamos!
0
Wstyd mi...
0
mamel, naucz się poprawnie składać zdania, bo ludzie to czytają.
0
Ofensywnie usposobiony Alves jest mega efektywny.
0
Ale rusztowanie :D
0
Silva czyścił w obronie za kilku, był wszędzie...
0
Tello pokazał, że ma to coś co Iniesta. Za kilka lat wszyscy będą się cieszyć jego grą. Jeżeli Neymar przejdzie do Barcy, to nie będzie miał łatwego zadania przebić się do 1. składu.
0
Wypowiedź jego ojca miała pewnie na celu sprowokowanie do większego inwestowania w jego talent przez Barce. Dam sobie rękę uciąć, że Thiago nie ma zamiaru nigdzie odchodzić, ważniejsza jest dla niego teraz nauka, choć gra też jest ważna, ale mimo to on jest świadom, że będzie dostawał coraz więcej minut. Z Barcelony nie można odejść od tak.