Whiplash
Dołączył/a: wrzesień 2011
Tak
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarz świetny i kibice Barcy powinni mu być wdzięczni za to co dla nas zrobił, ale osoba bardzo prymitywna i z resztą jeśli przypomnieć sobie jego wypowiedzi to nie pamiętam, żeby kiedykolwiek powiedział coś błyskotliwego. Co do meczu towarzyskiego z Chivas, to zagrał w tym meczu połowę i strzelił dwie bramki. I najprawdopodobniej nie wpłynęło to w żadnym stopniu na decyzję o jego pozostaniu.
0
Gdyby nadal był sercem za Barcą byłby bardziej obiektywny jeśli chodzi o ławkę trenerską, a tak to tylko wywołuje zamieszanie. Ostatnio nadużywanie słowa "żenujące" nie powinno być w żaden sposób ganione, bo żenujący są ludzie, którzy robią różne głupoty tylko po to, żeby było o nich głośno.
0
"...z utworu Pitbulla" Oj, Dani, z czego ty czerpiesz inspiracje? Choć mimo to, świetnie, że ktoś coś zrobił, bo zmienność nastrojów u kibiców jest żenująca. A może być związana tylko z nadmiarem kobiecych hormonów.
0
Pamiętam miał jeden świetny sezon gdzie w był bodajże 3 w klasyfikacji strzelców ligi. Od tamtej pory zmieniła się jego rola, dojrzał taktycznie, choć zdarzały mu się słabe mecze. Solidny, lecz niektórych boli, że nie potrafi przesądzić o wyniku spotkania. Choć jego rola jest zgoła inna to zdarzało mu się zafundować festiwale strzeleckie.
0
Jest tu więcej zdesperowanych kibiców niż myślałem. Jak wygrywamy, to opanowanie, pewność siebie, można z kimś porozmawiać. A gdy przyjdzie słabszy moment, to spora część wylewa swoje łzy visca dziecka na ten żenujący komentarz, który tu później publikuje. Sądzę, że w obu przypadkach komentują różne grupy osób, bo nie wyobrażam sobie, żeby ludzie tu mieli rozdwojenie jaźni.
0
Okazaniem największego szacunku dla Andreasa będzie przemilczenie, bo to jego prywatna sprawa.
0
Coś się kończy, coś się zaczyna. Straszny żal, ale serce się śmieje gdy pomyśleć o tym co zrobił w tym klubie. Niestety w tym wieku forma idzie w dół, choć gdyby nie kontuzje, to pewnie nadal byłby w świetnej dyspozycji fizycznej. W przyszłym sezonie nie grałby ze względu na transfer stopera. Moim zdaniem podjął dobrą decyzję. Ktoś może powiedzieć, że byłby ostoją i mentalnym lwem, ale to są profesjonaliści i nie potrzebna jest w szatni maskotka, nie umniejszając rzecz jasna Carlesowi, ale tak niestety by to niestety wyglądało. Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery będzie w pełni się cieszył swoją rodziną. Vamos Puyol :)
0
Bardzo profesjonalne podejście, oby się rozwijał i tym samym kontynuował dobrą passę w pierwszym składzie Celty.
0
Szkółka raczej nie jest kartą przetargową, bo Real, choć rezerwy nie radzą sobie ostatnio najlepiej, to też ma świetną cantere.
0
Stary, niestety Twoja fantazja poniosła Cię w złym kierunku, nawet Twojej odpowiedzi na oczy nie widziałem, komentarze czytam i piszę dość rzadko. A w tym komentarzu chodziło mi o "Kto to w ogóle jest jakiś Rubi" Jeśli kogoś nie znasz to nie powinieneś okazywać mu braku szacunku ze swojej strony.
0
Chcąc kupić obrońcę trzeba wziąć pod uwagę w jakim klubie gra i jaki styl prezentuje, bo jest wielu dobrych stoperów, którzy najprawdopodobniej nie sprawdziliby się w Barcelonie. A wracając do transferu Marca, to świetna wiadomość, choć osobiście w wybuchem entuzjazmu poczekam do oficjalnego ogłoszenia.
0
Barca forever, ale jeśli chodzi o ludzi w Barcelonie, to przecież to tylko pionki. Pomyśl zanim napiszesz...
0
Jeśli chodzi o Mourinho, to mimo jego niezrozumiałego charakteru, szanuję go i widzę w gronie trenerów, którzy przechodzą do historii, bo oddałby życie za drużynę, którą trenuje i od zawsze tak było. Błędem jego było przyjście do Realu, gdzie nie liczy się projekt a wyniki od zaraz, choć od niedawna po wygraniu tylu trofeów też się tego można dopatrzyć w mentalności cules Barcy. Ale niestety większość nadinterpretuje jego wypowiedzi, co jest zresztą jego celem, więc lubiany nie jest.
0
Nie jestem pewien czy o to chodzi, ale zastanówcie się, bo być może to robi, gdyż rotacje go nie dotyczą i ma wytyczne by się oszczędzać? Sam tego nie pochwalam, by grał w każdym meczu.
0
Oby cały skupiali się tylko i wyłącznie na kolejnym meczu, a będę spokojny. Bo póki co, głównie przez rozkojarzenie, tym samym brak koncentracji tracimy bramki i nie mamy sytuacji by je zdobywać. Jedynie w Messim widzę czasem skupienie co od razu przekuwa na bramki.
0
Obiektywizm coraz bardziej rozpowszechniony, tylko się cieszyć.
0
Jese to świetny piłkarz, można pozazdrościć takiego zawodnika na ławce.
0
Tylko, że Chelsea generuje przychody dzięki transferom, a spójrz na bilans City.
0
Nie wiem czy te oceny są do końca zgodne z tym co się działo na boisku, bo moim zdaniem trzeba też wziąć pod uwagę jak dobrze Barca wykonywała założenia taktyczne. Wszyscy widzieli co robią i po co. Choć City zagrało słaby mecz to nie można nie dodać, że pressing zrobił swoje.
0
Przepisy fifa wyraźnie mówią, że jeśli zatrzymywanie zawodnika w nie przepisowy sposób rozpocznie się przed polem karnym, a zakończy w nim to arbiter powinien podyktować jedenastkę. A tak właśnie ta sytuacja wyglądała.
0
Nie rozumiem czemu nie było dziś newsa z zapowiedzią meczu Barcy z Kopenhagą w młodej lm. Jakby co transmisja na eurosporcie.
0
Można było się spodziewać, że ktoś przytoczy, iż Guardioli już nie ma. Kogoś mogłoby zasmucić fakt, że część kibiców żyje przeszłością i nieudolnie próbuje się od niej odciąć.
0
Porównywanie Xaviego z Fabsem, to jak postawić obok siebie Sergio i Songa.
0
Mi osobiście nie podoba się celebrowanie bramek w taki sposób. Szacunek dla rywala, bez względu na jak Neymar to widzi. Dani powinien tym bardziej dać przykład młodemu, choćby ze względu, że kiedyś już został zganiony przez Pepa za taką celebrację.
0
Wow, 70 mln na rokrocznie, dzięki nowy prezydencie. Dobrze, że nie realizujesz projektu poprzedniego pana prezydenta, bo barca to mes que un club! ...
0
Nie płacz Diego, bo tu miejsca brak, na Twe babskie łzy :(
0
Największy dla sezonowca, który musiałby się wstydzić przed kolegami...
0
Dobrze trafił z odpowiedzią na pytanie o kontuzję Aguero.
0
Niech mi ktoś powie, czy warto czytać te jego wypociny...
0
Gdyby moja 86 letnia babka przecztała, że 28 człowiek nie jest uważany za młodego to chyba dostałaby zawału...