Yvonne11
Dołączył/a: sierpień 2015
-
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVN kłamie xd
2
To jest to. Chociaż jak to mówią: "Milczenie to też czasem odpowiedź" ...
2
"kto ma wątpliwości (...) na starcie powinien być skreślony" Co za głupota. Nie każdy piłkarz to Messi czy Pique. Idę o zakład, że większość zawodników na miejscu Neymara miała by wątpliwości. Tej "akcji" ze zdrajcą to już nawet nie komentuje, bo szkoda słów.
3
Szanuję to źródło.
1
Wybacz, ale 222zł i ani centa mniej, skoro Ci zależy. xd
0
A masz jeszcze jakieś? :) Bo ta ma moim zdaniem zbyt jaskrawe kolory.
6
222zł i jak jeszcze dorzucisz coś od siebie, to będzie Twoja. xd
0
Kurde, wydało się. Teraz już nikt nie kupi, dzięki. xd
7
Żartuję, oczywiście. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :))
13
Mam do sprzedania damską koszulkę Barcelony z sezonu 16/17, rozmiar M. Na plecach numer 11 wraz z imieniem zawodnika. Ktoś chętny?
0
Ciekawe jaki jest przedział wiekowy tych osób xdd
9
Szopka może nużyć, (śmieszyć) albo denerwować, fakt. Ale ja mówię o ludziach, którzy mieszają go z błotem a jeszcze nie tak dawno by mu stopy całowali....
14
>nie powiedz ani słowa
>nie zrób niczego nieodpowiedniego*
>zostań znienawidzony przez 80% kibiców
Brutalna prawda o świecie rządzonym przez media :/
*bójka z Semedo nie ma nic do rzeczy teraz
1
Ja cały czas wierzę, że jednak zostanie. Jak na razie nie powiedział ani słowa w tej sprawie, więc czekam na jakąś wypowiedź w końcu.
1
Hahaha, dzięki za poprawienie nastroju ;)
2
Gratuluję i szerokiej drogi ;)
0
Eh, nadal nie wiemy czy Neymar przejdzie i nadal nie wiemy jakie są ewentualne powody.
1
Janusz zarabia 2000 i wydaje 2000. Pan piłkarz zarabia 2,000,000 i wydaje 2,000,000. No cóż...
0
Wątpliwości są zawsze ale nie mówisz od razu "nie"
1
Może uda im się w końcu zbudować drużynę. A przede wszystkim będą ja budować wokół niego.
0
Czy ja coś porownałam? Zadałam tylko pytanie o prace. ;)
1
Wyższe zarobki, wyższu standard życia. My się cieszymy jak pojedziemy do Kołobrzegu polskim busem a taki piłkarz leci prywatnym samolotem do najdroższego miasta w Stanach. Poza tym my dajemy 10zł na WOŚP (przykładowo) a oni tysiące/miliony na różne akcje. itd. itd.
3
A wiesz ilu ludzi by przeszło? Poza tym nie przesadzajmy z ta skalą...PSG to nie Arka Gdynia XD
1
No widzisz, moim zdaniem są różni ludzie i różni piłkarze. Na przykład Pique traktuje klub w taki sposób o jakim Ty mówisz. Kocha ten klub z całego serca, czynnik emocjonalny. Ale są też inni piłkarze, dla których footbool to praca a klub to firma. Może Neymar jest właśnie kimś takim? Kocha grać w piłkę, ale być może nie ma tego co Gerard, właśnie. Inna historia. Inne pochodzenie. Inne postrzeganie footbollu. Ale może się mylę...
4
Pracujesz za 1200 w średniej jakości firmie. Mówisz, że twoim marzeniem jest praca na wyższym poziomie. Dostajesz ofertę i przechodzisz. Teraz zarabiasz 6200. Jesteś szczęśliwy! Dobra kasa, kumple, rozwój osobisty, żyć nie umierać. Ukladasz sobie życie i nie raz mówisz kumplom przy piwie, że to twoje miejsce na ziemi. Ale po kilku latach dostajesz kolejną propozycje. 12 400 na rękę z możliwością premii. W dodatku też masz tam kolegów, piękne miasto, ambitny projekt do realizacji. Wyzwanie i zmiana. Gorsza w rankingach firma od Twojej poprzedniej ale dość perspektywiczna, bez dwóch zdań. Co robisz? Zastanawiasz się?
2
Polecał Samsung Galaxy J5 2016 :) Tylko musisz doplacić 50zł, bo ja dałam 799..
1
Gdyby zagrał kiedyś w Realu, straciłby mój szacunek.
0
Moim zdaniem tak nie powie. Raczej oczekiwałabym czegoś, o potrzebie zmiany, chęci i gotowości do bycia liderem, obiecującym projekcie:))
26
Moim zdaniem powinien przeprosić kibiców i kolegów, jeśli zostanie. A 25 lat to najwyższy czas, żeby dorosnąć i ustalić priorytety. Obyś miał racje, z tym najlepszym sezonem :))
0
Nie powie "Od zawsze chciałem grać w PSG" XD No bez przesady. Ma tyle hajsu, "doradców wizerunkowych" no i (chyba) rozumu, że stać go na coś lepszego.