0

TVN kłamie xd

2

To jest to. Chociaż jak to mówią: "Milczenie to też czasem odpowiedź" ...

2

"kto ma wątpliwości (...) na starcie powinien być skreślony" Co za głupota. Nie każdy piłkarz to Messi czy Pique. Idę o zakład, że większość zawodników na miejscu Neymara miała by wątpliwości. Tej "akcji" ze zdrajcą to już nawet nie komentuje, bo szkoda słów.

3

Szanuję to źródło.

1

Wybacz, ale 222zł i ani centa mniej, skoro Ci zależy. xd

0

A masz jeszcze jakieś? :) Bo ta ma moim zdaniem zbyt jaskrawe kolory.

6

222zł i jak jeszcze dorzucisz coś od siebie, to będzie Twoja. xd

0

Kurde, wydało się. Teraz już nikt nie kupi, dzięki. xd

7

Żartuję, oczywiście. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :))

13

Mam do sprzedania damską koszulkę Barcelony z sezonu 16/17, rozmiar M. Na plecach numer 11 wraz z imieniem zawodnika. Ktoś chętny?

0

Ciekawe jaki jest przedział wiekowy tych osób xdd

9

Szopka może nużyć, (śmieszyć) albo denerwować, fakt. Ale ja mówię o ludziach, którzy mieszają go z błotem a jeszcze nie tak dawno by mu stopy całowali....

14

>nie powiedz ani słowa
>nie zrób niczego nieodpowiedniego*
>zostań znienawidzony przez 80% kibiców
Brutalna prawda o świecie rządzonym przez media :/
*bójka z Semedo nie ma nic do rzeczy teraz

1

Ja cały czas wierzę, że jednak zostanie. Jak na razie nie powiedział ani słowa w tej sprawie, więc czekam na jakąś wypowiedź w końcu.

1

Hahaha, dzięki za poprawienie nastroju ;)

2

Gratuluję i szerokiej drogi ;)

0

Eh, nadal nie wiemy czy Neymar przejdzie i nadal nie wiemy jakie są ewentualne powody.

1

Janusz zarabia 2000 i wydaje 2000. Pan piłkarz zarabia 2,000,000 i wydaje 2,000,000. No cóż...

0

Wątpliwości są zawsze ale nie mówisz od razu "nie"

1

Może uda im się w końcu zbudować drużynę. A przede wszystkim będą ja budować wokół niego.

0

Czy ja coś porownałam? Zadałam tylko pytanie o prace. ;)

1

Wyższe zarobki, wyższu standard życia. My się cieszymy jak pojedziemy do Kołobrzegu polskim busem a taki piłkarz leci prywatnym samolotem do najdroższego miasta w Stanach. Poza tym my dajemy 10zł na WOŚP (przykładowo) a oni tysiące/miliony na różne akcje. itd. itd.

3

A wiesz ilu ludzi by przeszło? Poza tym nie przesadzajmy z ta skalą...PSG to nie Arka Gdynia XD

1

No widzisz, moim zdaniem są różni ludzie i różni piłkarze. Na przykład Pique traktuje klub w taki sposób o jakim Ty mówisz. Kocha ten klub z całego serca, czynnik emocjonalny. Ale są też inni piłkarze, dla których footbool to praca a klub to firma. Może Neymar jest właśnie kimś takim? Kocha grać w piłkę, ale być może nie ma tego co Gerard, właśnie. Inna historia. Inne pochodzenie. Inne postrzeganie footbollu. Ale może się mylę...

4

Pracujesz za 1200 w średniej jakości firmie. Mówisz, że twoim marzeniem jest praca na wyższym poziomie. Dostajesz ofertę i przechodzisz. Teraz zarabiasz 6200. Jesteś szczęśliwy! Dobra kasa, kumple, rozwój osobisty, żyć nie umierać. Ukladasz sobie życie i nie raz mówisz kumplom przy piwie, że to twoje miejsce na ziemi. Ale po kilku latach dostajesz kolejną propozycje. 12 400 na rękę z możliwością premii. W dodatku też masz tam kolegów, piękne miasto, ambitny projekt do realizacji. Wyzwanie i zmiana. Gorsza w rankingach firma od Twojej poprzedniej ale dość perspektywiczna, bez dwóch zdań. Co robisz? Zastanawiasz się?

2

Polecał Samsung Galaxy J5 2016 :) Tylko musisz doplacić 50zł, bo ja dałam 799..

1

Gdyby zagrał kiedyś w Realu, straciłby mój szacunek.

0

Moim zdaniem tak nie powie. Raczej oczekiwałabym czegoś, o potrzebie zmiany, chęci i gotowości do bycia liderem, obiecującym projekcie:))

26

Moim zdaniem powinien przeprosić kibiców i kolegów, jeśli zostanie. A 25 lat to najwyższy czas, żeby dorosnąć i ustalić priorytety. Obyś miał racje, z tym najlepszym sezonem :))

0

Nie powie "Od zawsze chciałem grać w PSG" XD No bez przesady. Ma tyle hajsu, "doradców wizerunkowych" no i (chyba) rozumu, że stać go na coś lepszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?