0

No tak, były takie sytuacje, ale to oczywiste. Ilu piłkarzy nie miało nigdy żadnej wpadki? Iniesta? I to chyba tyle od nas xd Nie generalizuję, bo sama tego bardzo nie lubię, w żadnej sprawie. Ale po prostu już mi się słabo robi jak czytam co po niektórzy tu (i nie tylko) wypisują.

0

Jeśli były by to pieniądze albo "szantaż ojca" i tak nie powiedział by prawdy. Ale mam nadzieję, że to nic z tych rzeczy...

0

Nie ma też co go tak bronić...te sytuacja w meczu z Malagą była niepotrzebna. Nie zapanował nad emocjami, zachował się nieodpowiedzialnie, to fakt. Za to można mieć pretensje. No, ale generalnie się zgadzam. 90% kibiców tutaj chyba powinna wstrzymać się z pisaniem komentarzy na jakiś czas, bo jak później ochłoną i zatanowia się nad tym co napisali, to będą się wstydzić za to jeszcze długo. Ehh, często widać, niestety, tą hipokryzję u Cules.

16

Nie rozumiem dlaczego on nie może zabrać głosu. Gdyby chciał załatwić ten transfer pocichu...okay. Ale skoro i tak zrobił się już taki chaos to dlaczego on ku**a nic nie powie?

1

Czy Wy macie tylko jeden argument? Miał wolne i dostał pozwolenie od klubu to poleciał. Natomiast jego gra w trakcie tych 3 sezonów była na wysokim poziomie. Miał słabsze okresy, ale rozwinął się bardzo w wielu aspektach. Dryblował, strzelał gole, asystował a nawet stwarzał sytuacje i potrafił wziąć odpowiedzialność na swoje barki. Można go nie lubić, ale jest to top 3(5) światowej piłki. W dodatku 25lat! Nawet teraz gdy najprawdopodobniej odejdzie (wbrew wielu opiniom, mam nadzieję, że jednak nie) nie oszczędza się. Cały turniej grał na najwyższym poziomie. Nie uważał na nogi, nie odpuszczał. No kurde, jeszcze kilka tyg temu "Nasza przyszłość! Następca Messiego! Przyszły tryumfator ZP, bla, bla, bla" a teraz co? Być może chcecie się jakoś pocieszyć ale chyba sami w to nie wierzycie. Jeśli Neymar odejdzie to będzie dla nas olbrzymia strata i nikt NA TEN MOMENT go nie zastąpi.

3

Szacunek dla tego Pana!

1

Opowiedz Nam swoją historię.

3

Tak jest zawsze. Gramy jeden z najlepszych meczy w sezonie. Wszystko wychodzi. Jest zaangażowanie, są umiejętności, jest szczęście. Cała Barcelona żyje jak w bajce, w świadomości, że nikt nie jest w stanie jej zagrozić. I nagle...trach! Kubeł zimnej wody. Dzisiejszy mecz był bardzo zły. Graliśmy wolno, niedokładnie, bez pomysłu. Nie mamy prawa tłumaczyć się zmęczeniem, brakiem Neymara czy inny gównem. Jesteśmy Barceloną! Czy oni na prawdę nie potrafią znaleźć w sobie choć odrobiny motywacji? Przecież Liga jest Naszym priorytetem! Przecież gonimy Real! Przecież to 17-drużyna w tabeli a My nic jeszcze nie wygraliśmy! Jestem zła i tyle. Nadal czuję dumę i szczęście po meczu z PSG! Wierzę w tą drużynę jak w nic na świecie, ale po raz kolejny niepotrzebnie komplikujemy sobie sytuacje...
Najwidoczniej, My nigdy nie możemy mieć łatwo, ech. Visca el Barca! :)

5

Tymczasem Neymar świętuje na urodzinach siostry! x) Ciekawe czy to o to był ten zakład..a niech sobie odpocznie, dadzą rade bez niego!

0

Dzięki za odpowiedź!

0

Ej, mam pytanie. Jaki był wczoraj kurs na Barce?

0

Masz całość?

0

Pierwsza była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Atletico nie miało zbyt wiele do powiedzenia. ;)

0

No w złych to raczej nie (moim zdaniem się lubią i wgl.) ale ta medialna historyjka o ''wielkiej przyjaźni w ataku'' to chyba raczej też nie jest...

0

Spoko, spoko. Po prostu przypomniało mi się jaki to był ''pocisk'' w podstawówce. ''żal.pl'' zawsze kończyło rozmowę XD A tak na przyszłość, wydaję mi się, że większość ludzi na tej stronie to dość inteligentne osoby ;)

0

Nie odnosiłam się w mojej poprzedniej wypowiedzi akurat do tego, tylko pisałam ogólnie. Nie wiem co jest przyczyną gorszej gry Neymara i tak prawdę mówiąc, nikt z Nas tego nie wie. Nie obstaję za żadną z wersji. A co do przyjaźni tej trójki...moim zdaniem to wszystko było w mediach trochę podkoloryzowane. Nie wiadomo jak faktycznie wyglądają relacje między nimi.

1

No proszę, kolejna osoba, która wmawia innym, że słaba gra zespołu jest gorsza od okradania drużyn z goli przez sędziów. Tak jak każdy widzę to co dzieje się z Naszą ekipą, ale gorsze okresy gry są ''normalne'' w piłce nożnej i zdarzają się wszystkim od zawsze. Natomiast ten cyrk z sędziami w rolach głównych już normalny nie jest. Pół metra piłka w siatce - gola nie ma. Gole ze spalonych. Spalone, których nie było. Brutalne zagrania bez reakcji i ''faule'' bez najmniejszego kontaktu z przeciwnikiem. To jest prawdziwy problem.

0

Nie wiem dlaczego, ale trochę bawi mnie ten komentarz. Chociaż w sumie to wiem. ''żal.pl'' i ''drewniaczy'' to tak bardzo fachowe spostrzeżenia. XD I jeszcze to wspomnienie o Złotej Piłce...1 lutego! :")

0

Przecież to są tylko ludzie. Na prawdę myślisz, że aspekty poza sportowe nie mają wpływu na ich postawę na boisku? Moim zdaniem mają. Też lubię słuchać pięknych słów, że ''wszystkie problemy na boisku nagle przestają mieć znaczenie i liczy się tylko gra'' ale to - przeważnie - nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdą. Niestety, na murawie, czy poza nią, istnieje jeden człowiek i jedna psychika.

0

Muszę przyznać, że dziś był irytujący jak nie On. Gorszy dzień, chyba

0

Aby przebić rekord wszechczasów meczy bez porażki Juve, Real nie może przegrać z Sevillą, Malagą i 2xCeltą, tak?

1

Jak Athletic strzeli na Camp Nou to będzie ciężko wygrać w podstawowym czasie...
Takie sobie rozpoczęcie nowego roku, ale tak już bywało. Teraz musimy skupić się na Villarrealu, bo trzeba zacząć odrabiać straty w lidze! Do Athletic wrócimy potem; mam dobre przeczucia. VeB i dobranoc wszystkim. Cieszmy się z długiego weekendu! ;)

0

To, że drużyna raz gra słabo, a raz dobrze to idzie zrozumieć. Ale nagłą ślepotę sędziów przed meczami Barcy już nie.

2

Jak jeszcze mój kolega raz powie coś w stylu: ''Gdzie Barca nie może tam sędzia pomoże'' to obiecuję, że nie wyjdzie z tego cały i zdrowy, obiecuję .

4

Nie przesadzaj. Jak może bardziej boleć remis po dobrym, wyrównanym meczu (ze wskazaniem na Barce, moim zdaniem) od historycznego upokorzenia w postaci 5:0? Mnie też boli ten remis, no ale nie dajmy się zwariować. :)

1

Kiedy mieszkasz na wsi i masz niecałe 17 lat to ciężko jest iść do pubu i wypić piwo...chociaż w sumie, nie ma rzeczy niemożliwych xd
A tak na poważnie, pomoże ktoś?

1

!!!Kochani, jest sprawa. Chciałam dziś wykupić pakiet eleven/eleven sport na tv, ale okazało się to niemożliwe, bo aktywacja nowo zakupionego pakietu następuje dopiero 22...Mam ten pakiet wykupiony w Internecie, ale aktualnie w domu został tylko jeden komputer; jest dość słaby; i eleven tnie :/ Polecicie mi coś? Cena nie gra roli, może być nawet 30zł, serio!!!

0

Napisałam prawdę a Ty się rzucasz nie wiadomo o co. Wszyscy jadą po wszystkich, ponieważ mają fatalny humor po fatalnym meczu całej drużyny. Neymar zrobił genialną akcję a Leo wykończył golem. Jednak to nie zmienia faktu, że w skali całego spotkania obaj zagrali źle, tak jak i cała reszta. Lepiej idź już spać, bo piszesz głupoty... ''idź na stronę Leo'' xDD

0

Gdyby sędziowie byli tacy jak trzeba to tabela pewnie była by do góry nogami xd Raz odbierają, innym razem dają punkty - każdy tak ma ;)

0

''Messi BEZ dryblingu'' O co Ci ku**a chodzi?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?