Yvonne11
Dołączył/a: sierpień 2015
-
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i znowu płaczę a już było tak dobrze.
0
Zgadzam się w 101% Cały czas staram się go bronić, zrozumieć jakoś...ale wszystko ma swoje granice. Jak wychodzę z je***ego warzywniaka, to mówię to pieprzone "Dziękuję, do widzenia!". A on co? Spędził 4 lata w klubie swoich marzeń obok przyjaciół i przy wsparciu najlepszych kibiców na świecie i nie stać go nawet na te kilka słów? No k***a. Neymar, opamiętaj się w końcu.
0
Golden Retriever, wabi się Poker. :))
2
Ogladnę pewnie kilka ważniejszych męczy. Oprócz tego będę śledzić jego statystyki, jakieś skróty.
Tyle. :) Niestety nie mam zbyt dużo czasu a oglądam oczywiście wszystkie mecze Barcy.
3
Jedyny gość z przerośniętym ego, którego lubię! XD
1
Pewnie też go mieli ochotę tak nazwać xd
7
Gdyby ich wykluczyli z LM to Szejk zostałby mianowany Januszem biznesu 2017 roku xd
1
Wow, nie spodziewałam się. Już byłam przygotowana na merytoryczną wymianę zdań a tu takie zaskoczenie. Pozdrawiam! ;)
0
Dobra, zatem czekamy.
1
Wielkie dzięki, jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności negocjacji. Nasz zarząd ma się od kogo uczyć. Kiedy oficjalne info? :))
0
Mało wiarygodne, ale dzięki. Jeśli rzeczywiście tak powiedział, to faktycznie cytat tygodnia. Chociaż to chyba logiczne, że od zawodników Barcy wymaga się, żeby mówili "Messi" a od zawodników Realu "Ronaldo", więc nie jestem specjalnie zaskoczona.
1
"nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości" Mnóstwo zawodników Barçy miała/ma wątpliwości. Nie ma co mydlić oczu, że każdy jest jak Messi czy Pique. Jeśli zawodnik wypowiada się dobrze o klubie i potwierdza to swoimi czynami a zwłaszcza dobrą postawą na murawie to jest do zaakceptowania.
1
Źródło? Link?
1
Tak, to prawda. Jest tu wielu inteligentnych, znających się na piłce ludzi. Czasem lubię tu wejść tak po prostu, poczytać co mają do powiedzenia, nawet niekoniecznie o Barçy, ale ogólnie, o różnych sprawach. No i do tego można się pośmiać jak ktoś wrzucił coś z dystansem. Fajny portal bez dwóch zdań. Po prostu moim zdaniem coś takiego jak otwarte poważne forum piłkarskie nie istnieje, bo zawsze znajdą się tacy, byle by kogoś zwyzywać, sprowokować albo z absolutnym brakiem pojęcia o czymkolwiek. :)
2
W Santosie też miał przyjaciół i odszedł. Brutalny świat piłki nożnej. Przywiązujesz się do jakiegoś miejsca, ludzi a potem nagle "bum" i nowa rzeczywistość. Nie wiemy co było powodem odejścia. Być może kasa była jednym z czynników, ale moglobyć też wiele innych. Dajcie już spokój, bo mierzycie każdego swoją miarą.
4
"poważne forum piłkarskie" XDD Ale generalnie się zgadzam :)
0
Skoro się wahał i nie był pewny czy transfer dojdzie do skutku to co miał powiedzieć kibicom, w sumie? Jakby powiedział, że chce odejść a później został - byłby syf. Jakby powiedział, że zostaje a odszedł - byłby syf. A jakby powiedział, że się zastanawia i nie wie co się wydarzy, wiedzielibyśmy tyle co i bez jego jałowej wypowiedzi.
0
Neymar nie zagra w Realu, nigdy.
0
Mogłabym napisać, że nie, bo za dużo się wydarzyło i to by było rozsądne...ale kłamstwo.
1
Koledzy z klubu, którzy byli blisko Neymara i całej sprawy piszą takie posty. Dziekują mu i życzą powodzenia. A większość "kibiców" na tej stronie miesza go z błotem. Nie daje Wam to do myślenia?
0
Nie tylko Ty :/
0
Twój problem jest prostrzy do rozwiązania :))
0
Wtedy Neymar zostałby szmata ostatnich 17 lat. :') Ale taki scenariusz jest niemożliwy.
9
Chcę mi się płakać, tak po prostu.
2
Dziękujemy za te cztery lata i wszystkiego najlepszego! :))
0
Nie raz o nich mówi, dodaje z nimi zdjęcia. Jota to nawet jego przyrodni brat ;)
3
Gilmar, Jota i reszta tej "hałastry" to ludzie, którzy byli z nim zanim stał się sławny i bogaty. Prawdziwi przyjaciele, których widzę niemal zawsze obok niego, niezależnie od sytuacji. Tacy ludzie zawsze mają mój szacunek. :))
0
Jest jeszcze jakaś szansa?
0
Nie martw się, mam tak samo
1
Nadal go lubię, chcę, żeby został (w sumie to cały czas w to wierzę) i w żaden sposób go nie hejtuję. Więc jak bym zareagowała? Ucieszyłabym się, kamień spadłby mi z serca a jeszcze jak by przeprosił to już wgl. git. :))