1

No i znowu płaczę a już było tak dobrze.

0

Zgadzam się w 101% Cały czas staram się go bronić, zrozumieć jakoś...ale wszystko ma swoje granice. Jak wychodzę z je***ego warzywniaka, to mówię to pieprzone "Dziękuję, do widzenia!". A on co? Spędził 4 lata w klubie swoich marzeń obok przyjaciół i przy wsparciu najlepszych kibiców na świecie i nie stać go nawet na te kilka słów? No k***a. Neymar, opamiętaj się w końcu.

0

Golden Retriever, wabi się Poker. :))

2

Ogladnę pewnie kilka ważniejszych męczy. Oprócz tego będę śledzić jego statystyki, jakieś skróty.
Tyle. :) Niestety nie mam zbyt dużo czasu a oglądam oczywiście wszystkie mecze Barcy.

3

Jedyny gość z przerośniętym ego, którego lubię! XD

1

Pewnie też go mieli ochotę tak nazwać xd

7

Gdyby ich wykluczyli z LM to Szejk zostałby mianowany Januszem biznesu 2017 roku xd

1

Wow, nie spodziewałam się. Już byłam przygotowana na merytoryczną wymianę zdań a tu takie zaskoczenie. Pozdrawiam! ;)

0

Dobra, zatem czekamy.

1

Wielkie dzięki, jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności negocjacji. Nasz zarząd ma się od kogo uczyć. Kiedy oficjalne info? :))

0

Mało wiarygodne, ale dzięki. Jeśli rzeczywiście tak powiedział, to faktycznie cytat tygodnia. Chociaż to chyba logiczne, że od zawodników Barcy wymaga się, żeby mówili "Messi" a od zawodników Realu "Ronaldo", więc nie jestem specjalnie zaskoczona.

1

"nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości" Mnóstwo zawodników Barçy miała/ma wątpliwości. Nie ma co mydlić oczu, że każdy jest jak Messi czy Pique. Jeśli zawodnik wypowiada się dobrze o klubie i potwierdza to swoimi czynami a zwłaszcza dobrą postawą na murawie to jest do zaakceptowania.

1

Źródło? Link?

1

Tak, to prawda. Jest tu wielu inteligentnych, znających się na piłce ludzi. Czasem lubię tu wejść tak po prostu, poczytać co mają do powiedzenia, nawet niekoniecznie o Barçy, ale ogólnie, o różnych sprawach. No i do tego można się pośmiać jak ktoś wrzucił coś z dystansem. Fajny portal bez dwóch zdań. Po prostu moim zdaniem coś takiego jak otwarte poważne forum piłkarskie nie istnieje, bo zawsze znajdą się tacy, byle by kogoś zwyzywać, sprowokować albo z absolutnym brakiem pojęcia o czymkolwiek. :)

2

W Santosie też miał przyjaciół i odszedł. Brutalny świat piłki nożnej. Przywiązujesz się do jakiegoś miejsca, ludzi a potem nagle "bum" i nowa rzeczywistość. Nie wiemy co było powodem odejścia. Być może kasa była jednym z czynników, ale moglobyć też wiele innych. Dajcie już spokój, bo mierzycie każdego swoją miarą.

4

"poważne forum piłkarskie" XDD Ale generalnie się zgadzam :)

0

Skoro się wahał i nie był pewny czy transfer dojdzie do skutku to co miał powiedzieć kibicom, w sumie? Jakby powiedział, że chce odejść a później został - byłby syf. Jakby powiedział, że zostaje a odszedł - byłby syf. A jakby powiedział, że się zastanawia i nie wie co się wydarzy, wiedzielibyśmy tyle co i bez jego jałowej wypowiedzi.

0

Neymar nie zagra w Realu, nigdy.

0

Mogłabym napisać, że nie, bo za dużo się wydarzyło i to by było rozsądne...ale kłamstwo.

1

Koledzy z klubu, którzy byli blisko Neymara i całej sprawy piszą takie posty. Dziekują mu i życzą powodzenia. A większość "kibiców" na tej stronie miesza go z błotem. Nie daje Wam to do myślenia?

0

Nie tylko Ty :/

0

Twój problem jest prostrzy do rozwiązania :))

0

Wtedy Neymar zostałby szmata ostatnich 17 lat. :') Ale taki scenariusz jest niemożliwy.

9

Chcę mi się płakać, tak po prostu.

2

Dziękujemy za te cztery lata i wszystkiego najlepszego! :))

0

Nie raz o nich mówi, dodaje z nimi zdjęcia. Jota to nawet jego przyrodni brat ;)

3

Gilmar, Jota i reszta tej "hałastry" to ludzie, którzy byli z nim zanim stał się sławny i bogaty. Prawdziwi przyjaciele, których widzę niemal zawsze obok niego, niezależnie od sytuacji. Tacy ludzie zawsze mają mój szacunek. :))

0

Jest jeszcze jakaś szansa?

0

Nie martw się, mam tak samo

1

Nadal go lubię, chcę, żeby został (w sumie to cały czas w to wierzę) i w żaden sposób go nie hejtuję. Więc jak bym zareagowała? Ucieszyłabym się, kamień spadłby mi z serca a jeszcze jak by przeprosił to już wgl. git. :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?