Yvonne11
Dołączył/a: sierpień 2015
-
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co się odwlecze to nie uciecze!
**** Ramos! :))
0
Czy tylko ja płaczę jak dziecko?
0
Jezus Maria, co ja tu przeżywam przez tego 'playera'... [*]
1
O której rozpoczyna się transmisja na eleven? :)
1
Za komentarz pod ostatnim wywiadem z Arbeloa dostałam bana, więc nie ukrywam, że trochę się niepokoiłam przed przeczytaniem; mimo wszystko ta wypowiedź (pomijając przedostatnią część) całkiem "sympatyczna". :))
2
W pakiecie sport na player.pl (16zł) są tylko dwa kanały...eleven i eleven sport.
Tam jest Liga Mistrzów?! O.o :))
1
Miałam wyrzuty sumienia, że siedzę na fcbarca.com zamiast uczyć się matmy...a tu proszę! Jakie przydatne informacje znalazłam :) Może mi również pomoże, bo już mało czasu zostało. Dzięki.
0
Jeszcze nic nie wiadomo na 100%, ale najprawdobodobniej: Mężczyzna jest egipcjaninem, skończył weterynarie i wykładał na uniwersytecie w Aleksandrii. Porwał samolot. Poleciał na cypr i tam wypuścić większość ludzi (z wyjątkiem 4 osób i załogi!). Na płytę lotniska wyrzucił list, który rozkazał dostarczyć byłej żonie. Podobno ona już tam jedzie i niedługo mają się rozpocząć negocjacje! To żaden zamach terrorystyczny... :))
0
A to nie było 11:1?
0
Ja wrzuciłam do kubka dwie torebki czarnej i parzyłam przez 2 minuty. To podobno pomaga! Na razie jest dobrze. ;-)
0
'Wczoraj' dla Leo i Claudio a dzisiaj dla Neya, Daniego i Luisa. :))
Chociaż w sumie dzisiaj to dla całej Brazylii.
2
Oczywiście! :)
Jak bym mogła przegapić tak dobry mecz? I do tego 'bratobójczą' walkę o hamburgera... ;-)
0
Było dzisiaj coś ciekawego u Pique na Periscope? :)
0
*kwietnia :)
Już się nie mogę doczekać. Ale wcześniej jeszcze Reprezentacje...
Wierzysz w dzisiejszą stratę punktów Realu?
0
Niestety muszę się z Tobą zgodzić.
0
Mathieu zagrał bardzo słabo i zasłużył na krytykę.
Większość tutaj obecnych krytykuje dzisiejsze spotkanie w jego wykonaniu, a nie wyrzuca go z klubu (co jest raczej głupim, szczeniackim zachowaniem!)
Inna sprawa, że Rudy już od dłuższego czasu jest wymieniany w gronie zawodników do sprzedaży...
Remis z Villarrealem nie jest zły (passa przedłużona, cenny punkt na trudnym terenie), ale to co stało się z naszą obroną po zmianie Pique również zasługuję na krytykę. I chyba nie powiesz mi że nie?
Mecz przeciętny, ale takie też się zdarzają.
Walczymy dalej! Sytuację mamy wyborną a i los w swoich rękach.
VeB! ;-)
0
Nie miałam na myśli jedynie gola samobójczego. . .
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że grał dobrze?! :))
1
Nie napiszę nic odnośnie tego meczu (Mathieu!), bo wczoraj skończył mi się ban i jaki sens ma dostanie dzisiaj kolejnego?
Idziemy dalej. Po mistrzostwo. Visca el Barca! xD :))
1
0
A Messi ile? 21?
Jak dla mnie to on ich wszystkich może jeszcze przegonić; mimo tego, że nadal będzie pomagał Suarezowi. :'))
0
Największe szanse na zgubienie punktów mamy z Valencią i Sociedad.
Real ma znacznie gorszą sytuację, (Sevilla, My, Villarreal, Sociedad)
Natomiast Atletico? No cóż...Bilbao? Malaga? Celta raczej nie... :))
2
Ci, którzy śmieją się z kontuzji Dauglasa są po prostu żałośni .
Wszystko rozumiem (sama lubię żarty o nim!), ale jak można ''cieszyć'' się z KONTUZJI?! [*]
0
A "Barça. życie, pasja, ludzie" Jimmy Burnsa czytałeś?
1
Świetny filmik. :') Wielkie brawa dla piłkarzy!
A wiesz może coś więcej o tej akcji? Real przekazał jakieś pieniążki?
0
Hahaha, przez chwilę myślałam, że on tak serio zrobił. :'))
0
Kiedy PSG ostatni raz przegrało w lidze?
A kiedy w ogóle przegrało? :))
0
Obstawiam 3:1 :))
0
- napisał MichalZ w połowie pierwszej połowy meczu. :))
0
ASUS Zenfone C - równe 500 zł.
Ja jestem zadowolona. Mam go pół roku i daje radę. :))
0
Który to mecz bez porażki?