2

Oddaliśmy jeden niecelny strzał, mamy małe posiadanie i wiele niecelnych podań... Neymar nie potrafi przyjąć, Luis ''Spalony'' Suarez i Messi bez dryblingu...generalnie nie widzę plusów pierwszej połowy...ALE, mimo cierpienia wytrwaliśmy i moim zdaniem Real jest już 'trochę' zmęczony. Mam nadzieję, że Lucho odpowiednio zareaguje i (biorąc pod uwagę nasze lepsze drugie połowy) uda nam się wyrwać te 3 punkty!Visca El Barca! :)

0

Poda ktoś jakąś transmisję? Może być tu, albo na priv...cena nie gra roli, byle by można było płacić SMSem :)

0

A można płacić sms-em? :)

3

Dobrze, że jest na tej stronie jeszcze jakiś głos rozsądku. ;)
Zgadzam się w 100%.

0

Może i Mascheran zagrał dzisiaj fatalny mecz, ale patrząc na te 6 lat na Camp Nou to jednak jest ten sam poziom.

0

Hahaha, takie komentarze zawsze mnie bawią, niezależnie od sytuacji...

0

Witam :)
Wiem, że to pytanie może trochę za wcześnie, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.
Załóżmy, że Legia trafi w grupie na Barcelonę, to w jakim terminie najwcześniej mogę się spodziewać biletów do kupienia? Gdzie? (na jakiej stronie) No i...w jakiej cenie? (od - do) Z góry dzięki :-*

0

Przetłumaczy ktoś co napisał Claudio Bravo pod pomeczowymi zdjęciami, które dodał na instagramie?

6

Arda strzela 2 gole i poluje na hat-trica. Messi strzela głową. To co, teraz kolej na gola Mascherano? ;)

1

Leo nawet ze swoim 169 potrafi strzelać głową! Mistrz! :D

0

Arda Turan i nic więcej nie trzeba pisać :ooo

0

Jezu, mam takie same odczucia :(

1

nie śmieszne :)

0

Nie przesadzaj...tyle to nawet Real Getafe nieraz nie nastrzelał! xD

0

No to widzimy się w Warszawie! ;)

0

Oby skończyło się to tak jak z Leo!

1

Już opłacam na player.pl pakiet sport. Jak czegoś nie ma na eleven (eleven sports) to staram się szukać darmowych transmisji w Internecie albo płacę jednorazowo. Jakieś tam kanały sportowe też mam w tv, więc daję radę. Mimo wszystko dzięki ;)

0

Dzięki, zawsze zapominam tej nazwy. :)

0

Co dokładnie powiedział? :/

0

Jak się nazywała ta strona na ''s'' na której można było wykupić mecz? XD

0

Wierzę, że ma jeszcze jakieś granice...
A poza tym jest najlepszym przyjacielem Pique, więc ten szybko mu to wybije z głowy! ;)

0

Tak to jest jak jedni polują na nogi a drudzy na gole! :")

1

No i zaczyna się pomału maraton :)
Brazylia : Honduras potem Dondalk : Legia a na koniec oczywiście Barcelona : Sevilla! :* Życzę wszystkim miłego oglądania!

0

sport.tvp.pl :)

0

Gratuluję i oby to był najlepszy urlop w Twoim życiu! ;) Zazdroszczę...

0

Muszą; nie przyjmuję innej opcji do wiadomości. A potem jeszcze trafić na Barçe w grupie i pięknie! :")

0

Ja jeszcze kibicuję Brazylii w półfinale! ;)

0

Oceniasz miliony ludzi poprzez jedno prywatne doświadczenie, jedną osobę? To tak jak by czarnoskóry facet poznał jednego białego, który jest ku*asem i powiedział drugiemu: ''Gdybyś tylko popracował z białym to byś wiedział jacy są" Jak dla mnie totalny brak logiki :)

1

Jak można ''nie lubić'' kogoś przez kolor skóry?
To tak jak byś nie lubił kogoś, bo jest brunetem albo ma zielone oczy... O.o
Nigdy tego nie potrafię zrozumieć :/

0

Munir mnie ostatnio zaskakuje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?