Yvonne11
Dołączył/a: sierpień 2015
-
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oddaliśmy jeden niecelny strzał, mamy małe posiadanie i wiele niecelnych podań... Neymar nie potrafi przyjąć, Luis ''Spalony'' Suarez i Messi bez dryblingu...generalnie nie widzę plusów pierwszej połowy...ALE, mimo cierpienia wytrwaliśmy i moim zdaniem Real jest już 'trochę' zmęczony. Mam nadzieję, że Lucho odpowiednio zareaguje i (biorąc pod uwagę nasze lepsze drugie połowy) uda nam się wyrwać te 3 punkty!Visca El Barca! :)
0
Poda ktoś jakąś transmisję? Może być tu, albo na priv...cena nie gra roli, byle by można było płacić SMSem :)
0
A można płacić sms-em? :)
3
Dobrze, że jest na tej stronie jeszcze jakiś głos rozsądku. ;)
Zgadzam się w 100%.
0
Może i Mascheran zagrał dzisiaj fatalny mecz, ale patrząc na te 6 lat na Camp Nou to jednak jest ten sam poziom.
0
Hahaha, takie komentarze zawsze mnie bawią, niezależnie od sytuacji...
0
Witam :)
Wiem, że to pytanie może trochę za wcześnie, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.
Załóżmy, że Legia trafi w grupie na Barcelonę, to w jakim terminie najwcześniej mogę się spodziewać biletów do kupienia? Gdzie? (na jakiej stronie) No i...w jakiej cenie? (od - do) Z góry dzięki :-*
0
Przetłumaczy ktoś co napisał Claudio Bravo pod pomeczowymi zdjęciami, które dodał na instagramie?
6
Arda strzela 2 gole i poluje na hat-trica. Messi strzela głową. To co, teraz kolej na gola Mascherano? ;)
1
Leo nawet ze swoim 169 potrafi strzelać głową! Mistrz! :D
0
Arda Turan i nic więcej nie trzeba pisać :ooo
0
Jezu, mam takie same odczucia :(
1
nie śmieszne :)
0
Nie przesadzaj...tyle to nawet Real Getafe nieraz nie nastrzelał! xD
0
No to widzimy się w Warszawie! ;)
0
Oby skończyło się to tak jak z Leo!
1
Już opłacam na player.pl pakiet sport. Jak czegoś nie ma na eleven (eleven sports) to staram się szukać darmowych transmisji w Internecie albo płacę jednorazowo. Jakieś tam kanały sportowe też mam w tv, więc daję radę. Mimo wszystko dzięki ;)
0
Dzięki, zawsze zapominam tej nazwy. :)
0
Co dokładnie powiedział? :/
0
Jak się nazywała ta strona na ''s'' na której można było wykupić mecz? XD
0
Wierzę, że ma jeszcze jakieś granice...
A poza tym jest najlepszym przyjacielem Pique, więc ten szybko mu to wybije z głowy! ;)
0
Tak to jest jak jedni polują na nogi a drudzy na gole! :")
1
No i zaczyna się pomału maraton :)
Brazylia : Honduras potem Dondalk : Legia a na koniec oczywiście Barcelona : Sevilla! :* Życzę wszystkim miłego oglądania!
0
sport.tvp.pl :)
0
Gratuluję i oby to był najlepszy urlop w Twoim życiu! ;) Zazdroszczę...
0
Muszą; nie przyjmuję innej opcji do wiadomości. A potem jeszcze trafić na Barçe w grupie i pięknie! :")
0
Ja jeszcze kibicuję Brazylii w półfinale! ;)
0
Oceniasz miliony ludzi poprzez jedno prywatne doświadczenie, jedną osobę? To tak jak by czarnoskóry facet poznał jednego białego, który jest ku*asem i powiedział drugiemu: ''Gdybyś tylko popracował z białym to byś wiedział jacy są" Jak dla mnie totalny brak logiki :)
1
Jak można ''nie lubić'' kogoś przez kolor skóry?
To tak jak byś nie lubił kogoś, bo jest brunetem albo ma zielone oczy... O.o
Nigdy tego nie potrafię zrozumieć :/
0
Munir mnie ostatnio zaskakuje...