7

Ciekawostka: Ganso to serdeczny przyjaciel Neymara oraz...ojciec chrzestny jego syna - Daviego! ;)

0

Gol Luisa, asysta Ardy!. :))

0

Tak właśnie myślałam :) To i tak będzie najlepiej wydane 608zł w moim życiu xD

0

Kupował ktoś ostatnio oficjalną koszulkę Barcy?
Jeśli tak, to którą? ''Stadium home'' czy ''Vapor match home''?
Interesuje mnie męska, rozmiar S, z odznakami i numerem 11 (Neymar Jr) :)
Można kupić gdzieś taniej czy tylko na Nike? Z góry dziękuję za pomoc ;)

0

Witam, potrzebuję linka do meczu Barçy...
Jestem w Monachium i w dodatku mam do dyspozycji jedynie tablet.
Nic mi nie działa! :/ Ktoś pomoże? Ostatnio jakiś dobry człowiek podesłał mecz na YouTube... :o

0

Okay, jeszcze raz dzięki za pomoc. :)

0

Na ligę to już będę w Polsce, ale potrzebuję jakąś stronę, żeby oglądnąć 2 towarzyskie i pierwszy mecz Superpucharu...masz coś? :)

1

Właśnie tam oglądałam do tej pory, chciałam się tylko dowiedzieć czy za granicą nie będzie żadnych problemów. Dzięki ;)

0

Hej, orientuje się ktoś czy można oglądać mecze na Eleven za granicą (mam na myśli Niemcy) ? Wyjeżdżam a pod moją nieobecność aż 3 spotkania! Mam do dyspozycji tylko tablet; z góry dziękuję za pomoc. :)

0

A podeślesz linka, gdzie? :)

0

Można już kupić koszulkę z numerem i nazwiskiem zawodnika czy na razie są tylko ''czyste''? :))

1

Dobry wieczór Panie i Panowie! :)
Poleci ktoś stronę gdzie można kupić koszulkę na najbliższy sezon? Mam na myśli koszulkę damską (M) z numerem i nazwiskiem zawodnika do wyboru...cena nie za wysoka! ;-) Zdaję sobie sprawę, że raczej na razie nie ma, ale na jakiej stronie mogę się spodziewać?

0

Działa Wam futbolhd? Bo mi się nie chce otworzyć...
Gdzie mogę zobaczyć dzisiejszy mecz?
Poratuje ktoś sprawdzoną transmisją?
Może być płatna sms-em. :))

0

Wszystkiego Najlepszego!
Widzę, że kibicujesz również City...może chociaż oni coś ugrają.

1

Jeszcze raz ktoś mi powie ''UEFAlona'' to przysięgam, że dam mu w twarz.
Ten karny mógł nam dać dogrywkę. Mógł nam dać awans. Mógł dać nam Finał, obronę LM i Tryplet. Kurwa, strasznie mnie to boli. Płaczę jak dziecko. . .
Gratulacje dla Atletico za awans i brawa dla naszych chłopaków, za to, że dali z siebie wszystko. Wierzę w to, że tak właśnie było. Mamy jeszcze o co walczyć w tym sezonie, więc...do boju, Barcelono! VeB! :)
''...wierni po porażce."

9

0

Nawet nie strasz...My i karne...

0

Kto komentuje? :)

0

Jak Ci wszyscy kibice, którzy oglądają ligę hiszpańską mogą nie znać Krychowiaka? :o :)

5

1/2 LM, więc tutaj teoretycznie nie ma słabych drużyn. :))
Co w tym złego, że ktoś chce Real? Zawsze to szansa na rewanż z 02.04 a do tego (jak zawsze Gran Derbi!) emocjonujące spotkanie na wysokim poziomie.
Jak obronić LM to w wielkim stylu! A co...VeB!

1

Fajne są te analizy Dissa...krótki, treściwy materiał.
Kto jeszcze nie oglądał - polecam! :))

0

Czyli opcja numer 3 :)
Ja od początku 'marzę' o finale Barca : Bayern, ale co do półfinału...może to
El Clasico nie było by takie złe?

0

Chcielibyście Gran Derbi w półfinale? Finale? A może macie nadzieję, że Real wylosuje Bayern; odpadnie i w ogóle nie przyjdzie nam się z nimi mierzyć? :)
(Oczywiście, zakładam, że Bayern i Barca przejdą dalej)

0

To jak postawić niekorzystny wynik dla Barcy i modlić się, żeby kupon nie wszedł.
Norma. :))

8

Po losowaniu wszyscy mówili, że Real ma autostradę do półfinału...że najłatwiejszy przeciwnik...że 8 drużyna ligi niemieckiej...że skończy się 10:0...
A teraz cały Madryt świętuje jak po wygraniu trypletu, bo wygrali ledwo 3:2 i o mały włos, a mogliby wracać do domu? Przecież to jest śmieszne. :))
Nie mówię, że Real nie zasłużył...dzisiejszy mecz świetny w ich wykonaniu; było widać, i umiejętności, i zaangażowanie...nawet Ronaldo, choć przychodzi mi to z bólem serca, muszę pochwalić XD Chodzi mi po prostu o to, że przed dwumeczem wszyscy myśleli, że to będzie pokaz siły Realu a w rzeczywistości mieliśmy do czynienia z meczem ''równy z równym''. Można się cieszyć, ale robienie takiej fiesty, moim zdaniem, wygląda trochę groteskowo.
Nie wspominając już o orgazmie komentatorów :))
Na koniec mojej wypowiedzi pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Cristiano Maszynie Ronaldo...z powodu powiększenia się rodziny. Widzę, że się z partnerem na 500+ połasili. ;-)

2

Aż mi się niedobrze robi od tego komentarza...
Co oni ćpali?

2

Nie wiem co mnie bardziej śmieszy...komentarz czy mimika Ronaldo? :'))

0

Nadal wystarczy jeden gol Wilków... ;-)

0

Modrić kaznodzieja XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?