0

Ten wynik to nie wiele lepszy mają.
Tak więc chyba PSG będzie ich najlepszym wyborem.
Gorzej jak z City odpadną. :o
Bycie takim sezonowcem, to jednak ciężki kawałek chleba XDD

35

Jutro niedziela.

0

Zawsze mogą się przerzucić na Leicester XDD
Barca ma 3 punkty przewagi w lidze i od 3 meczy nie wygrała...Leicester ma 8 punktów przewagi w lidze i notuje passe 4 zwycięstw z rzędu...
Barca

1

Marc Bartra lubi to XDD

0

Dziękuję Bogu za głos rozsądku. :))

0

Pique to umie poprawić humor nawet w taki wieczór. :))

4

6 meczy do końca. Nie najgorszy terminarz. 3 punkty rezerwy. Ja wierzę, że...
''Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...'' ♥
Strasznie mnie boli ta porażka, ale biorę przykład z Lucho i ten mecz już przestaje dla mnie istnieć. Teraz liczy się tylko Atletico i awans do półfinału Ligi Mistrzów.
Mam dobre przeczucia co do tego meczu; mimo wszystko.
Przyszło zmęczenie/obniżka formy/rozluźnienie, ale mamy wypracowaną przewagę i nadal jesteśmy 1 w Lidze. Mamy finał Pucharu Króla. I duże perspektywy w Lidze Mistrzów. Doceńmy to co jest i bądźmy dobrej myśli. Ta drużyna już tak wiele nam dała, więc i my dajmy jej teraz wsparcie i mały kredyt zaufania, którego potrzebuje. Nie płaczmy, nie klnijmy i nie sprzedajmy wszystkich do Chin. Uwierzmy w ten Klub, bo ku*wa zasługuje na to, jak żaden inny na świecie. Veb! ...i Dobranoc :))

0

Nie, my oglądamy inny mecz. :))

0

Kto napisał ''sprzedać Messiego"? XD
Nie przesadzaj... :))

0

Dzięki wielkie. :)

0

Poleci ktoś jakieś ciekawe artykuły albo filmiki o La Masii? :)

0

Jest to 'jakiś' pomysł, ale chyba jednak zostanę przy swojej wersji. ;)
Uważam, że popełnili wielki błąd zmieniając ułożenie pasów i mam nadzieję, że to już nigdy więcej się nie powtórzy.
A co do rysunku...bardzo mi się podoba! Masz talent. :))

3

I co z tego, że Suarez chodzi do psychologa? Każdy człowiek ma jakieś problemy, a psycholog jest po to, aby pomóc w ich rozwiązaniu. Luis sam się do tego przyznał, m.in. w swojej autobiografii. :))
Nie wiem kto ma rację, ale ten agent zareagował tak, jak gdyby to on był niezrównoważony psychicznie. Być może boi się, że prawda wyjdzie na jaw i straci klientów...próbuje wszystko zwalić na Suareza, bo ten jest łatwym celem ataku. Ma problemy i pewne wybryki na swoim koncie, więc łatwo powiedzieć, że nie warto go słuchać, bo przecież jest ''nienormalny''. Do tego kolejny ''wiem, ale nie powiem'' Hahaha; żenujące.
Gdybym miała komuś wierzyć, to na pewno był by to Suarez, a nie ten imbecyl. :))

0

Wg mnie też!. :))
Ja po po prostu należę do tej grupy ludzi, którzy uważają, że pasy powinny być pionowe; nie dlatego, że inne są brzydkie, tylko z powodu tradycji.
''Zainspirowały mnie'' to Ty rysowałeś ten obrazek?

0

Masz może link do tych zdjęć? ;-)

0

Nie rozumiem po co na siłę wpychać inne pasy...poziome, skośne; co jeszcze?!
Ja chcę po prostu zwykłe pionowe pasy a nad resztą niech sobie kombinują. :))

0

Ludzie tutaj zawsze odpowiedzą LA RAMBLA albo FCBarca.com . . .
Też kiedyś chciałam zadać to pytanie, ale odpuściłam. :))

1

Dom Pique już pewnie nie. XDD

0

Karny dla Wilków!!!

0

Zasłużony karny?
Bo oglądam Wolfsburg. :)

0

FC Barcelona przez lata trudnej (ale jakże pięknej historii!) budowała swoją potęgę. Dlatego aktualnie jest najlepszą drużyną na świecie i posiada środki finansowe na ''zadowalającym'' poziomie. Natomiast PSG i City dostały wszystko na tacy od katarskich szejków. Widzisz tę subtelną różnicę? A poza tym ich ''polityka transferowa''...ech :/

0

Gdybyś widział moją reakcję :))
Jak po czymś takim można wychodzić w pierwszym składzie jak gdyby nigdy nic?
Moim zdaniem to on powinien zostać wyrzucony z klubu w trybie natychmiastowym. I to po uprzednim przeproszeniu wszystkich kolegów, trenera i kibiców.

0

Napisałam to, ponieważ denerwują mnie tacy ludzie jak on. Dodatkowo zgłosiłam ten komentarz do moderacji. Nie zależy mi na żadnych poleceniach w Internecie! Dlaczego wszyscy ludzie muszą mierzyć innych swoją miarą? :))

7

Zostałeś zauważony. Taki był cel Twojego komentarza?
Gratuluję.

0

Zachęcam do zapoznania się z najnowszym filmem na ''Footroll'' :))
+ Ma ktoś może link do filmiku zawierającego faule z wczorajszego meczu?

0

Pisali, pisali.
Nie wiem czy to było uderzenie czy odepchnięcie, ale tak czy siak nie spodobało mi się to ''zagranie'' Suareza. Nie pochwalam takiego zachowania.
A Ronaldo I jego MMA to inny temat. :))

0

Na Pizjuán to My możemy nawet 0:5 wygrać i nic Nam to nie da, niestety. ;))

1

Po co się wdajesz w takie dyskusje?
Sędziowie są kiepscy ogółem. Czasem podyktują coś na korzyść Barcy, czasem na korzyść Realu a czasem na korzyść jeszcze kogoś innego.
Jak chcesz go uciszyć to pokaż mu listę Naszych pucharów! ;-)

0

Wiem, wiem, ono zawsze jest przy Nas.
Po prostu przez kilka meczy stało bardziej na uboczu. :))

6

Fajnie było zobaczyć Rafinhę na boisku po tak długiej przerwie! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?