Yvonne11
Dołączył/a: sierpień 2015
-
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry/emocjonujący mecz. Szczególnie druga połowa w Naszym wykonaniu.
Neymar wraca do formy. Suarez niby nic nie gra, ale gdyby nie on...jak on to robi? Messi tak sobie. Widać było zaangażowanie i to napawa optymizmem. Chyba nikt dzisiaj nie popełnił żadnego większego błędu. (?) Atak, pomoc, obrona i Stegen wszyscy stanęli na wysokości zadania. Pomału wraca 'to coś'. Sędziowanie i komentatorzy to największy '-' tego meczu, zdecydowanie. Mamy, kolejne, zwycięstwo nad Atletico i choć nie jest to wielka zaliczka (żadna praktycznie, ale czy ktoś racjonalnie myślący spodziewał się 4:0?) to jestem optymistycznie nastawiona przed rewanżem. Mogę powiedzieć tylko jedno: ''A nie mówiłam?" :)) Apozo, pozdrawiam!
0
Wyluzuj, to był żart. :))
0
hahaha, GOOOOOOOOOOOL! :))
0
Suarez!!! Nie grać NIC. Strzelić gola.
On to umie najlepiej! Kocham, kocham, kocham tego chłopaka! :))
Idziemy za ciosem!
0
Ludzie, co Wy pie****icie?!
''Lewandowski lepszy od Suareza" "Messi to rozpieszczony kundelek" "z taką grą to lepiej nawet nie jedźmy na Calderón" "nic nie strzelą" ''tragedia''
Co z Was za kibice?! A gdzie wiara w swoją drużynę?! Przecież to magiczne MSN...genialny Busquets...Ci sami ludzie, Ci sami piłkarze!
Atletico gra bezbłędnie w obronie. Dużo biegają. Stosują pressing.
Moim zdaniem nie dadzą rady zagrać tak całego spotkania. W dodatku w 10...
W końcu pojawią się błędy i Nasi je wykorzystają.
A jeśli nie to trudno. Zdarza się i tak.
Nie wygrywa się wszystkiego! Nie będzie co roku trypletu!
Zrozumcie to!
Veb! :)
0
Zaczynasz kibicować Bayernowi bo wygrywają...z Benficą? :))
0
Sędzia dziś z nami? Moim zdaniem, i faul na Neymarze, i faul na Busim zasługiwały na żółtą kartkę. . .
0
Jezus Maria, chodziło o Lewandowskiego i 6 sędziów (Polaków!) w meczu Bayern : Benfica :))
0
Javier poluje na gola :'))
5
Jak dla mnie kartka się należała.
Torres zachował się jak idiota. 2 razy.
1
Hahaha, 7 Polaków na boisku w meczu LM! :))
0
Ja mam i wszystko płynnie śmiga... :)
0
Udało się! Na laptopie nie działało, ale na tablecie już tak. O.o :))
Dzięki.
0
A ja właśnie chce smsem ;-)
0
No tak, ale jak zalogowałam się na swoje konto i chciałam wykupić, to mogłam normalnie wybrać 'Basic' 'Plus' czy 'Zagraniczny' ale termin (1miesiąc!) był tak jakby z góry wybrany i nie dało się go zmienić... :/ Nadal tak jest, więc chyba kupię. Mam inny wybór? :))
4
Gratuluję! :))
Nawet się nie obejrzysz a już będziesz oglądał z nim mecze. ;-)
0
Mam pewien problem.
Chciałam wykupić pakiet 14-dniowy na FutbolHD.pl ale dostępny jest tylko miesięczny. Nie mogę przełączyć na żaden inny! Ma ktoś podobnie?
Da się coś z tym zrobić? :))
0
No tak, ale czasem jest więcej chętnych niż dana placówka ma miejsc. :)
0
Każdego muszą przyjąć, ale tylko do rejonowego gimnazjum. Jeśli ktoś chce iść gdzieś indziej (np. mieszka w małej miejscowość a chce iść do Krakowa, Warszawy...) to test już ma znaczenie. :))
0
Przetłumaczysz?
0
Dobra, dzięki wielkie za pomoc. :)
0
Płatność sms? ^.^
0
Ile się tam płaci? I za jaki okres czasu? :)
21
Akurat Jemu wierzę jak nikomu innemu.
Neymar zostanie! :))
0
Gdzie można oglądnąć jutrzejszy mecz w dobrej jakość (najlepiej po polsku, ale jeśli się nie da to spoko) ? Z Ligą nie mam problemów, bo wykupuję player.pl...ale na LM to nigdy nie mogę nic znaleźć. :/
Płatność sms mnie interesuje albo free :))
0
* koleżanka ;-)
0
Nie znam się kompletnie na tym, a nie znam innego miejsca, gdzie mogłabym o to zapytać i swobodnie porozmawiać :))
Chodzi mi o Messiego i tę całą aferę z rajami podatkowymi.
Z tego co przeczytałam wnioskuję, że Leo niczego nie ukradł a jedynie ''sprytnie'' uniknął płacenia większości podatków, poprzez założenie firm/y w rajach podatkowych, czyli krajach, gdzie przepisy podatkowe są wyjątkowo łagodne dla obcokrajowców. W całą aferę zamieszanych jest mnóstwo sportowców, klubów polityków, działaczy...rozumiem, że niektórzy używają tego sposobu, aby np. łatwiej płacić łapówki, ale Leo tylko i wyłącznie unika oddawania państwu części podatków od SWOICH zarobionych pieniędzy, tak?
Jeśli ktoś choć trochę się na tym zna, to bardzo proszę o odpowiedź. :))
0
Co krzyczeli Ci kibice w czasie minuty ciszy? :/
+ Ma ktoś jakieś zdjęcia stadionu? Najlepiej, żeby nadawały się na tapetę (komputer? telefon?) :)
0
Nie czuję się urażone. :))
Na codzień nie używam takiego słownictwa, ale wczoraj emocje wzięły górę...
Powiedzmy, że ta sytuacja tego wymagała.
1
Nie ma to jak płakać dwa razy w jednym meczu! [*]
Ku*wa nie byłam na to przygotowania.
Piękna oprawa dla Cruyffa, ale co do meczu...
Sędziowanie dramatyczne. Na Ramosa to już mi brakło obelg. Ta czerwień to mu się należała jak psu buda. Pepe/Ronaldo też mnie wkurzał. Generalnie Real mnie wku*wiał non stop. Ale muszę przyznać, że pokazali charakter. Co do aspektów czysto piłkarskich to raczej po obu stronach ubogo. Co ta Barca odwaliła...no miałam coś napisać, ale chyba mi brakło słów, właśnie. Pique jedynie na poziomie - widać, że go te mecze, nie na żarty, podniecają. xD Dobra, szkoda się produkować.
Byle do wtorku się otrząsnęli! W lidze 7 punktów to powinni wytrzymać...
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!