3

Dopóki realny był plan superligi to byli najwięksi koledzy, a teraz protestuje przeciwko Negreirze :D

19

Niewielu kibiców zwraca uwaga na to jaką z perspektywy czasu ważna postacią w klubie był Rafa Marquez. Za jego czasów rezerwy awansowały, a wielu chłopaków z miejsca wskoczyło do pierwszego zespołu. Można powiedzieć, ze skończyły się talenty i do pierwszego zespołu kto miał pójść to poszedł. Ale nie da sie ukryć, że koniec talentów nadających sie do pierwszego zespołu zbiegł się w czasie kiedy odszedł Marquez

1

Ja zawsze miło wspominam Juventus, zwłaszcza mecze z czasów Del Piero kiedy eliminowali Real z ligi mistrzów :D

2

@FC33 Niewiadomo czy wogole dostał jakąkolwiek ofertę czy to z Barcelony czy Juventusu, a co dopiero wysokość kontraktu. Wszystko to wymysły dziennikarzy, a artykuły o Lewym bardzo dobrze się klikają

0

@RumbleDelivery bo w Barcy jest powoli odsuwany na boczny tor, a główną gwiazdą sportową i medialną jest Lamine. Pomimo, że Lewy nadal jest czołową twarzą marketingową Barcelony to trochę już się przejadł. Pójście do nowego klubu, zwłaszcza tak zasłużonego jak Juventus i to w roli lidera zespołu może być dla niego korzystniejsze zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. W Barcelonie w zasadzie trzyma go tylko albo aż rodzina rodzina, bo Juve czy Milan jest pod każdym innym względem lepsze niż pozostanie w Barcelonie.

2

@Transu96 Lewus w momencie transferu miał status jednego z najlepszych jak nie najlepszego piłkarza świata. Cancelo ma status piłkarza, który w Arabii nie grał

0

W obecnych czasach każdy począwszy od polityków kończąc na celebrytach bez żadnego skrępowania powiedzą gawiedzi nawet największą głupotę byleby było po właściwej lini narracyjnej. Równie dobrze mógł dać w pysk temu chłopakowi zamiast bezczelnie twierdzić, ze pomógł Barcelonie

10

Od tego ma agenta, żeby jeździł i negocjował

1

Ktoś się spodziewał, że on trafi do nas w najbliższym czasie?

2

@addept nie powinno być czegoś takiego jak z góry narzucona rola rezerwowego. Co najwyżej rola rotacyjna. O tym kto gra powinna decydować forma sportowa i taktyka na dany mecz, czyli powinna być rywalizacja o miejsce w składzie.

1

@ACRAB95 wystarczy sprawdzić statystyki zamiast zarzucać komuś innemu bredzenie. No ale wtedy może się okazać ze przyjęta jedyna słuszna narracja mija się z prawdą

1

@ACRAB95 ciężko coś wnieść swoją grą jak się nie gra prawie wogole

6

W sezonie 2022/2023 świetny Lewandowski strzela bramkę co 124 minuty i zdobywa koronę króla strzelców. W sezonie 2025/2026 słaby i stary Lewandowski strzela bramkę co 101 minut…

0

Kolejny mecz, wyjazd na Getafe, prztyczek w stronę Tebasa. Chyba Ferran nie dokończy meczu …

3

@kanver_ ja nie wiem czy Flick ma w 100% wpływ na wyjściowy skład. Już po meczu z PSG pojawiały się plotki, że miał odstawić Yamala za spóźnienie i wtedy Deco zainterweniował ze musi grać

6

Ale krytyka po odpadnięciu z Ligi Mistrzów to największa poza sędziami

0

Oj, tak, ale za to w sobotę będziemy grać o 14 albo 16 :D

0

Wg Cadena SER Lewandowski nie otrzymał jeszcze żadnej oficjalnej oferty od Barcelony

3

@FioletoweOczy taaak, zgodzi na bonusy od występów i bramek w klubie, który go prosił żeby więcej bramek nie strzelał, żeby Bayernowi nie płacić klauzuli :D

1

@Kimi88 Zieliński zarabia 4,5mln netto, a Lewemu wg plotek oferuje Barcelona ok 10-13 mln ale brutto, co daje ok 5-6,5mln netto

0

Jak widzicie priorytety transferowe Barcelony? Mając na uwadze konieczność wykupienia Cancelo, Rashforda, lub sprowadzenia innych zawodników na ich miejsce. Konieczność załatania dziury po Inigo Martinezie i potrzeba nowej 9. Czy w przypadku z dotychczasowymi problemami z rejestracjami zawodników sensowne jest przedłużenie kontraktu z coraz słabszym Lewandowskim, zwłaszcza, ze pojawiające się nazwiska następców (oprócz nierealnego Alvareza) wcale nie gwarantują lepszego poziomu sportowego

2

@Kimi88 to nie chodzi tylko o to jaki poziom aktualnie prezentuje. Piłkarz o takim statucie w środowisku i takiej wartości marketingowej jak Lewandowski nie może grać za jedną z niższych pensji w zespole. Z kolei Barcelona nie może sobie pozwolić na danie wysokiej pensji rezerwowemu. Pytanie czy strony znajda złoty środek i czy wogole taki złoty środek w obecnej chwili istnieje. Taki Juventus może dać Lewemu jeden z lepszych kontraktów, bo tam ma być wiodącą postacią w drużynie. No i jeszcze kwestia tego, czy Barcelona jest w stanie sprowadzić napastnika, który zagwarantuje lepszy poziom niż Lewy, w sytuacji gdy za Lewandowskiego nie trzeba płacić, tylko trzeba kontrakt wynegocjonować

0

@Barca_Big_Moment jakoś najlepszą piłkę Barca Flicka grała ze ,,statycznym” Lewandowskim z przodu i wolnym Inigo z tyłu. Tylko wtedy zespół grał drużynowo …

5

Tylu tu mądrych, chcą pouczać Lewego jak ma negocjować swój kontrakt. Obawiam się, ze Lewy ma więcej opcji na nowy klub niż Barcelona na nową 9

0

A panuje optymizm? Pewnie się skończy tym, ze przy użyciu zainteresowania Barcelony Bastoni wynegocjonuje lepsze warunki z Interem

1

@Marusek niekoniecznie. Jeździć i negocjować jak najlepsze warunki z każdym to robota agenta. A później Lewy będzie wybierał spośród tego co mu agent przedstawi

3

Agent teraz będzie wszędzie jeździł i negocjował jak najlepsze warunki. Powie co Włosi zaproponowali, to Barca poprawi ofertę, potem znowu pojedzie do Włoch i powie ile Barca proponuje, zapyta czy chcą poprawić ofertę itd aż do ostatecznych ofert wszystkich klubów

0

Lewy poczeka, który klub awansuje do Ligi Mistrzów i tam pójdzie. Nie o hajs chodzi, bo jak mówił Staszewski, Lewy jest ambitny i chce odgrywać pierwszoplanową rolę w drużynie. W Barcy został odstawiony na boczny tor, pomimo tego, że konkurent do gry w ataku ma tylko minimalnie lepsze statystyki przy większej liczbie minut.

0

@mekjulele nie wiem ile hajsu mamy, w artykule jest mowa o 80 mln. Za tyle można kupić jednego klasowego zawodnika. Kupno jednego zawodnika trudno nazwać intensywnym latem

0

Intensywne lato chyba pod kątem odejść. Bo za 80mln to dwóch Ferranów nie kupimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?