Zaglloba
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to teraz codziennie będą pojawiać się informacje o transferze Alvareza, aż do 15 marca xD
2
@Lukaslbn tez zauważyłem powroty Lewego do rozegrania jak za czasów Bayernu. W Barcy trochę go wykastrowano z tej funkcji bo bardzo słabej dyspozycji za Xaviego. Zauważyłem tez w drugiej połowie jak przy rzucie rożnym dla Slavii dyrygował ustawieniem obrony. Taki mamy obraz obrony, że doświadczony napastnik musi ich ustawiać bo sami zaraz kogoś zapomną pokryć…
1
@BonusKiller na 90 minut robi więcej skoków pressingowych niż Ferran i prawie dwa razy więcej niż goat Mbappe. Pisze to dla tych co czytają twoje komentarze
1
@mikke niby tak, ale z drugie strony kondycyjnie dobrze wyglądał do samego końca, podczas gdy inni byli bardziej zmęczeni
5
Cieszy odpoczynek Lamina i 3 punkty, martwi kontuzja Pedriego. Eric jest jednoosobową armia w naszej obronie. Nawet nie chce sobie wyobrażać tej formacji bez niego. Tragiczna pierwsza połowa Lewego, bardzo dobra druga
0
@Chudini123 pierwsza połowa tragiczna, ale w drugiej zdecydowanie lepiej, chyba najbardziej aktywny z ofensywnych zawodników
1
@Danielsiwy8 w Angli tez się ktoś znajdzie co da mu dobrą pensje, jeśli tylko będzie miał ochotę Lewy tam pograć
5
Pytanie tylko, kto jest na większym musiku. Lewy, który ze swoim statusem spokojnie znajdzie nowy klub, czy Barcelona, której finanse nie pozwalają na spokojne sprowadzenie nowej 9
0
Przypominam, wiosną są wybory prezydenckie w klubie. Jakby ktoś się zastanawiał, czemu w mediach grzany jest temat Alvareza zamiast nowego obrońcy, oto odpowiedź: https://www.fcbarca.com/131983-kogo-barca-powinna-kupic-w-letnim-okienku-transferowym-socios-wola-cucurelle-od-messiego-ankieta.html
0
@Natalia12345 nadchodzą wybory. Temat obrońcy nie jest tak elektryzujący wśród Socios jak światowej klasy nowa 9
1
W ankiecie, Socios wskazali, że chcą Alvareza, niedługo wybory prezydenckie, wiec należy się spodziewać jeszcze wielu podobnych artykułów
0
Narzekacie na sędziego, że nie uznaje bramek. Po prostu tylko Ci w koszulkach musieli strzelić xD
0
@BORO_12 ciekawe, że wszyscy liczyli, że po granym w kratkę początku sezonu, Markus się będzie dalej rozwijać i stabilizować formę. A tu jeszcze zjazd formy. Ja jestem bardzo rozczarowany nim
1
@MG2023 Ferran jest bez formy od meczu z Betisem, wiec nie wiem gdzie daje więcej. Nawet skoków pressingieych robi mniej od 38 latka
1
@waletpl Simons karierę zrobił poza PSG. Tam był głębokim rezerwowym. Jak już porównywać najnowszą historie to można porównać do Guiu albo Moriby
0
Serio niektórzy uważają, że odchodzi do PSG bo tam będzie więcej grał i lepiej się rozwinie? W Barcy zalicza występy w pierwszym zespole w wieku 17 lat i ma szanse na kolejne występy, ma tutaj kolegów, ma znane środowisko, jedyne co będzie miał w PSG, a nie będzie miał w Barcelonie to dobry kontrakt. I tu nie wina Deco czy kogoś innego, bo jeśli priorytetem jest kasa to Barcelona nie jest w stanie konkurować ani z PSG ani z angielskimi klubami.
PS. Jeżeli dalej ktoś uważa, że odchodzi bo chce grać, to odszedłby do BVB, ligi holenderskiej albo portugalskiej, a nie do PSG
0
@Faro serio uważasz, że Dro odchodzi akurat do PSG, bo Flick na niego nie stawiał?
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Flick, gdy chciał wprowadzić więcej dyscypliny i profesjonalizmu zastal szatnie z Lewandowskim i Raphinią. Alonso, gdy chciał wprowadzić więcej dyscypliny i profesjonalizmu zastal szatnię z Viniciusem i Mbappe. Taka subtelna różnica
1
@niepijpiotrek a letnim transferem będzie przedłużenie Christensena xD
8
Ja to nie rozumiem jak ludzie mogą jednocześnie uważać, żeby Lewandowskiemu nie przedłużać kontraktu, a chętnie by wykupili Rashforda za ponad 30mln. Byłem wielkim fanem transferu Anglika i liczyłem, ze pod Flickiem będzie grał na wysokim poziomie, ale jednak Barcelona to za wysokie progi dla niego. W samej lidze hiszpańskiej z pewnością znajda się bardziej pasujący do Barcy skrzydłowi i tańsi niż Rashford. Absolutnym priorytetem powinno być ściągnięcie klasowego obrońcy, w dlaszej kolejności nowy skrzydłowy, a dopiero później nowa 9. Duet Ferran - Lewy strzela po 50 bramek w sezonie, a w obronie jest masakra i tylko Eric jakiś to spina. No ale idą wybory prezydenckie, a wyborcy oczekują Alvareza lub Kane, to będzie mydlenie oczu tymi nazwiskami, a w obronie to będziemy odbudowywać trzeci rok Araujo i przedłużać kontrakt Christensena
1
Wyniki ankiety wśród Socios jednoznacznie pokazały, ze kibice oczekują Alvareza czy Hallanda, nie jakieś obrony czy skrzydła. A że większość kibiców dalej nie ogarnia w jakiej sytuacji finansowej jesteśmy, to zamiast im to wprost powiedzieć, to będzie narracja, ze mamy topowego napastnika już w kadrze - Rekina i nie trzeba nikogo sprowadzać. A żeby taka narracja miała szanse przyjęcia to Ferran musi grać i strzelać. Jak strzeli 30 bramek w sezonie, przy okazji mając lepsze statystyki od Alvareza, to fanatyczni katalońscy kibice nie będą już pamiętać jego gry, tylko uwierzą Grubemu, ze nie potrzebujemy transferu
1
W klubie pewnie od dawna dobrze wiedzą jaki jest stan zdrowia Ter Stegena jeżeli chodzi o kolana i plecy i wiedzą, ze on się już nie nadaje na ten poziom, dlatego ściągnięto Garcie i przedłużono Szczesnego aż o 2 lata. Tylko nikt o tym głośno nie powie, bo każdy liczy, że znajdzie się ktoś na niego chętny. Ale jak widać inne kluby tez swoje wiedzą, bo kolejki po Matsa się nie ustawiają
1
@Uven dla porównania obydwu zawodników. Jeden ma opinie jeźdźca bez głowy, a drugi… No nie bardzo wiem w czym jest lepszy, a trzeba wydac 35mln na niego plus kontrakt niemały. Żeby nie było, bardzo się cieszyłem ze Rashford przychodzi i liczyłem ze pokaże klasę europejską. No ale jak widać w Barcelonie nie wystarczy tylko szybko biegać, żeby grać na skrzydle. Tym bardziej boli nieudane sprowadzenie Wiliamsa, który w reprezentacji pokazał, ze rozumie taką grę
0
Odpowiedzcie szczerze, czy po półrocznym pobycie Rashforda, jeśli mielibyście wybierać to wolelibyście go wykupić czy sprowadzić spowrotem Ez Abde jak zmiennika?
9
Pewnie 90% komentujących na oczy grę tego Eyonga nie widzieli, ale już by chcieli go kupować, a Lewego i Ferrana sprzedawać
1
@Guillegavira to tylko źle będzie o tym Eyongu świadczyło, skoro nie będzie w stanie z 38 latkiem rywalizacji wygrać
1
Taki Lewandowski to sobie mógł strzelać ogorkom z Bundesligi czy LaLigi, ale potężnym obrońcom z Serie A to tylko Boniek dawał radę strzelać :D
7
Później będzie, że z powodu częstych urazów klub rezygnuje ze Schollerbecka, Bastoni marzy o grze w Barcelonie, ale Inter to jego dom i nie może go opuścić, Konate wybrał pozostanie w premier League i zimowym transferem na pozycje obroncy będzie nowy, odnowiony i uduchowiony Araujo xD No i resztę można ściągać topową 9
0
Co chwila artykuły, albo ze strony hiszpańskiej prasy o tym, ze Barcelona nie jest pewna albo ze nie przedłuży kontraktu z Lewandowskim. To znowu z drugiej strony artykuły o zainteresowaniu MLS czy Milanu. Czyżby gra na negocjowanie jak najlepszych warunków zarówno ze strony klubu jak i samego Lewego?
2
Moim zdaniem, klub powinien jeszcze na rok zostawić Lewego, a latem sprowadzić jakiegoś napastnika na dorobku, w ramach możliwości finansowych, żeby przez ten rok mógł uczyć się bez presji stylu Barcelony, ucząc sie na treningach od Lewego i Ferrana. Dopiero w momencie jak ten nowy napastnik wygra rywalizację z Lewym, lub jak będzie kasa na topowego napastnika to rozstać sie z Lewandowskim. Może ten cały Eyong, ale nie wiem czy klub nie powinien kogoś ze Skandynawii poszukać, bo widać, ze zawodnicy stamtąd dominują pozycje nr 9