21

Byłaby nadzieja, że Araujo ,,odpali” jeśli byłby w jakikolwiek sposób krytyczny wobec siebie. Jak człowiek ma się uczyć na błędach i się rozwijać, jeśli nie przyznaje się do błędu. A do tego pretensje do świata, że mu ośmielają się coś zarzucić (sprawa z Gundoganem, czy wyłączanie mediów społecznościowych)

0

@xavi890 może dlatego, ze Eric gra w każdym meczu? I to rzucany po różnych pozycjach, bo inni nawet do jego ,,sekciarskiego” poziomu nie dojeżdżają

1

Kolejny mecz źle rozegrany przez Flicka. Jak mamy dobrze bronić, jak co mecz gra inne zestawienie obrony. Nie rozumiem dlaczego dobrze funkcjonujące ustawienie w meczu z Bilbao zostało znowu zmienione. Chyba tylko po to, żeby Araujo zdążył zawalić mecz ligi mistrzów przed fazą pucharową. Nie rozumiem dlaczego w poprzednim sezonie ciagle wystawiany był słaby Martin kosztem Forta, a w tym sezonie ciagle siedzi na ławce, gdy jest drugim naszym najlepszym obrońca po Ericu. Na końcu nie rozumiem czemu nie gra Christensen, gdy jest zdrowy, który jako jedyny ma zadadki na bycie liderem obrony

1

Przecież to wszystko madryckie eksperty. Oni by chcieli, żeby zawodnicy Barcy grali w kadrze, a w klubie leczyli urazy albo byli bez formy po urazach. A co do Yamala, to do tej pory uraz leczył w trakcie klubowego sezonu, a w reprezentacji wszystko grał. Nikomu nic się nie stanie jak sytuacja się odwróci. Ale jak widać to nie chodzi o dobro reprezentacji czy zawodnika…

15

Skład wygląda ok, w końcu Kounde na ławce. Szkoda tylko, ze Balde znowu gra, bo wyśmiewany przez wszystkich Martin w tym sezonie grał dużo lepiej

0

Nie wiem na ile Lewy jest gotowy obniżyć swoje zarobki, ale w drużynie brakuje doświadczenia i dobrze by było, żeby jeszcze na kolejny rok został. Na sprowadzenie topowego napastnika nie ma szans, a taki Eyong czy ktoś inny nieoczywisty, niewiadomo czy spełni oczekiwania. W każdym razie nowy napastnik powinien wygrać rywalizację na boisku i treningach z Lewym i Ferranem, a nie mieć gwarantowanego miejsca w składzie bo rywalizacji nie ma

0

@aarroo76 w zeszłym sezonie działało, bo cały zespół na czele z Yamalem i Raphinia zapierdzielali w pressingu, a Lewy sciągał na siebie uwagę stoperów i jeszcze strzelał bramki. Już pod koniec sezonu było pod względem dużo gorzej, tylko wtedy ratowały nas remontady, dzięki wysokiej formie Pedriego i Yamala. Teraz nie ma Raphini, praktycznie nie ma Yamala, nie ma Lewego, nie ma Pedriego, nie ma Inigo, a próbujemy grać cały czas to samo

9

Nie odnosicie wrażenia, ze nasze najlepsze mecze w tym sezonie miały miejsce gdy Lamine nie grał i w obronie grał Martin?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?