Zaglloba
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@danijacek oni nawet jak nowy napastnik będzie dwa razy mniej strzelał od Lewego to będą twierdzić ze Lewy był gorszy
1
Artykuły z serii, które mają zachęcić kibiców do błagania zarządu, żeby zatrzymał Lewego :D
0
@Fog_W_1899 Polakowi ma wystarczyć możliwość rozwoju i praca w młodym dynamicznym zespole. Po co mu płacić xD
0
@BISHBASHBOSH nie mówiąc o tym, ze obydwaj pracują w defensywie i pressingu. Mbappe wogole nie pracuje
0
@Masp oczywiście były jeszcze szczegóły, takie jak zawieszenie po podrapaniu się po nosie, problemy z plecami, afera premiowa, plotki o żonie itd. Jakbym miał obstawiać to zawieszenie było kluczowe. Przychodził jako ogromna gwiazda, gamechanger, ale Gil Manzono i komisja ligi pokazali mu jaki układ w Hiszpani rządzi
1
@Losiex odpowiedź jest bardzo prosta, wszedł na dobrej formie wypracowanej jeszcze latami gry w Bayernie. Później był mundial i kiepskie treningi u Xaviego po których nie tylko Lewy a cała drużyna grała coraz gorzej, aż w końcu pod koniec drugiego sezonu u Xaviego Robert sam sobie dołożył trening indywidualny czego efektem była teoche lepsza dyspozycja pod koniec sezonu i świetne mecze z Athletico i pierwszy z PSG. Później przyszedł Flick i poprzedni sezon znowu był dobry. Pod koniec zeszłego i na początku tego sezonu zaczely się problemy mięśniowe co w połączeniu z wiekiem dało zjazd formy
1
@Kismeth koszulki to niewielka część wartości marketingowej. Do tego dochodzą kibice przychodzący na stadion czy muzeum klubowe, klikalność w mediach, przyciąganie sponsorów, itd sama ta strona ile notuje wyświetleń i komentarzy pod każdym artykułem o Lewym
0
Na wysokość kontraktu ma wpływ status w drużynie, forma sportowa oraz potencjał marketingowy. O ile pierwsze dwa podpunkty nie przejawiają za Lewym, o tyle wartość marketingową nadal ma topową. Dlatego znając swoją wartość nie zgodzi się na drastyczną obniżkę wynagrodzenia
4
@DJ6 Lewandowski nigdy nie był w stanie sam pociągnąć zespołu do wygrywania, ale każdy zespół który oparł swoją grę pod Lewandowskiego wygrywał trofea. W Barcelonie tez tak było w pierwszym sezonie oraz w zeszłym sezonie. Później zaczęły się typowania złotej piłki i do tej pory każdy gra pod siebie
0
@Fog_W_1899 i frytki do tego xD
1
@addept na początek wystarczyłoby wprowadzenie systemu challange na żądanie trenera lub kapitana oraz konferencje prasowe na których sędziowie będą objaśniać swoje interpretacje. Ujednolicić przepisy i zlikwidować wszystkie wytyczne i zalecenia sędziowania
1
@Inmessionate10 taki ma sens, Że 90% błędnych decyzji sędziego można ,,wybronić” interpretacją i nikt nie musi brać odpowiedzialności, a krytykujących zawodników czy trenerów można karać
2
@Cules69 takich sytuacji tez jest mnóstwo w każdym meczu i zazwyczaj sędziowie nie karzą kartkami. Tym razem ukarał. O tym właśnie mówię, ze sędziowie i VAR robią co chcą, a zawodnicy, kibice nie wiedzą kiedy jest faul, kiedy nie ma, kiedy jest kartka i jakiego koloru a kiedy nie, kiedy jest ręka, kiedy nie itd…
1
@Metalowy14 nie może. Tak samo nie może zmieniać decyzji sędziego z boiska, jeżeli decyzja jest kwestią interpretacji. A przy wszystkich czerwonych kartkach, Martina, Cubarsiego i Garcii VAR interweniował
6
Odniosę się tylko do drugiej żółtej Camavingi, to pokazuje jak sędziowie w erze VAR mogą lekka ręką decydować o wyniku meczu. W pierwszym meczu Koke za 3 brutalne faule dostaje jedną żółtą kartkę. Tutaj Camavinga za byle co dostaje drugą żółtą. Kiedy sobie chcą to sprawdzają Var, kiedy nie chcą to nie sprawdzają i się zasłaniają protokołem Var. Podobne faule raz interpretują na czerwoną kartkę innym razem wogóle faulu nie ma. A ten cały Vincic po meczu barażowym Polski ze Szwecja powinien sobie odpocząć do końca sezonu, a dostaje do sędziowania ćwierćfinał ligi mistrzów. Najwidoczniej trzeba było go nagrodzić
0
Porównuje bo są identyczne. To o czym piszesz jest niezgodne z prawdą. Fermin leci w kierunku Musso, podobnie jak gracz Athletico leciał w kierunku Martina. Musso bardzo dużo zrobił nogą, wręcz kopnął Fermina
0
@Pin0chet tak, do tej zbieramy cięgi za Ovrebo. Ile to już lat minęło? 17?
1
Klub, który wydał dużo kasy na transfery, kpi z przegranego, który nie może sobie pozwolić na transfery i gra głównie młodzieżą. Do tego przy wydatnej pomocy sędziów w dwumeczu. Trzeba mieć kompleks mniejszości
3
Ktoś mi wytłumaczy różnice w interpretacji. Gdy Martin interweniuje w piłkę, po czym wjeżdża korkiem w nogę przeciwnika to wszyscy, łącznie z kibicami Barcelony krzyczą, że skandal bo ewidentna czerwona kartka. Natomiast wczoraj Musso interweniuje po czym wjeżdża korkami w twarz Fermina to nie ma nawet faulu i wszyscy twierdzą ze jest ok. Chodzi o to, ze w twarz wolno, w nogę nie? Czy ze bramkarzowi wolno, a obroncy nie. Bo to jedyne różnice w tych dwóch sytuacjach, które poza tym sa identyczne
0
Ja bym postawił na obydwu. Ruchliwy i wybiegający na pozycje Farran i Lewy wracający do rozegrania i wyciągający obrońców z pozycji plus praca przy stałych fragmentach gry w obydwu polach karnych. Lewe skrzydło wtedy należy do Cancelo, a środkowy pomocnik asekuruje lewą stronę
1
Żeby się rozwijać i stawać się coraz lepszym trzeba widzieć swoje błedy i wyciągać z nich wnioski. Zarówno on jak i Araujo nie widza swoich błędów, a krytykę źle przyjmują. Dlatego doszli do pewnego poziomu za młodych lat, ale wyżej już nie mogą podskoczyć
1
Ja to się tylko zastanawiam co sędzia zauważył przy czerwonej kartce Cubarsiego na powtorce Varu, że zmienił żółta kartkę na czerwoną. Bo jeżeli przyjmujemy założenie ze czerwona jest z automatu bo Simeone wychodził na czysta pozycje to czemu najpierw dał żółtą.
0
Lewy odpoczywał w ligowym meczu, żeby zostać zmienionym po 45 minutach, jeszcze kosztem Rashforda. Rok temu w meczu z Benficą Lewy nie został zmieniony i szarpał się cały mecz z obrońcami i teraz Flick powinien podobnie postąpić. Nawet jak miał słabsza pierwsza polowe, bo zawodnik tej klasy w każdej chwili może odpalić, zwłaszcza ze przez problemy zdrowotne brakuje nam wielu klasowych zawodników
3
Do wszystkich malkontentów. My opieramy swoją grę na 19 latkach i 37 letnim Lewandowskim. Nie stać nas na transfery, żeby zarejestrować nowych graczy, rozwiązujemy kontrakt z czołowym obrońcą. Podczas gdy konkurencja na tym etapie ligi mistrzów kupuje kogo chce i za ile chce
0
@Henszy powiedział co wiedział
15
Ironia losu, Koke juz dwie czerwone kartki powinien obejrzeć a kartkę czerwona obejrzał Cubarsi za przypadkowe starcie xD
2
No i znowu Var nie powinien interweniować, bo to kwestia interpretacji czy bardziej gracz Athletico zostawił nogę, czy Cubarsi wpadł w przeciwnika
0
@damcio24 to już zależy od założeń taktycznych. Jeśli Lewy ma wyciągać obrońców i robić miejsce dla między innymi Rashforda to jest ok. A jeśli nie, No to narazie słaby mecz
0
@Mak200 ktoś musi godnie zastąpić Ferrana xD
2
No i teraz Ci co domagali się czerwonej kartki dla Martina ostatnio powinni domagać się czerwonej kartki dla Koke