2

@danijacek oni nawet jak nowy napastnik będzie dwa razy mniej strzelał od Lewego to będą twierdzić ze Lewy był gorszy

1

Artykuły z serii, które mają zachęcić kibiców do błagania zarządu, żeby zatrzymał Lewego :D

0

@Fog_W_1899 Polakowi ma wystarczyć możliwość rozwoju i praca w młodym dynamicznym zespole. Po co mu płacić xD

0

@BISHBASHBOSH nie mówiąc o tym, ze obydwaj pracują w defensywie i pressingu. Mbappe wogole nie pracuje

0

@Masp oczywiście były jeszcze szczegóły, takie jak zawieszenie po podrapaniu się po nosie, problemy z plecami, afera premiowa, plotki o żonie itd. Jakbym miał obstawiać to zawieszenie było kluczowe. Przychodził jako ogromna gwiazda, gamechanger, ale Gil Manzono i komisja ligi pokazali mu jaki układ w Hiszpani rządzi

1

@Losiex odpowiedź jest bardzo prosta, wszedł na dobrej formie wypracowanej jeszcze latami gry w Bayernie. Później był mundial i kiepskie treningi u Xaviego po których nie tylko Lewy a cała drużyna grała coraz gorzej, aż w końcu pod koniec drugiego sezonu u Xaviego Robert sam sobie dołożył trening indywidualny czego efektem była teoche lepsza dyspozycja pod koniec sezonu i świetne mecze z Athletico i pierwszy z PSG. Później przyszedł Flick i poprzedni sezon znowu był dobry. Pod koniec zeszłego i na początku tego sezonu zaczely się problemy mięśniowe co w połączeniu z wiekiem dało zjazd formy

1

@Kismeth koszulki to niewielka część wartości marketingowej. Do tego dochodzą kibice przychodzący na stadion czy muzeum klubowe, klikalność w mediach, przyciąganie sponsorów, itd sama ta strona ile notuje wyświetleń i komentarzy pod każdym artykułem o Lewym

0

Na wysokość kontraktu ma wpływ status w drużynie, forma sportowa oraz potencjał marketingowy. O ile pierwsze dwa podpunkty nie przejawiają za Lewym, o tyle wartość marketingową nadal ma topową. Dlatego znając swoją wartość nie zgodzi się na drastyczną obniżkę wynagrodzenia

4

@DJ6 Lewandowski nigdy nie był w stanie sam pociągnąć zespołu do wygrywania, ale każdy zespół który oparł swoją grę pod Lewandowskiego wygrywał trofea. W Barcelonie tez tak było w pierwszym sezonie oraz w zeszłym sezonie. Później zaczęły się typowania złotej piłki i do tej pory każdy gra pod siebie

0

@Fog_W_1899 i frytki do tego xD

1

@addept na początek wystarczyłoby wprowadzenie systemu challange na żądanie trenera lub kapitana oraz konferencje prasowe na których sędziowie będą objaśniać swoje interpretacje. Ujednolicić przepisy i zlikwidować wszystkie wytyczne i zalecenia sędziowania

1

@Inmessionate10 taki ma sens, Że 90% błędnych decyzji sędziego można ,,wybronić” interpretacją i nikt nie musi brać odpowiedzialności, a krytykujących zawodników czy trenerów można karać

2

@Cules69 takich sytuacji tez jest mnóstwo w każdym meczu i zazwyczaj sędziowie nie karzą kartkami. Tym razem ukarał. O tym właśnie mówię, ze sędziowie i VAR robią co chcą, a zawodnicy, kibice nie wiedzą kiedy jest faul, kiedy nie ma, kiedy jest kartka i jakiego koloru a kiedy nie, kiedy jest ręka, kiedy nie itd…

1

@Metalowy14 nie może. Tak samo nie może zmieniać decyzji sędziego z boiska, jeżeli decyzja jest kwestią interpretacji. A przy wszystkich czerwonych kartkach, Martina, Cubarsiego i Garcii VAR interweniował

6

Odniosę się tylko do drugiej żółtej Camavingi, to pokazuje jak sędziowie w erze VAR mogą lekka ręką decydować o wyniku meczu. W pierwszym meczu Koke za 3 brutalne faule dostaje jedną żółtą kartkę. Tutaj Camavinga za byle co dostaje drugą żółtą. Kiedy sobie chcą to sprawdzają Var, kiedy nie chcą to nie sprawdzają i się zasłaniają protokołem Var. Podobne faule raz interpretują na czerwoną kartkę innym razem wogóle faulu nie ma. A ten cały Vincic po meczu barażowym Polski ze Szwecja powinien sobie odpocząć do końca sezonu, a dostaje do sędziowania ćwierćfinał ligi mistrzów. Najwidoczniej trzeba było go nagrodzić

0

Porównuje bo są identyczne. To o czym piszesz jest niezgodne z prawdą. Fermin leci w kierunku Musso, podobnie jak gracz Athletico leciał w kierunku Martina. Musso bardzo dużo zrobił nogą, wręcz kopnął Fermina

0

@Pin0chet tak, do tej zbieramy cięgi za Ovrebo. Ile to już lat minęło? 17?

1

Klub, który wydał dużo kasy na transfery, kpi z przegranego, który nie może sobie pozwolić na transfery i gra głównie młodzieżą. Do tego przy wydatnej pomocy sędziów w dwumeczu. Trzeba mieć kompleks mniejszości

3

Ktoś mi wytłumaczy różnice w interpretacji. Gdy Martin interweniuje w piłkę, po czym wjeżdża korkiem w nogę przeciwnika to wszyscy, łącznie z kibicami Barcelony krzyczą, że skandal bo ewidentna czerwona kartka. Natomiast wczoraj Musso interweniuje po czym wjeżdża korkami w twarz Fermina to nie ma nawet faulu i wszyscy twierdzą ze jest ok. Chodzi o to, ze w twarz wolno, w nogę nie? Czy ze bramkarzowi wolno, a obroncy nie. Bo to jedyne różnice w tych dwóch sytuacjach, które poza tym sa identyczne

0

Ja bym postawił na obydwu. Ruchliwy i wybiegający na pozycje Farran i Lewy wracający do rozegrania i wyciągający obrońców z pozycji plus praca przy stałych fragmentach gry w obydwu polach karnych. Lewe skrzydło wtedy należy do Cancelo, a środkowy pomocnik asekuruje lewą stronę

1

Żeby się rozwijać i stawać się coraz lepszym trzeba widzieć swoje błedy i wyciągać z nich wnioski. Zarówno on jak i Araujo nie widza swoich błędów, a krytykę źle przyjmują. Dlatego doszli do pewnego poziomu za młodych lat, ale wyżej już nie mogą podskoczyć

1

Ja to się tylko zastanawiam co sędzia zauważył przy czerwonej kartce Cubarsiego na powtorce Varu, że zmienił żółta kartkę na czerwoną. Bo jeżeli przyjmujemy założenie ze czerwona jest z automatu bo Simeone wychodził na czysta pozycje to czemu najpierw dał żółtą.

0

Lewy odpoczywał w ligowym meczu, żeby zostać zmienionym po 45 minutach, jeszcze kosztem Rashforda. Rok temu w meczu z Benficą Lewy nie został zmieniony i szarpał się cały mecz z obrońcami i teraz Flick powinien podobnie postąpić. Nawet jak miał słabsza pierwsza polowe, bo zawodnik tej klasy w każdej chwili może odpalić, zwłaszcza ze przez problemy zdrowotne brakuje nam wielu klasowych zawodników

3

Do wszystkich malkontentów. My opieramy swoją grę na 19 latkach i 37 letnim Lewandowskim. Nie stać nas na transfery, żeby zarejestrować nowych graczy, rozwiązujemy kontrakt z czołowym obrońcą. Podczas gdy konkurencja na tym etapie ligi mistrzów kupuje kogo chce i za ile chce

0

@Henszy powiedział co wiedział

15

Ironia losu, Koke juz dwie czerwone kartki powinien obejrzeć a kartkę czerwona obejrzał Cubarsi za przypadkowe starcie xD

2

No i znowu Var nie powinien interweniować, bo to kwestia interpretacji czy bardziej gracz Athletico zostawił nogę, czy Cubarsi wpadł w przeciwnika

0

@damcio24 to już zależy od założeń taktycznych. Jeśli Lewy ma wyciągać obrońców i robić miejsce dla między innymi Rashforda to jest ok. A jeśli nie, No to narazie słaby mecz

0

@Mak200 ktoś musi godnie zastąpić Ferrana xD

2

No i teraz Ci co domagali się czerwonej kartki dla Martina ostatnio powinni domagać się czerwonej kartki dla Koke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?