Zaglloba
Dołączył/a: październik 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept Ferran nigdy nie miał sił. Dlatego dobrze wyglądał w poprzednim sezonie jako zmiennik Lewego. W tym sezonie jest podobnie, tylko pierwsze pare meczów w sezonie trochę dały złudzenie, ze to może być napastnik na podstawowy skład. Pozycja nr 9 jest bardzo wymagająca fizycznie wbrew temu co się niektórym wydaje. Same pojedynki siłowe z większymi od siebie obrońcami są męczące, a do tego pressing i gra z piłką
4
W sumie ten Alvarez to będzie dobry następca Lewego. Obydwaj w tym meczu byli tak samo widoczni :D
Ciekawe czy Ćwiąkała i inni eksperci nadal uważają, że byki sędziowskie z pierwszego meczu nadal nie maja znaczenia…
5
Na murawie też widać powoli mniejszą dyscyplinę taktyczną. Zaczyna się powoli to co za Xaviego. Po dobrym początku, gdzie wszyscy wzięli się w garść zaczyna wchodzić rozprężenie
0
@PACO89 Mbappe tez potrzebuje podań. On mniej biega od Ferrana i Lewego. Nie przypadek, ze pomimo wielu zdobywanych goli, drużyny w których gra Mbappe nie wygrywaja ważnych trofeów
0
@poskus jakby był taki dobry, to by spokojnie poczekali na ofertę z Angli, jeszcze lepszą, ale oni się zachowują jakby wiedzieli, ze nic lepszego za niego nie dostaną …
4
Analiza i wniosek na zasadzie, nie szczelił gola to występ słaby. Tylko jakoś drużyna gra lepiej z nim na boisku i strzelają inni. Ta wielka szansa została oceniona przez xg jako 0,15… często wychodził do podań, wracał na środek boiska, brał udział w pressingu. Nawet algorytmy go dobrze oceniły, co nie jest normą. 0 wygranych pojedynków w powietrzu, a kilka razy wybijał piłkę z własnego pola karnego…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FrodoGawi jak każdy napastnik…
1
Obie 9 bez formy, tylko ze jedna z tych 9 weszła na ostanie 20 minut, a w ostanim meczu jak grała w podstawowym składzie to bramkę zdobyła.
0
@Coveta dodałbym jeszcze napisanie, że Lewy ,,stał” na wyraźnym spalonym przy nieuznanym golu, podczas gdy wybiegał zza obrońców
2
@Blue9 najpierw się wybiera moment, gdzie wystąpi spalony, rysuje się linie, a potem się wmawia kibicom, że to był moment podania
11
Haha, technologia zawiodła z powodu nagromadzenia zawodników, ale człowiek był w stanie wyznaczyć minimalnego spalonego oraz moment zagrania piłki przez Lewego. Sami się pogrążają idiotycznymi tłumaczeniami
7
Rysowali, aż wyrysowali spalonego. Kolejny przykład wolnej Amerykanki po nieuznanych bramkach Lewego i Yamala w meczach z Sociedad. Różnica tylko taka, ze tym razem była przerwa w grze i czekaliśmy na malunki. A w tamtych meczach gole nieuznawano szybciej, tylko trzeba było 10 minut czekać na powtórkę z narysowana linia spalonego
1
@ousmanedembele10 jestem w stanie uwierzyć, ze strzelimy 4 bramki w rewanżu, ale nie uwierzę, ze żadnej nie stracimy
3
No ale wg większości kibiców, priorytetem jest ściągnięcie nowej 9, bo przecież mało bramek strzelamy. Bez transferu klasowego środkowego i bocznego obrońcy, którzy potrafią grać przy wysokiej linii obrony, będą takie mecze się powtarzać. Do tego jeszcze dołożyć skandaliczne decyzje sędziego z drugiej połowy
0
@Ptasior szkoda, że nie dane mu było zagrać dłużej w Barcelonie, jaki zmiennik i opcja taktyczna był idealny
2
Gość jest słabszy zarówno od Ferrana, jak i wiekowego Lewandowskiego. Przy okazji ma bardzo wysokie oczekiwania finansowe, teraz prawdopodobnie ma szanse na ostatni dobry kontrakt w europejskiej piłce. Mam nadzieje, że Barcelona w tych plotkach pojawia się tylko w celu podbicia wartości zawodnika przy negocjacjach z innymi klubami…
4
@Maciej1078 jakby był identyczny stylem do Lewego to będąc w sile wieku biłyby się o niego najbogatsze kluby na świecie.
1
@kinioo ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że kara za drapanie się po nosie była pokazaniem Lewemu przez środowisko hiszpańskie gdzie jest jego miejsce w szeregu. A wtedy przychodził on tu jako gwiazda światowego formatu
1
Największym pozytywem tego meczu jest coraz lepsza gra Bernala oraz już drugi z rzędu dobry mecz Casado. Niedługo wchodzimy w decydujący moment sezonu, a wszyscy nasi pomocnicy prezentują wysoką formę, bo przecież De Jong, Olmo, Fermin również ostatnio bardzo dobrze wyglądają. Rashford też coraz lepiej. A o dyspozycje zdrowego Pedriego czy Raphini jestem spokojny. Martwi już kolejny słaby występ Ferrana, za to Lewy bardzo dobrze. Ciągle pilnowany przez dwóch obrońców przeciwnika, ale za to więcej miejsca mieli inni zawodnicy, co pokazuje, że 9 nie musi być ciągle pod grą, żeby zespół odnosił korzyści. Obrona tez dobrze, ale tutaj z chwaleniem wolę poczekać kilka meczów…
0
@Guillegavira Fort jest kontuzjowany. Jak nie Cancelo i nie Rashford to kogoś innego musimy sprowadzić. Do tego środkowy obrońca i już mamy 3 pilniejsze wzmocnienia niż środkowy napastnik. Chyba ze Lewy nie przedłuży kontraktu to będą 4 pilne wzmocnienia
0
@Guillegavira nie znajdziemy kasy, a w pierwszej kolejności obrona aż wyje o wzmocnienia. Trzeba pamiętać tez, ze Rashford i Cancelo są tylko na wypożyczeniu, więc po sezonie trzeba jeszcze kasę na ich wykup albo sprowadzenie innych zawodników na te pozycje. Idealnym rozwiązaniem byłoby pociągnięcie jeszcze przyszły sezon z Ferranem i Robertem, zwłaszcza ze się to sprawdza. Problem tylko czy Lewy będzie skłonny obniżyć znacząco swoje wynagrodzenie w nowej umówie
3
@aldewir gość podejmuje ryzyko, drybluje, posyła prostopadle podania i wiele innych niekonwencjonalnych zagrań. Te straty to niewielki koszt korzyści jakie odnosi zespół
0
@LukaszFan Dro ma dopiero 18 lat, jak chciał grać to mógł iść na wypożyczenie albo do klubu z niższej półki. Jak ktoś idzie do Katarczyków to wiadom, że chodzi o kasę. A gadki o większej liczbie minut ładniej wyglądają pijarowo niż kasa
0
Sprawa jest prosta. Flick nie pozwoli sobie na takie zachowanie. Jeżeli plotka jest prawdziwa to Gavi będzie grał ogony. Jeżeli nie jest prawdziwa to będzie powoli, aczkolwiek konsekwentnie w coraz wiekszym wymiarze wprowadzany do gry
0
@R_da_Souza_Faria Bo Lewy ma swoje lata, a Ferran ma kondycję na maksymalnie 60 minut. Ale jeżeli obydwaj są dostępni to świetnie się uzupełniają
4
W środę algorytmy były bezlitosne dla Pedriego, ale osobnego artykułu na ten temat nie bylo
5
@Tuc 15 marca wybory prezydenckie, a w ankiecie przeprowadzonej przez Mundo Deportivo wyszło, że Socios najbardziej chcą transferu Alvareza. Trzeba się przyzwyczaić, że do wyborów codziennie będzie grzany temat Alvareza
3
@Masp też zauważyłem, że po Lewym jest notoryczny pocisk. Może to prowokacje do aktywności w komentarzach. Pierwsza połowa tragiczna, ale druga była bardzo dobra. Inni mieli tragiczne dwie połowy i są ocenieni dwa oczka wyżej niż Lewy. Nie mówiąc o tym, że większość naszych zawodników miała w tym meczu problemy z opanowaniem piłki i dokładnym zagraniem. Tylko nie każdy popełniał te błędy z obrońca rywali na plecach
0
@Eto'o9 R10 No ale na przeciętnego wyborcę to działa… tak samo jak transfery gwiazd, które dokonamy, pomimo tego, ze od dwóch lat zarejestrować zawodników nie możemy