0

Baja! Pięknie normalnie. Jeszcze jeden i jeszcze raz!

0

U mnie, niestety, też...i obraz znika i głos. I amen.

0

Jak to wygląda: "Barcelona i Real...".

Ibra rozchwytywany? Ciekawe. Tak w ogóle, to jakoś mnie śmieszy ta wypowiedź, jej ton.

0

Nie oddawać! W sumie, co on by miał tam robić? Jeszcze by go na ławkę posłali. Chciałam też zaznaczyć, żeby go nie wypożyczali, ale może nabrałby doświadczenia, wykorzystywał umiejętności, 'wtłoczył' w klimacik i po powrocie nie grzałby dechy :/ trochę szlifów i Diamencik typowy!

0

Ciężki orzech do zgryzienia- teraz w ogóle ma natłok myśli :x Zastanawiam się, czy awans Realu to dobra sprawa- zająłby się LM, ale z drugiej strony- jak mogłabym życzyć Realowi jakiegokolwiek awansu? Ale jak miło byłoby patrzeć na łomot, który moglibyśmy im zgotować :D

Powinnam myśleć bardziej pragmatycznie, że kto, komu, co gorszego może zrobić,w sensie zagrozić? A tam :P Ja...

...mam wielką nadzieję i wierzę, że bez względu na to, kto i gdzie przejdzie, to my wygramy!! Zdobędziemy to, co się nam należy ;)

I przyznaję rację Eto'o, niestety, jak się nadarzy okazja- jesteśmy zmieszani z błotem w 5 minut, a gdy trzeba zauważyć, że walczymy na 'wielu polach', to na respektowanie tego nie ma miejsca. Pały zacięte, za przeproszeniem, hehs.

0

28 lat- poważnie ;) najlepszego, mnóstwa wykorzystanych akcji i do końca w barwach Barcy!

I info dla veb68- Tobie też życzę wszystkiego dobrego z okazji urodzin.

0

No właśnie, musimy walczyć od początku, nie możemy sobie pozwolić na 'rozbrykanie' graczy Lyonu, bo pamiętamy ostatni meczyk z nimi.

W spotkaniu z AB byliśmy zbyt nieskuteczni, nie może być powtóreczki pt. niewykorzystane akcje. Już nie mogę się doczekać transmisji.

Bądźmy dobrej myśli, pozdro dla wszystkich cules!

0

No jakby nie patrzeć- każdy trener powinien sobie z tego zdawać sprawę.

0

Dzięki! I również dołączam się do prośby- akcja Pinto pożądana ;)

0

Najlepsze? Jakiekolwiek przebudzenie. Wejście Messiego i jego piękny gol, no i akcja Pinto- rewelka!

Najgorsze? Indywidualne wpadki- niedogrania, na początku granie chaotyczne- po prostu nie tak, jak być powinno, nie ten styl, no ale-

-mamy FINAŁ!!

0

Meczyk ostry, na początku trochę chaotyczny, później momentami brutalny, ale wiadome było, że się zapowiada niezłe spotkanie. Czekałam na to przebudzenie, Wy zapewne też, choć tu niektórzy tylko psy wieszali na Barcelonie. Mogę spokojnie odetchnąć, do następnego ;)

Ukłon dla Pinto i brawa dla Messiego. Wnieśli trochę życia i radości!

0

Pięknie! Messi w końcu zapodał piękna brameczkę. A tak się bałam :/ sam na sam- żeby kiksa nie było, ale kamień z serca! Jeszcze jeden, jeszcze jeden! ;)

0

No nie, Bojan schodzi :/ no ale dobrze, że został wpuszczony w ogóle.

0

Nie wiem, co się dzieje, a Wy? Chaotycznie!

O, Marquez wchodzi, ciekawie.

0

Przycięło mi transmisję, na nowo mam połączenie i patrzę- przegrywamy! No co to ma znaczyć w ogóle :/

0

EndryuVB

Wbiłam i w końcu i nie tnie, jak na GOL TV. Bo tam miało opóźnienie nawet do 5 minut. Miłego oglądania! Do boju! ;)

0

O nie, jeszcze tego nam brakuje. Nie rozumiem, dlaczego Pep nie daje mu szansy na wykazanie się, przecież taką Perełkę trzeba oszlifować, a nie wypożyczać, o jakimkolwiek oddaniu w ogóle nie myślę, bo mnie głowa rozboli, heh. Myk od Bojana!

0

Bardzo dobra wypowiedź- krótka i mocna.

0

Zaskoczył mnie tą wypowiedzią, jakaś niepodobna do Pepa. Ale usze powiedzieć, że uśmiech mi się załączył ;) Teraz nie ma już nad czym ubolewać, co było- za nami, teraz do boju.

0

Mam nadzieje, że te zapewnienia przełożą się na czyny i przerwiemy złą passę.

0

Wielki kryzys? No ludzie, bez przesady!! Aczkolwiek Pep dobrze zrobił, że trochę 'natrząsnął', bo jedna przegrana dogoniła drugą :/ Tyle zdobyliśmy, że szkoda byłoby się nie wziąć w garść i dokończyć dzieło po naszej myśli.

0

No obyśmy się nie przeforsowali, bo trudny czas przed nami, a raczej wielka kontynuacja przedsięwzięć.

0

Szybka reakcja i poprawa pożądana! Bo mieliśmy ładny zapasik punktów, który topnieje :/ także wszystkiego najlepszego w dalszych spotkaniach.

Wierni po porażce!

0

Brawa dla Henry'ego. Defensywa- zagubiona w czasoprzestrzeni.

0

No tak- nowy dzień, nowe szanse. Visca el Barca!

0

Mamy problem. Mieliśmy wygrać, zapewnialiśmy się nawzajem, że damy radę, że zwycięstwo jest nasze. A ten mecz? Mnóstwo akcji- szkoda, że niewykorzystanych, te setki- przecież to konkretne sytuacje do zdobycia gola były. Eto'o był zagubiony, jak mało kto i mało gdzie :/ Przestrzelone bramki, po prostu, aż mi się serce krajało. Pierwsza połowa- jeszcze godna.. ale im dalej, tym gorzej. Nie wiem, co się stało z obroną? W ogóle- z zawodnikami, byli zbyt pewni zwycięstwa? Czy co się stało? A Puyol? Dlaczego Bojana nie wpuścili? Nie rozumiem. I nie wierzę.

Ukłon dla Henry'ego.

Idę to przespać.

Wierni po PORAŻCE ;(

0

Katastrofa. Karny i znowu remis.

0

Ale masakra przed chwilą! VV świetna reakcja!

0

O nie- Forlan, jaki fuks!

0

Yeeeah! ;) i jeszcze jeden i jeszcze raz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?