0

Dzięki ;) akcja, której zwieńczeniem była brameczka Seydou- bomba. Miło się obejrzy, nieraz.

0

Tak :( Wywaliło mnie już kilka razy, ale ja się nie poddaję. O kureczka, ale akcja Ribery'ego.

0

g0ral- Hmm... czasem robię to bezwiednie ;) Dzisiaj nie wyjdę już z domu, nie znoszę Lanego Poniedziałku :P również pozdrawiam.

fcbm- jesli tylko będziesz przedstawiał swoje argumenty, właśnie- argumenty, w odpowiedni sposób, to nie zrobisz mi przykrości- bez obaw. Wolałabym, żebyś powstrzymał się od obrażania, nazywając, wypowiadająco się tu część kibiców Barcy- dziećmi, używania wulgaryzmów (cham). Tego typu wstawki działają na Twoją niekorzyść. To, że kibicuję Barcelonie nie oznacza, że mam klapki na oczach i nie potrafię dostrzec np. gry innych zawodników itd. wspominałam już o tym, pod innym artykułem, że gra Ribery'ego i Butt'a zasługiwała, jak najbardziej, na wyrażenie pozytywnych opini- potrafię (nic nie bolało). Ale nie wiem, jakbym się bardzo nagimnastykowała Twoje teorie na temat Messi'ego i Titiego do mnie nie przemawiają. I to nie z zawiści czy czegokolwiek podobnego. Pozdrawiam ;)

0

fcbm- szkoda Ci Henry'ego, szkoda Ci, że Messi zasila reprezentację Argentyny... a mi jest szkoda Ciebie. Nawołujesz do trzeźwo myślących, a Twój stan nie wskazuje, żebyś w owy sposób myślał. Nie wiedziałam, czy mam się śmiać czy płakać, czytając Twój komentarz. Zgodzę sięz Heringiem- chyba faktycznie za dużo powtórek oglądasz, co wraz z frustracją pozwoliło Ci na stworzenie tych teorii.

Zderzenie, w którym ucierpiał Wasz bramkarz, było dla niego niebezpieczne i naprawdę wielki szacunek, że zagrał dalej i, że uratował Was przed większą stratą bramek. Wiedz, że nie musimy stosować tego typu zagrywek, by unieszkodliwić przeciwników, także dewiza, którą nam, przypisałeś jest delikatnie mówiąc idiotyczna, krzywdząca.

Niezauważenie faulu na Messim, a tym bardziej wlepienie mu kartki za symulowanie jest przykre, zamurowało mnie i nadal mnie to 'boli'. Zachowanie Pepa? Niektórzy pisali, pod innymi artykułami, że mógł się powstrzymać albo, że skoro wygrywaliśmy, to po co taka akcja- a ja się nie dziwię, ta sytuacja mogła wyrowadzić z równowagi. Takie moje zdanie, nie musicie się z tym zgadzać, rzecz jasna ;)

Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

Godny meczyk. Za łatwo nie mieliśmy- zawodnicy Recreativo nieźle walczyli, naprawdę- jestem pod wrażeniem. Na szczęście mamy 3 punkty do przodu ;) Świetny mecz w wykonaniu Iniesty, Henry'ego, no i oczywiście Valdesa!

0

To się po prostu musiało stać ;) Iniesta szaleje!

0

Wystraszyła mnie ta sytuacja sprzed kilku chwil. Musimy zdobyć bramkę.

0

Nic dodać, nic ująć, to po prostu Barca ;)

0

Dziękuję bardzo ;) i również życzę Redakcji i wszystkim Cules radośnie i pogodnie spędzonych Świąt. Potrójna Korona- pożądana.

A obrazek- cudny ;P

0

Na początku mnie poirytowała ta wypowiedź, no ale na dobrą sprawę- co oni mogą innego zrobić- jak na razie, to nam idzie niesamowicie ;) i mam nadzieję, żę tak zostanie... Jedynie mogą pomarzyć i zapewniać swoich kibiców o poprawie.

0

Nawet nie wiem, co mogłabym tu dodać :P Nieziemsko po prostu!

0

Komentarze osób, jak Punk- mnie śmieszą... Niech się sam przejedzie po murawie w czasie deszczu, ciekawe, czy będzie mógł nad wszystkim zapanować. Poza tym, sama sie wystraszyłam tej akcji- Butt nieźle oberwał, ma szczęście, że nic poważniejszego się nie stało. I szacun dla niego, gdyż gdyby nie jego interwencje, to zaliczylibyśmy wyższą wygraną (ucieszyłoby mnie to), ale muszę mu to oddać i Ribery'emu- ich przynajmniej było widać na boisku.

0

Pewnie, że najlepszym- raczej, nie inaczej ;)

0

Kamień z serca, 3 punkty do przodu.

0

Widzę, że niektórzy mają wyobraźnię :P A poza tym, to dobre wieści.

0

Też jestem zdziwiona, że mecz się odbył, pomimo takiej tragedii.

0

Zgadzam się z Carnero. Długo zastanawiałam się, co tu napisać, bo niektóre komentarze mnie zdziwiły/ poirytowały. Nikt już nie pamięta o zasługach Ronaldinho? Albo jego obecna kondycja przyćmiła wszystko, co wyczyniał, grając w naszych barwach? Możemy się cieszyć, że mamy teraz wspaniałych piłkarzy, ale trochę szacunku dla byłych. Ronnie współtworzył naszą historię i odwalił kawał potężnej roboty, za co należy mu się szacunek, uznanie.

0

Wspaniała kompilacja. Kluivert- to za Jego sprawą zainteresowałam się Barcą.

0

Powiem szczerze, że trochę 'zakłuła' mnie jego wypowiedź, bo widziałabym go u nas. Wiadomo, że nikt nie każe mu teraz sie konkretnie określać i wiadomo, że nie chce sobie zamykać drzwi itd. ale ja nie brałam pod uwagi Realu, a jak widać Cesc bierze, co mnie i zdziwiło (może niepotrzebnie), i trochę zmartwiło. Barca wpoiła mu zasady, tam się wychowywał i mógłby zasilić szeregi Realu? Ehh...

0

Dzięki, marti1984, mimo, iż nie jestem facetem :P No i bardzo dobra wiadomość, że Xavi trenuje, mogę odetchnąć z ulgą.

0

Kontuzjowanych nam wystarczy :/ także proszę nie krakać, bo tego byłoby już za wiele.

0

Statystyki- świetne, nic dodać, nic ująć.

0

Nieziemski artykuł! Nie da się nie zauważyć, że Titi się przebudził i to w takim stylu ;) Niezmiernie cieszące. Piłkarze Barcy są pod wielką presją, przegrana- koniec Świata? Oczywiście, porażka smuci, ale Barca to jeden wielki organizm ;) nie maszyna, więc się zdarza. Zły okres, odpukać, minął. Henry świetnie podsumował grę piłkarzy Dumy Katalonii- to po prostu widać, wychowankowie Barcy mają własną filozofię, która zachwyca! A co do reklamy- niezła, pomysłowo- wybuchowo.

0

Wielkie dzięki, jesteście świetni ;) Pozdrawiam!

0

Niezłe żniwo :( Niezwykłe widowisko okupione kontuzjami.

0

Kamień spadł mi z serca ;) dobrze, że tylko 15, bo bez niego, to ciężko, oj ciężko.

0

Czekam na akcje Bojana, życzę mu wspaniałego występu ;) niech znowu pokaże, na co go stać!

0

I połowa- niesamowita ;) miło popatrzeć. Akcja goni akcję :D Marzę o takiej grze z Bayernem.

0

Cieszę się, że Pep to skomentował, bo spekulacjom nie ma końca. Piłkarze dowiadują się z prasy o swoich transferach. Mamy na wszystko czas, na razie trzeba się skupić na grze ;) dzieki której teraz wygrywamy.

0

Też mam takie pragnienie ;) Ale nie wybiegam na długo myślami w przyszłość, na razie spotkanie z Malagą, już się denerwuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?