0

Też oglądałam na Sccc. ;) Jedna z fantastyczniejszych kompilacji, które widziałam. Poruszony bardzo ważny temat, skłania do refleksji. Na sprawach technicznych się nie znam, ale oprawa, jak najbardziej na plus. Gratuluję.

0

Jeśli będzie się rozwijał w takim tempie, to możemy spokojnie patrzeć w przyszłość. Wypełnia zadania w defensywie i szarżuje w polu karnym przeciwnika- ciekawie, nawet bardzo ciekawie. ;)

0

Dziękuję. ;)

0

Dzięki, Konradinho. ;) Dobranoc.

0

Dzięki, Konradinho. ;) Dobranoc.

0

Dzięki za multimedia. ;)

0

Kolano122- tylko nie wyjeżdżaj z kosmicznym lub galaktycznym. :P Poza tym- spokojnie, nikt tu przecież nie chce "zajeżdżać" zawodników.

brodnicki- Keita zagrał świetnie, co do Alvesa, to nie byłabym taka pewna. Mimo tego, że zaliczył fantastyczną asystę, to tracił piłki. Miewał lepsze występy.

0

Jak zwykle, szybko wrzucasz te cudeńka, dziękuję. ;)

0

Zamiast się wzmacniać- osłabiamy. Coraz mniej rozumiem całe to okienko, ale ja tylko zwykłą śmiertelniczka jestem.

0

Dziękuję ;)

0

Fantastyczna sprawa, dzięki. ;)

0

Brawa dla Maxwella- kolejne, dobre spotkanie. Wypełnia zadania w defensywie, włącza się w działania ofensywne. Mam nadzieję, że to przedsmak tego, co chce u nas zaprezentować. ;)

Ibra- widać brak zgrania, który dziwić nie może. Gdyby udała mu się ta akcja z przyjęciem na klatę i nożycami, to atrakcyjna bramka by wpadła.

0

Dziękuję bardzo. ;)

0

Ponownie dziękuję. ;)

0

Mrozio_- z tym określeniem, to się zagalopowałeś.

Widocznie jego czas dopiero nadejdzie. W takim razie wypożyczenie, to dobra opcja, po co ma ławę grzać, niech się ogrywa.

0

Wczoraj nieźle się spisał, rozegrał dobre spotkanie. Był widoczny, pewnie prowadził piłkę, walczył, jak najbardziej- na plus. ;) Więcej tego typu akcji mile widziane.

0

Dziękuję, dobranoc ;)

0

Dziękuję ;)

0

Dziękuję ;)

0

Dziękuję.

0

Dziękuję bardzo, pozdrawiam ;)

0

Bez żartów, proszę. Co do podwyżki, to też wydaję mi się, że 11 mln plus premie, to za dużo, przesada.

0

Fantastyczna wiadomość ;)

0

Już za Nim tęsknię. Zostało życzyć powodzenia i śledzić poczynania ;)

0

blaugranacule19

"Dziennikarze Sportu przygotowali dla zawodników Barcelony zestaw lekkich pytań dotyczących różnych zagadnień."- to nie jest wywiad a luźne pytanka- także i Paris się załapała.

Abidal ma taką żonę, że co mu po Hiltonce.

0

Zmartwiła mnie trochę ta wczorajsza sytuacja, oby jak najszybciej doszedł do zdrowia ;)

0

Ekspresowo, dziękuję ;)

0

Źródełko na pustyni- odżyłam po wczorajszy spotkaniu, w którym młodzież prezentowała się całkiem przyzwoicie, szczególnie w I połowie ;) W II połowie- poprawnie. Ogólnie- na duży plus, nowe doświadczenie dla młodych zawodników, dla kibiców- możliwość przypatrzenia się owym zjawiskom. O weteranach wspominać nie będę ;]

0

Dziękuję za brameczki, ponownie pozdrawiam ;)

0

Konradinho- przywołuję Cię do porządku- Panie też zaczynają sezon. Pozdrawiam mimo wszystko ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?