0

Właśnie.. Bojana by mogli wrzucić. Barca do boju!

0

Już mi serduch wali, jak szalone. Pozdro 4 all! ;)

0

Zdajemy sobie z tego sprawę, że mecz z Atletico trzeba naprawdę świetnie rozegrać i zdobyć punkty, żeby nie czuć oddechu Realu na plecach.

I kolejny zawodnik Barcy zapewnia (obok Eto'o i Henry'ego), że czuje się dobrze w klubie, coż za zapewnienia, no proszę, heh ;)

0

Poglądy niektórych są zatrważające.

0

Miło słyszeć takie info ;) Oby jak najszybciej zasili nasze 'szeregi'.

0

Świetna wypowiedź, na takie coś czekałam. I brawo za obronę Valdesa, bo o jego zasługach i ratowania z opresji ostatnio mało słychać, gdyż każdy karmi się jego wpadkami i spisuje na straty.

0

Możemy im za to podziekować. Pokazali klasę.

0

I tak trzymać! Czysta gra, Visca el Barca!

0

Zastanawiam sie często nad tym i dochodzę do wniosku, że za często VV jest atakowany :/ Owszem zdarzają się takie spotkania, że niefajnie sie patrzy na owe poczyniania, ale za każdym razem zwalać na niego winę, to jest nie fair. Wiele razy ratował nas z opresji. Poza tym ludzie najchętniej karmią się porażkami i błędami, wieszając psy, spisując na straty- bo tak jest najłatwiej.

On jest ciągle na świeczniku, to jest ogromna presja, w końcu jesteśmy najlepszym klubem w całym Wszechświecie.

Pozdro!

0

Jakie plany :o O choinka! Niech Bojana zostawią w spokoju, swoją drogą, mogliby mu dać się wykazać, bo faktycznie 'grzeje' ławkę, także sądzę, że warto byłoby to zmienić.

A Benzema u nas? Ciekawie. Aczkolwiek czas pokaże.. jak zwykle. Bo o newsy łatwo.

0

Racja, racja. W I połowie daliśmy im szansę przez chaotyczna grę, błędy i niedogrania to ją bardzo dobrze wykorzystali. Dobrze, że w II poszło lepiej.

Oby w rewanżu już takich incydentów z pierwszych 45 minut nie było.

0

Oj tak, szczególnie w I połowie dało się zauważyć błędy w defensywie, ogólny chaos na boisku :/ Byłam w lekkim szoku i jeszcze mi transmisje przerywało, co doprowadzało mnie do szału, aczkolwiek, obejrzałam, co chciałam. Wracając do tematu- w II połowie się ocknęliśmy, na szczęście, co dało oczekiwany remis, brawo dla Henry'ego.

I niech Iniesta wróci- tak na marginesie, żeby się znów zaczęło dziać prawidłowo na boisku.

Dobranoc.

0

Chaos. Początek meczu- w ogóle jakaś masakra, jakby nie wiedzieli, co robić. OL nieźle atakował, ale później też się 'gubili'.

Mamy remis- chociaż to. Czekać z nadzieją, na rewanżyk, mam nadzieję, o wiele lepszy- bardziej 'przemyślany' i lepiej wykonany, zwieńczony wynikiem satysfakcjonującym ;)

0

Chociaż remis ;) kamień z serca, po akcji Juninho. Czekam na więcej, następna porcja emocji już niedługo.

0

YEEEEEAAAH! I jeszcze jeden i jeszcze raz, hehe

0

Masakra. Niech zaczną efektywny atak, bo jak na razie, to ja nie wie, co się dzieje. Nerwy mnie zjedzą. Po przerwie niech się zacznie pogrom i klęska OL- takie marzenie.

0

No jaka akcja była- prawie, prawie byśmy zremisowali. Jak ja na to czekam, bo TAK być NIE może.

0

St .Anger zapodał link, bo faktycznie na OL lipa.

Miłego oglądania!

0

robokochambarce- dobry koment, możemy się tego spodziewać, mnóstwo spekulacji i gdybania. Aczkolwiek- Barca miałaby pożytek z Drogby, jak sądzicie?

0

Fishu- dzięki ;) Faktycznie- trochę nie tak mówią, ale działa i to najważniejsze.

0

Busquets? Ciekawie, ciekawie, reszta- akurat ;)

Visca el Barca!

0

Ja też proszę.. najlepiej o konkretny link, kanał, bo muczek musze obejrzeć! Dzięki.

0

Też miewam przerąbane, mój kuzyn wielbi Real, kolega też i dogryzają czasem.. Czekam, aż im mina totalnie zrzednie, gdy Barca kolejny raz udowodni swą wielkość.. ;)

0

Prawda- muszą się skupić na najbliższych meczach.. i dać z siebie wszystko ;) Ciężko pracują i oby to tym razem dało wygraną z dużą przewagą.. "Wszystko na dobrej drodze".

0

Trafna wypowiedź ;)

Czekam na prawdziwe widowisko..godny mecz i tryumf Barcy..

0

W sumie- 'obrażeni' wyeliminują się sami, a prawdziwi kibice zostaną! :D

0

No ciekawe.. czy się o niego 'postarają'.

0

Aż mi się wierzyć nie chciało, czytając ten artykuł.. :/ Wygląda na to, że zwycięskie wyjście ze starcia z Barcą im się po prostu należało. Sędzia- OK. Wykluczenie Keity- tym bardziej OK, aczkolwiek i tak zasłużyli na tryumf.. Szkoda nerwów.

0

Czerwona kartka to za mało?? Ma ponosić dalsze konsekwencje zachowania? Trochę niedorzeczne. Został ukarany w wystarczający sposób!

0

Zgadzam się z przedmówcą- Barca to nie cyborgi, porażka z Espanyolem, to mały wypadek.. - incydent do przełknięcia i życie toczy się dalej.

I szacuneczek dla Puel'a za wypowiedź, bardzo dobrze sobie zdaję sprawę z kim mają do czynienia.. Barca do boju!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?