Zuzka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie.. Bojana by mogli wrzucić. Barca do boju!
0
Już mi serduch wali, jak szalone. Pozdro 4 all! ;)
0
Zdajemy sobie z tego sprawę, że mecz z Atletico trzeba naprawdę świetnie rozegrać i zdobyć punkty, żeby nie czuć oddechu Realu na plecach.
I kolejny zawodnik Barcy zapewnia (obok Eto'o i Henry'ego), że czuje się dobrze w klubie, coż za zapewnienia, no proszę, heh ;)
0
Poglądy niektórych są zatrważające.
0
Miło słyszeć takie info ;) Oby jak najszybciej zasili nasze 'szeregi'.
0
Świetna wypowiedź, na takie coś czekałam. I brawo za obronę Valdesa, bo o jego zasługach i ratowania z opresji ostatnio mało słychać, gdyż każdy karmi się jego wpadkami i spisuje na straty.
0
Możemy im za to podziekować. Pokazali klasę.
0
I tak trzymać! Czysta gra, Visca el Barca!
0
Zastanawiam sie często nad tym i dochodzę do wniosku, że za często VV jest atakowany :/ Owszem zdarzają się takie spotkania, że niefajnie sie patrzy na owe poczyniania, ale za każdym razem zwalać na niego winę, to jest nie fair. Wiele razy ratował nas z opresji. Poza tym ludzie najchętniej karmią się porażkami i błędami, wieszając psy, spisując na straty- bo tak jest najłatwiej.
On jest ciągle na świeczniku, to jest ogromna presja, w końcu jesteśmy najlepszym klubem w całym Wszechświecie.
Pozdro!
0
Jakie plany :o O choinka! Niech Bojana zostawią w spokoju, swoją drogą, mogliby mu dać się wykazać, bo faktycznie 'grzeje' ławkę, także sądzę, że warto byłoby to zmienić.
A Benzema u nas? Ciekawie. Aczkolwiek czas pokaże.. jak zwykle. Bo o newsy łatwo.
0
Racja, racja. W I połowie daliśmy im szansę przez chaotyczna grę, błędy i niedogrania to ją bardzo dobrze wykorzystali. Dobrze, że w II poszło lepiej.
Oby w rewanżu już takich incydentów z pierwszych 45 minut nie było.
0
Oj tak, szczególnie w I połowie dało się zauważyć błędy w defensywie, ogólny chaos na boisku :/ Byłam w lekkim szoku i jeszcze mi transmisje przerywało, co doprowadzało mnie do szału, aczkolwiek, obejrzałam, co chciałam. Wracając do tematu- w II połowie się ocknęliśmy, na szczęście, co dało oczekiwany remis, brawo dla Henry'ego.
I niech Iniesta wróci- tak na marginesie, żeby się znów zaczęło dziać prawidłowo na boisku.
Dobranoc.
0
Chaos. Początek meczu- w ogóle jakaś masakra, jakby nie wiedzieli, co robić. OL nieźle atakował, ale później też się 'gubili'.
Mamy remis- chociaż to. Czekać z nadzieją, na rewanżyk, mam nadzieję, o wiele lepszy- bardziej 'przemyślany' i lepiej wykonany, zwieńczony wynikiem satysfakcjonującym ;)
0
Chociaż remis ;) kamień z serca, po akcji Juninho. Czekam na więcej, następna porcja emocji już niedługo.
0
YEEEEEAAAH! I jeszcze jeden i jeszcze raz, hehe
0
Masakra. Niech zaczną efektywny atak, bo jak na razie, to ja nie wie, co się dzieje. Nerwy mnie zjedzą. Po przerwie niech się zacznie pogrom i klęska OL- takie marzenie.
0
No jaka akcja była- prawie, prawie byśmy zremisowali. Jak ja na to czekam, bo TAK być NIE może.
0
St .Anger zapodał link, bo faktycznie na OL lipa.
Miłego oglądania!
0
robokochambarce- dobry koment, możemy się tego spodziewać, mnóstwo spekulacji i gdybania. Aczkolwiek- Barca miałaby pożytek z Drogby, jak sądzicie?
0
Fishu- dzięki ;) Faktycznie- trochę nie tak mówią, ale działa i to najważniejsze.
0
Busquets? Ciekawie, ciekawie, reszta- akurat ;)
Visca el Barca!
0
Ja też proszę.. najlepiej o konkretny link, kanał, bo muczek musze obejrzeć! Dzięki.
0
Też miewam przerąbane, mój kuzyn wielbi Real, kolega też i dogryzają czasem.. Czekam, aż im mina totalnie zrzednie, gdy Barca kolejny raz udowodni swą wielkość.. ;)
0
Prawda- muszą się skupić na najbliższych meczach.. i dać z siebie wszystko ;) Ciężko pracują i oby to tym razem dało wygraną z dużą przewagą.. "Wszystko na dobrej drodze".
0
Trafna wypowiedź ;)
Czekam na prawdziwe widowisko..godny mecz i tryumf Barcy..
0
W sumie- 'obrażeni' wyeliminują się sami, a prawdziwi kibice zostaną! :D
0
No ciekawe.. czy się o niego 'postarają'.
0
Aż mi się wierzyć nie chciało, czytając ten artykuł.. :/ Wygląda na to, że zwycięskie wyjście ze starcia z Barcą im się po prostu należało. Sędzia- OK. Wykluczenie Keity- tym bardziej OK, aczkolwiek i tak zasłużyli na tryumf.. Szkoda nerwów.
0
Czerwona kartka to za mało?? Ma ponosić dalsze konsekwencje zachowania? Trochę niedorzeczne. Został ukarany w wystarczający sposób!
0
Zgadzam się z przedmówcą- Barca to nie cyborgi, porażka z Espanyolem, to mały wypadek.. - incydent do przełknięcia i życie toczy się dalej.
I szacuneczek dla Puel'a za wypowiedź, bardzo dobrze sobie zdaję sprawę z kim mają do czynienia.. Barca do boju!