Zuzka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas mile widziany ;) Każdy wie, jaką mieliśmy sytuację kilka tygodni temu, więc przydałby się nam i nie grzałby ławy. Tylko czy to jest nam teraz potrzebne i za takie pieniądze? Nie sądzę, ale plan na przyszłość dobry.
0
pawelwisnia- Gdybym nie widziała, jak gra Bayern, to bym nie zabierała głosu. Nie pisałam o wynikach czysto bramkowych, a o ich stylu gry- nie podoba mi się, nie odpowiada. Mam prawo do wyrażenia własnego zdania. Nie znaczy to jednak, że nie szanuję rywala- są skuteczni, ale powtórzę- nie zachwycają mnie.
0
Oczywiście, musimy szanować przeciwnika, głupotą byłoby kozaczenie. I zgadzam się- musimy rozegrać to rozsądnie, ale przede wszystkim- wierność naszemu stylowi gry, czym zachwycamy,w przeciwieństwie, do rywala.
0
Bardzo bym chciała zobaczyć porażkę Bayernu, ujrzeć, jak swoim stylem gry, finezją i niepowtarzalnymi podaniami zmiażdżymy te czołgi! Żal mi na nich patrzeć, oni napierają na bramkę, byle zdobyć gola, zero radości i pięknego grania. To my zachwycamy ;) i mam wielką nadzieję, że przełoży się to na wynik :D
0
Od razu pomyślałam, że chętnie bym zobaczyła, jak Porto ogrywa MU ;) wszystko się może zdarzyć. A my? Trafiliśmy na nieciekawą pod względem stylu gry drużynę :/
0
Deco- jeden z piłkarzy, którego uwielbiam ;) nie tylko za grę, ale za całokształt, fantastyczny!
0
rdam- zgadzam się z tym, że jakby nam, odpukać, nie wyszło, to dopiero by się zaczął najazd na wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób łącza się z Barcą- jak to przeważnie bywa :/ bo tak jest najłatwiej, no i niektórym ulży, hehs... A nie zgadzam się z tym, a raczej wolałabym jednak, byśmy nadal zachwycali stylem w spotkaniach ;)
0
Sądzę, że 'wybierając' dla ManU przeciwnika, jakim byłby Liverpool, to nie jest wcale pójście po najmniejszej linii oporu, lecz całkiem rozsądne rozwiązanie. Nie dość, że ich spotkania zapewniłyby dużo emocji samą grą, to jeszcze świadomość, że któraś z drużyn, które teoretycznie mogłyby przyprawić nas o ból głowy- odpadnie. Reszty drużyn, jak już pod innym artykułem wspomniałam, lekceważyć nie można, ale nawet jeśli najpierw natrafimy na słabszy zespół (teoretycznie) i dzięki temu przejdziemy dalej, to po wszystkim już nikt nie będzie pamiętał o tym, bo następne spotkania dostarcza nowych, innych wrażeń. I nie chodzi mi tu o to, by cichaczem przechodzić kolejne etapy- bo tak się nie da, toczy się gra o wysoką stawkę ;) Tym bardziej, że każda z drużyn może nam zaserwować coś nowego, no i na sukces składa się wiele czynników. Mam nadzieję, że nie namotałam za dużo i wiecie, o co mi chodzi ;P
0
Hleba mi trochę szkoda- wiem, że nie można się tym kierować, ale moim zdaniem i można wyczytać u innych- nie odnalazł się jeszcze, nie potrafi pokazać na co go stać, może ta sytuacja go przerosła. Mam nadzieję, że będzie miał większy wkład w sukces Barcy i osiągnie swój własny, 'mały'- stając na wysokości zadania ;)
L'pool zrobił zamieszanie w moich przemyśleniach, nie myślałam o nich, jako o zagrożeniu, ale teraz zdaję sobie z tego coraz bardziej sprawę, że mogą nieźle namieszać, gdyż jak Looky napisał- wygrywają z silniejszymi od siebie. Wiem dobrze, że każdego z rywali trzeba szanować, no ale co się można zdziwić, to można.
0
Życzę mu powrotu do formy i mam nadzieję, że się tak stanie, bo bardzo nam go brakuje :/ nie może się przeforsowywać, więc niech ćwiczy w optymalnych warunkach.
0
Bardzo pożądane ;) Zawalczyć o należne tytuły!
0
Pep Wszechmogący ;)
0
Faktycznie, tego bym się nie spodziewała :o kontrowersyjnie. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyniknie. Mam nadzieję, ze facet wie, że jest 'obserwowany' i będzie bez przypału.
0
Szalony ;P bardzo pozytywnie ;) i jeszcze jajka z niespodzianką, no pełen wypas, hehehe...
0
Braniś Toure- no zdarza się :P luz! Pozdrawiam.
0
Normalnie dzisiaj transferowy dzień! Co chwilę jakieś info, kto by się widział w naszych szeregach albo kogo to my byśmy chcieli pozyskać? Mamy komplecik ;) Czas pokaże, co będzie dalej, także spekulanci niech ochłoną.
0
Panowie? No dzięki ;P
0
Chelsea marzy ;) i niech tak zostanie! Swoją drogą- fajnie się dowiadywać z prasy, że się jest gdzieś wysyłanym, hehe...
0
Na razie nie chcę, żeby zasilał nasze szeregi, tym bardziej, jeśli miałoby się to odbyć kosztem Eto'o. Jednak czas pokaże, jak na razie to same spekulacje.
0
Nie zabronimy nikomu MARZEŃ, heh... także miłego dalszego marzenia.
0
Ta akcja przed II bramką była nieziemska! Na takie chwile warto czekać, dają siłę i niezwykłą radość oglądania ;)
0
maciach- zgadzam się, Bojan zachowuje się niezwykle dojrzale i odpowiedzialnie, ma plany związane z Barcą i najwyraźniej doskonale wie, jak chce pokierować swoim życiem, karierą. Da z siebie wszystko, warto go wystawiać ;) na ławce niczego nie pokaże, musi się ograć i bardzo dobrze, że go Pep wystawił. Oprócz warunków fizycznych ma dobrze w główce poukładane ;)
0
Ja się ucieszyłam, że go wpuścił, w końcu musi się ograć ;) mimo, że to był trochę niepewny mecz, ale na dobre nam to wyszło.
0
Jestem mile zaskoczona jego wypowiedzią ;) Nie spodziewałam się takiej dojrzałości? Jeśli można to tak nazwać. Bardzo dobrze rokuje na przyszłość, bo nie tylko warunki fizyczne, ale psychika jest niezwykle ważna i nie zapeszając- jest git! ;)
0
I następna przesłanka do nauki języka, hehs... Pozdrawiam ;)
0
A ten napis ze zdjęcia- nie wiem, tamten zapodali w trakcie meczu.
0
Niezły tekst na transparencie, uśmiałam się ;) Nasze procentowe posiadanie piłki mówi samo za siebie, wróciliśmy! A bramki Bojana? Szczególnie ta II, z całą poprzedzającą akcją- jak wspominałam przy innym newsie- nieziemska!
0
Dopiero teraz, tak dokładnie przyjrzałam się akcji poprzedzającej II bramkę, ona była- niesamowita! Typowa kwintesencja naszej gry ;) szybko, zwinnie, z niezwykłym dograniem i polotem. Jestem uszczęśliwiona, mogę iść spać. Pozdrawiam wszystkich Cules!
0
Normalnie I klasa.. ;) dzięki!
0
Hmm.. ja się cieszę, że Pep wpuścił Bojana, na ławce się niczego nie nauczy. Dostał szansę i ją wykorzystał. Gdyby nie dokończył akcji, to dopiero by się zaczął najazd, że nawet nie potrafi dostrzec piłki itd. więc bez przesady- udało się chłopakowi, znalazł się w dobrym miejscu, o dobrym czasie i pokazał, że warto go wpuszczać ;) i dzięki temu wygraliśmy, nie umniejszając innym piłkarzom ;)