0

Jestem zadowolona ;) bo bałam się o ten mecz, szczególnie oglądając I połowę, ale w II już pokazaliśmy, co i jak ;) czekam na następną porcję wrażeń.

0

U mnie też działa i nie muszę żadnych dodatkowych rzeczy robić.

0

bajzi- ja też boję się o Eto'o. Co do Bojana, to faktycznie mógłby sobie jeszcze pohasać na boisku- bo szło mu znakomicie. No ale miejmy nadzieję, że Pep wie, co robi.

0

zibis- ja nie męczę paznokci :P ale czuję niepokój. Następna piękna akcja, zwieńczona brameczką dodałaby mi otuchy.

0

Nieziemsko ;) jeszcze jeden i jeszcze raz!

0

borys27- to dla Bojana za wysokie progi?

0

No nie wiem, co mam o tym myśleć. Mecz od początku ciekawy, ale jakoś nie możemy zdobyć bramki :/ Ich bramkarz gra nadzwyczajnie, moim zdaniem.Mam nadzieję, że teraz się coś ruszy- maksimum skupienia i atak konkretny. Może jakieś zmiany? :x

0

http://www.justin.tv/rambo_es oglądam tutaj i nie narzekam, całkiem godnie. Innych działających nie mam, co się raczej nie zdarza :P

0

Też oglądam na Rambo i nie narzekam.

0

Analizowali naszą grę i chcą nam zrobić krzywdę? Niedoczekanie, mam nadzieję! Choć zdaję sobie sprawę, że rywale liczą na dużo, wrócili na 'właściwy' tor i chcą wygrać. Musimy to niezwykle dobrze rozegrać, bo czuć oddech Realu na plecach :/ co przyjemne nie jest. Już zaczynam się denerwować przed meczem.

0

Nie jesteśmy bliscy perfekcji- i dobrze ;) Nasz najwspanialszy klub tworzą ludzie- wkładając w to serce, a nie zaprogramowane cyborgi. Ideały są nudne- przewidywalne, a my sobie na to pozwolić nie możemy. Przed nami trudny czas- skupić się maksymalnie, trenować i zachwycać grą :D Pozdro dla wszystkich Cules!

0

Żałuję, że czytałam niektóre komentarze. Czuję się trochę zażenowana.

Wracając do artykułu, bo to o nim powinna być tu mowa- fantastyczne słowa Maradony- "Jest wirtuozem, a piłka jest częścią jego ciała.." aż mi dech zaparło- po prostu nic dodać, nic ująć.

0

Pod żadnym pozorem nie pozbywać się definitywnie Bojana, w ostateczności- wypożyczyć. Z Eto'o przedłużyć- swoją drogą, faktycznie może zażądać podwyżki, no coż, takie życie, heh ;P Hleb? Sama nie wiem, za mało przetestowany? Nie jestem jednak pewna, czy warto go skreślać- raczej bym go zostawiła, z tymże nie na ławce, no bo tam, to wiadomo. Bayern Ribery'ego nie odda, a Cech się dobrze czuje w swoim klubie.

No ale widać, że każdy ma tu swoje mniejsze lub większe marzenia.

0

Podoba mi się Jego zdrowe podejście, nie na "hurra".

Też się zastanawiałam nad tym, jak na Real może wpłynąć to, że mają mniej spotkań do rozegrania- wypadną z 'transu' czy wykorzystaja czas na maksa. Kto wie, przekonamy sie później.

Nas czeka cieżki okres, ale jeśli będziemy tak grali, jak z OL, w I polowie, to nikt Nas nie powstrzyma ;)

0

No ciekawie, ciekawie ;)

Poza tym- inaczej byc nie mogło- hasła: "bramkarz", "bramka" i najazd na VV.

0

adex182

Zgadzam się z Tobą- nie możemy kozaczyć (kibice), rywali trzeba szanować, Barca na pewno sobie zdaje z tego sprawę i przyłoży się do każdego rozegranego meczu, bez względu na to, z kim zagra.

0

Mam nadzieję, że będę po tym meczu miała niezwykle dobry humor na początek tygodnia ;) W sumie, to mnie jeszcze radość trzyma po meczu z OL. Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

Klose- zdzierżyć go nie mogę :/ porusza się, w ogóle- gra, jak czołg, byle osiągnąć cel, zapodać bramkę, bez radości z gry- tak uważam, oglądając jego poczynania, zarówno w Bayernie, jak i reprezentacji.

Messi jest najlepszy, Jego finezja, gra z polotem, niezwykłe zakończenia akcji ;) radość, którą czerpie z gry, to widać i to ciesz.

Nikt Mu nie dorówna.

0

Liga angielska nieźle zapodała :o ManU nie działa mi na nerwy, ale zdaję sobie sprawę, że są bardzo silni w tym okresie i spotkanie z nimi to byłoby dopiero widowisko, dobrze grają w powietrzu. I czuję niepokój :/

Ale Chelsea, to znieść nie mogę, więc niezwykle ucieszyłby mnie łomot, który byśmy mogli im sprawić ;) i Bayern przyprawia mnie o mdłości.

Zakończę swój wywód, bo się zdenerwowałam myśleniem o owych drużynach, heh.

0

Właśnie, nie tylko dzisiaj- Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. ZAWSZE.

0

robokochambarce

No niby tak, ale wiesz, było tak idealnie :P a my widocznie nie umiemy nie pomarudzić, ale tak na poważnie, to trzeba włożyć troszkę pracy w te elementy obrony, bo to nie jeden taki kiks.

Pozdro dla wszystkich Cules!

0

Zaburzyło to naszą znakomitość. Genialna gra napastników, zgranie, ataki, niesamowite wyczyny zwieńczone ślicznymi golami ;) a tu taki element gry i piłka w naszej siatce. No nam już nie przystoi :P

0

Mati-Poland

Jestem mile zaskoczona wypowiedzią, bo mało który kibic Realu potrafi okazać szacunek ;) także nice!

Poza tym- mecz wspaniały, oprócz tych bramek, które łatwo oddaliśmy, ale i tak nacieszyłam swe oczy i serducho :D Po I połowie w ogóle nie mogłam wytrzymać ze szczęścia, łezka się zakręciła! Jestem nadal podekscytowana i chyba nie będę mogła zasnąć :P

Dzisiejsze akcje godne podziwu, kochana Barca się rozpędziła, błogosławieństwo na następne spotkania!

Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

Zrozumieliście Guardiolę? :P Keita? Tak!!

0

Zgadzam się z zibisem, dobry link- świetna jakość. I zgadzam się, bo też chcę widzieć piątą brameczkę, żeby mi się serducho uspokoiło!

0

Nie możemy teraz odpuścić, odrobili bez problemu te dwie brameczki, oby na tym skończyli! A my? Do boju!

0

Jestem oszołomiona i niezwykle szczęśliwa :')

0

To przechodzi moje oczekiwania! :D odpukać, oczywiście. Co za akcje. Wiadomo, kto i gdzie gra! VEB

0

Ślicznie, po prostu baja! ;) Henry się rozszalał i prawidłowo.

0

No nie wytrzymam! ;) Tak ma być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?