adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzik rąbany :D
0
Kurde dużo nie celnych podań mamy. :p
0
co porobił :D
0
To weź podaj wyniki Ligi Mistrzów to sobie obstawie xddd :D
0
A jednak gol naszego super zmiennika xd :D
0
Ja się boje Munira :/
1
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą akcją Realu dla Piotrusia? Przecież jest tyle dzieci na świecie potrzebujących? Dlaczego akurat Piotruś? Nie twierdze że to źle wręcz przeciwnie ale dziwi mnie to że akurat polakowi pomaga Real ;)
1
Iniesta hahaha xd :D
1
Chyba przegrywali xd :D
1
Ryzykowny skład... :p Ale i tak wygramy :D
52
Beenhakker skręta pali? xd :D
0
Chodzi wam o miCoach? Jeżeli tak to na pewno to nie jest to ponieważ tylko korki Adidasa mają coś takiego ;)
0
Wiecie może jak są mierzone te kilometry? :p
2
Pique 32km/h biegł xd :D
0
Kurde trochę jak Real najmocniejszy skład na ostatnią drużynę ale trudno, liczę na grad goli! :D
0
Mi również nie działa
0
Busi i Iniesta!
1
0
Uff.. Na fuksie ale ważne że 3 pkt! :D
0
Ale nerwówka :/
0
Jezu ale sieczkę grają w defensywie chociaż ofensywa też nie zachwyca... :/
0
Też właśnie niestety tego nie rozumie :/
0
A no rzeczywiście całe szczęście :D
1
Trochę mnie martwi ta kontuzja Alby bo zapewne zagra tam Mathieu a wiadomo jak on tam gra, natomiast nie boję się o atak bo mamy tam dużo możliwości :D :)
5
Oby w środę to wyglądało podobnie.. :)
5
Lewo nożny....
1
Bramkarz Espanyol-u ;)
0
T jedziemy do Krychy? :D xd
0
To dawaj też dom Pique :D
2
Ależ ten Arda wkomponował się w drużynę :D