0

Dzik rąbany :D

0

Kurde dużo nie celnych podań mamy. :p

0

co porobił :D

0

To weź podaj wyniki Ligi Mistrzów to sobie obstawie xddd :D

0

A jednak gol naszego super zmiennika xd :D

0

Ja się boje Munira :/

1

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą akcją Realu dla Piotrusia? Przecież jest tyle dzieci na świecie potrzebujących? Dlaczego akurat Piotruś? Nie twierdze że to źle wręcz przeciwnie ale dziwi mnie to że akurat polakowi pomaga Real ;)

1

Iniesta hahaha xd :D

1

Chyba przegrywali xd :D

1

Ryzykowny skład... :p Ale i tak wygramy :D

52

Beenhakker skręta pali? xd :D

0

Chodzi wam o miCoach? Jeżeli tak to na pewno to nie jest to ponieważ tylko korki Adidasa mają coś takiego ;)

0

Wiecie może jak są mierzone te kilometry? :p

2

Pique 32km/h biegł xd :D

0

Kurde trochę jak Real najmocniejszy skład na ostatnią drużynę ale trudno, liczę na grad goli! :D

0

Mi również nie działa

0

Busi i Iniesta!

1

Nie wiem czy już było ale polecam obejrzeć, świetny materiał! Nawet nie wiedziałem że ma takie korzenie ;) Swoją drogą marzy mi się on w Barcelonie wg. mnie ma wielki potencjał :D

0

Uff.. Na fuksie ale ważne że 3 pkt! :D

0

Ale nerwówka :/

0

Jezu ale sieczkę grają w defensywie chociaż ofensywa też nie zachwyca... :/

0

Też właśnie niestety tego nie rozumie :/

0

A no rzeczywiście całe szczęście :D

1

Trochę mnie martwi ta kontuzja Alby bo zapewne zagra tam Mathieu a wiadomo jak on tam gra, natomiast nie boję się o atak bo mamy tam dużo możliwości :D :)

5

Oby w środę to wyglądało podobnie.. :)

5

Lewo nożny....

1

Bramkarz Espanyol-u ;)

0

T jedziemy do Krychy? :D xd

0

To dawaj też dom Pique :D

2

Ależ ten Arda wkomponował się w drużynę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?