adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Arda+Messi
0
Gdy był tam Rakitić zamiast Ardy to podał by zapewne do tyłu xd :D
0
Boże o 16 to za wcześnie a co dopiero o 12 :/
4
Mam takie pytanko. Dlaczego mecze ligowe są teraz zawsze w sobotę i to o dziwnych porach? :o Brakuje mi niedzielnej la ligi o 20-22... :/
0
Kto potrafi czytać z ruchu warg? :D
2
Jeszcze nie widziałem żeby Messi uderzył w taki sposób :D
0
A ja go od razu ściągłem z wypożyczenia i w 2018 ma 84 :D
0
Okej dziena ;)
1
Czyli że ten samobój też się licz do dorobku z całego roku? Skora tak to ile takich miał Real? A ile my? Wie ktoś może? :D
0
Yhm dzięki, fajnie słyszeć o Roberto ;)
0
WItam :D Dopiero wróciłem do domu a więc mam pytanie jak wygląda gra naszych? ;D
0
Jeżeli chodzi o najnowsze generacje to tu i tu trzeba płacić ;) :D
0
Niby pod jakim względem Xbox bije na głowę PS? Wg mnie te konsole są identyczne... Ale do FIFIY wziął bym Xboxa, ponieważ można tam grać legendami ;)
0
Dokładnie super te losowania wyszły :D
1
Tego jeszcze nie było żebym na lekcji mecz ukochanej drużyny oglądał xd :D
2
Messi gra? Bo coś go nie widać
0
Widać brak Busiego nie ma komu uspokoić gry :/
0
Po takiej wyśmienitej serii remis boli jak największa porażka :/ Ale trudno miejmy nadzieję że to tylko taka jedna wpadka :D
11
Sandro i Munir nastrzelali się na najbliższe 2 lata :p
0
W jednym meczu strzelił więcej niż przez ponad rok haha xd :D
0
cooooooooo toooooo
0
Mathieu zmiana za Adriano :p
0
Boże Ivan.. Bój się boga..
0
Iniesta co dał :o
0
Kurde mam tak samo jak po klasyku nie dosyt.. Najbardziej ubolewam na tym że Suarez albo Messi nie wcisnęli tego 3 gola. Ale i tak miazga!!! :D
0
Jeszcze 15 min zdąży strzelić :D
0
Te 3 zmiany były dobre ale Neymarowi i Suarezowi, Enrique dał by w końcu odpocząć ;)
7
Samper tak podobnie gra do Busquetsa że nawet nie zauważyłem że się za niego zmienił. Tylko szkoda że nie dostaje za wiele szans gry bo zadatki na dobreg piłkarza ma :p
0
A nie jakiś Lewandowski on jest najlepszą 9! :D
0
Nie mogę przeboleć tego Munira...tym bardzie że za nim był Pique.. Ale jest dobrze, świetny mecz w naszym wykonaniu :D