14

Arda+Messi

0

Gdy był tam Rakitić zamiast Ardy to podał by zapewne do tyłu xd :D

0

Boże o 16 to za wcześnie a co dopiero o 12 :/

4

Mam takie pytanko. Dlaczego mecze ligowe są teraz zawsze w sobotę i to o dziwnych porach? :o Brakuje mi niedzielnej la ligi o 20-22... :/

0

Kto potrafi czytać z ruchu warg? :D

2

Jeszcze nie widziałem żeby Messi uderzył w taki sposób :D

0

A ja go od razu ściągłem z wypożyczenia i w 2018 ma 84 :D

0

Okej dziena ;)

1

Czyli że ten samobój też się licz do dorobku z całego roku? Skora tak to ile takich miał Real? A ile my? Wie ktoś może? :D

0

Yhm dzięki, fajnie słyszeć o Roberto ;)

0

WItam :D Dopiero wróciłem do domu a więc mam pytanie jak wygląda gra naszych? ;D

0

Jeżeli chodzi o najnowsze generacje to tu i tu trzeba płacić ;) :D

0

Niby pod jakim względem Xbox bije na głowę PS? Wg mnie te konsole są identyczne... Ale do FIFIY wziął bym Xboxa, ponieważ można tam grać legendami ;)

0

Dokładnie super te losowania wyszły :D

1

Tego jeszcze nie było żebym na lekcji mecz ukochanej drużyny oglądał xd :D

2

Messi gra? Bo coś go nie widać

0

Widać brak Busiego nie ma komu uspokoić gry :/

0

Po takiej wyśmienitej serii remis boli jak największa porażka :/ Ale trudno miejmy nadzieję że to tylko taka jedna wpadka :D

11

Sandro i Munir nastrzelali się na najbliższe 2 lata :p

0

W jednym meczu strzelił więcej niż przez ponad rok haha xd :D

0

cooooooooo toooooo

0

Mathieu zmiana za Adriano :p

0

Boże Ivan.. Bój się boga..

0

Iniesta co dał :o

0

Kurde mam tak samo jak po klasyku nie dosyt.. Najbardziej ubolewam na tym że Suarez albo Messi nie wcisnęli tego 3 gola. Ale i tak miazga!!! :D

0

Jeszcze 15 min zdąży strzelić :D

0

Te 3 zmiany były dobre ale Neymarowi i Suarezowi, Enrique dał by w końcu odpocząć ;)

7

Samper tak podobnie gra do Busquetsa że nawet nie zauważyłem że się za niego zmienił. Tylko szkoda że nie dostaje za wiele szans gry bo zadatki na dobreg piłkarza ma :p

0

A nie jakiś Lewandowski on jest najlepszą 9! :D

0

Nie mogę przeboleć tego Munira...tym bardzie że za nim był Pique.. Ale jest dobrze, świetny mecz w naszym wykonaniu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?