0

Tak jest odpowiednim człowiekiem do prowadzenia Barcy (zgodzę się z tobą jest leszy od Tito) ale mamy nie odpowiednich zawodników do wygrywania tzn. nie są oni już tacy świezi. Przydały by się transfery ale tych raczej nie będzie, czyli że w przyszłym sezonie bedzię ciężko :/

3

Słabo widzę przyszły sezon bez transferów :P

0

no właśnie wczoraj :(

0

Za Neymar powinien zagrać silniejszy Sanchez :p

0

Pinto! Super zmiennik!

0

I jeszcze po tych sprawach rodzinny nie załamał i myśli tylko o grze!

0

No wiesz lepiej nie ryzykować straty piłki i lepiej jest zagrać do tyłu ;p

0

Sanchez strzał i dobrze musimy mieć więcej strzałów :)

0

Wow Neymar chyba się przełamał

0

Sory dopiero zacząłem oglądać. Widzę że Adriano gra na prawej obronie nie wiem jak mu idzie w tym meczu ale zazwyczaj idzie mu zaje***.niech ktoś zadzwoni do Taty i mu powie żeby grał tam częściej xd ;p

0

Bartra powinien zagrać. W pierwszej połowie muszą nastrzelać bramek a w drugiej połowie wcześnie wpuścić Roberto ;D

0

Boże jak ten Neymar nurkuje :p

0

Trzeba zrobić to i to ;D

0

Bartra by lepiej zagrał niż Mache.

0

Dobra po meczu ;(

0

Drugi gol z rzędu i drugi z lewej nogi heeh :D Jeee

0

Jaki chłopczyku? Skąd wiesz ile mam lat. Widzę że nie oglądasz mecze barcy i nie widzisz jak Neymar gra. Chłopczyku :P

0

Jezu to wygląda tylko tak na papierze w rzeczywistości będziemy grać 4 pomocników, będziemy tak że wymieniać się pozycjami np. Cesc na fałszywą 9 Iniesta do środka Neymar na Lewo Messi na prawo.

0

Wniosek z tego taki że potrzebujemy lewo nożnego napastnika. Pamiętam jak to Pedro grał na lewej a Villa na prawej stronie wtedy to elegancko chodziło.

0

Ja nie mogę co za... chciałem sobie zażartować i dać sugestię żeby Sanchez zagrał za Neymara a tu oczywiście same hejty :p

0

Grałem w FIFE podobnym składem tylko że Sanchez grał u mnie za Neymara i wygrałem 2-0, wszystkie bramki strzelił Messi. Tak że obstawiam 2-0 dla nas :D

0

Messi 18 bramek, Sanchez 17, Pedro 14 :D

0

I dogranie Andresa! :3

0

Bałem się że po tych sprawach rodzinnych będzie bez formy ale myliłem się :D

0

Za Neymara Alexisa bym dał ;p

0

Więcej takich goli! :D

0

Ciekawe jakie statystyki mamy :D

0

Haha jeee!!!

0

Też tak czuje że Sanchez coś ustrzeli ;d

0

No właśnie co się stało? ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?