adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest odpowiednim człowiekiem do prowadzenia Barcy (zgodzę się z tobą jest leszy od Tito) ale mamy nie odpowiednich zawodników do wygrywania tzn. nie są oni już tacy świezi. Przydały by się transfery ale tych raczej nie będzie, czyli że w przyszłym sezonie bedzię ciężko :/
3
Słabo widzę przyszły sezon bez transferów :P
0
no właśnie wczoraj :(
0
Za Neymar powinien zagrać silniejszy Sanchez :p
0
Pinto! Super zmiennik!
0
I jeszcze po tych sprawach rodzinny nie załamał i myśli tylko o grze!
0
No wiesz lepiej nie ryzykować straty piłki i lepiej jest zagrać do tyłu ;p
0
Sanchez strzał i dobrze musimy mieć więcej strzałów :)
0
Wow Neymar chyba się przełamał
0
Sory dopiero zacząłem oglądać. Widzę że Adriano gra na prawej obronie nie wiem jak mu idzie w tym meczu ale zazwyczaj idzie mu zaje***.niech ktoś zadzwoni do Taty i mu powie żeby grał tam częściej xd ;p
0
Bartra powinien zagrać. W pierwszej połowie muszą nastrzelać bramek a w drugiej połowie wcześnie wpuścić Roberto ;D
0
Boże jak ten Neymar nurkuje :p
0
Trzeba zrobić to i to ;D
0
Bartra by lepiej zagrał niż Mache.
0
Dobra po meczu ;(
0
Drugi gol z rzędu i drugi z lewej nogi heeh :D Jeee
0
Jaki chłopczyku? Skąd wiesz ile mam lat. Widzę że nie oglądasz mecze barcy i nie widzisz jak Neymar gra. Chłopczyku :P
0
Jezu to wygląda tylko tak na papierze w rzeczywistości będziemy grać 4 pomocników, będziemy tak że wymieniać się pozycjami np. Cesc na fałszywą 9 Iniesta do środka Neymar na Lewo Messi na prawo.
0
Wniosek z tego taki że potrzebujemy lewo nożnego napastnika. Pamiętam jak to Pedro grał na lewej a Villa na prawej stronie wtedy to elegancko chodziło.
0
Ja nie mogę co za... chciałem sobie zażartować i dać sugestię żeby Sanchez zagrał za Neymara a tu oczywiście same hejty :p
0
Grałem w FIFE podobnym składem tylko że Sanchez grał u mnie za Neymara i wygrałem 2-0, wszystkie bramki strzelił Messi. Tak że obstawiam 2-0 dla nas :D
0
Messi 18 bramek, Sanchez 17, Pedro 14 :D
0
I dogranie Andresa! :3
0
Bałem się że po tych sprawach rodzinnych będzie bez formy ale myliłem się :D
0
Za Neymara Alexisa bym dał ;p
0
Więcej takich goli! :D
0
Ciekawe jakie statystyki mamy :D
0
Haha jeee!!!
0
Też tak czuje że Sanchez coś ustrzeli ;d
0
No właśnie co się stało? ;p