adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale jest twardszym zawodnikiem i nie leci po dotknięciu jak Neymar i jeszcze jedne atut Bale to strzał np. ostatnie wolny ;)
0
Niestety Bale
0
Tyle że Suarez ma 27 lat i powinien pokazywać coś więcej ;)
2
Szerze mówiąc to Martino był lepszy zobaczymy jeszcze mecze z Manchesterem City dla potwierdzenia tej teorii.
0
Ja już płaczę moja ukochana drużyna, która 4/5 lata temu była niepokonana a teraz takie dni...
0
Mascherano też takie pije :D
0
Kurde co za skład mam nadzieje że wypali :p
0
Ale takich strzałów nie obroniliby nawet bramkarz rzędu Cassilas, Neuer, więc co za różnica że trzecioligowiec :p
0
Rakitić asysta? :D
0
Idealny mecz i idealna drużyna aby grał Pedro, przynajmniej Neymar odpocznie ;)
0
Czy ja dobrze widziałem Alves nie zagra w następnym meczu :D
0
No skład piękny jak na taką słabszą drużynę, wszystko ładnie gra Bartra, Masche w pomocy oczywiście jedno na minus Alves...
0
Ale Messiego chyba nie dogoni jest już za stary :P
0
Przecież to nie pisze redakcja fcbarca.com tylko hiszpański/kataloński Sport więc wszystkie pretensje do nich, redakcje fcbarca.com te artykuły tylko tłumaczy.
0
Wczoraj wyjątkowo długo grał na środku ataku :D
0
I zapowiada się następna rotacja skoro Vermaelen niby wyleczył kontuzję...
0
Co jaki dres? Przecież oni są rezerwowymi...
0
Ter-Stegen jest młody nagra się jeszcze ;)
1
Chyba najlepszy spośród młodych obrońców ;)
1
Bravo
Montoya-Bartra-Mathieu-Alba
Xavi-Mascherano-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar
Taki skład byłby najlepszy no chyba że jakby Iniesta powrócił do swojej normalniej formy to mógłby wejść za Rakiticia, który jest mało kreatywny.
0
Mathieu? Przecież jest kontuzjowany.
0
Jest wiele innych rozwiązań...
0
To jak nie ma kto do nich skakać to po ciula wrzuca???
2
Wszystko pięknie ale chyba lepszy był by Alba na lewej obronie a nie Mathieu, no i niestety Macherano w obronie :(
1
Bravo
Alves-Pique-Mathieu-Alba
Xavi-Masche-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar
Wg. mnie najlepszy skład na chwile obecną, mocnym punktem był by w tym przypadku Mascherano który by wspomagał obronę ale i tak zapewne za niego zagra przeciętny Busquets. Fajnie by było żeby Suarez nie grał gdzieś na skrzydle tylko bardziej na środku. Stawiam na 3-2 dla nas :D
0
Tą decyzję podjął chyba tuż przed meczem na filmiku z rana opaska kapitańska wisiała obok koszulki Xaviego z czego wynika że na początku on miał grać :p
1
Oprócz napastników według mnie tak powinien wyglądać skład. ;)
2
Song niech tam idzie do tego Milanu ;p
0
Dokładnie gdyby Neymar grał bez Messigo to myślę że też by miał ZP a tak gra tylko do niego ;p
1
Za Alvesa dałbym Montoye i w zasadzie w ogóle nikogo bym już nie kupował :p