0

Bale jest twardszym zawodnikiem i nie leci po dotknięciu jak Neymar i jeszcze jedne atut Bale to strzał np. ostatnie wolny ;)

0

Niestety Bale

0

Tyle że Suarez ma 27 lat i powinien pokazywać coś więcej ;)

2

Szerze mówiąc to Martino był lepszy zobaczymy jeszcze mecze z Manchesterem City dla potwierdzenia tej teorii.

0

Ja już płaczę moja ukochana drużyna, która 4/5 lata temu była niepokonana a teraz takie dni...

0

Mascherano też takie pije :D

0

Kurde co za skład mam nadzieje że wypali :p

0

Ale takich strzałów nie obroniliby nawet bramkarz rzędu Cassilas, Neuer, więc co za różnica że trzecioligowiec :p

0

Rakitić asysta? :D

0

Idealny mecz i idealna drużyna aby grał Pedro, przynajmniej Neymar odpocznie ;)

0

Czy ja dobrze widziałem Alves nie zagra w następnym meczu :D

0

No skład piękny jak na taką słabszą drużynę, wszystko ładnie gra Bartra, Masche w pomocy oczywiście jedno na minus Alves...

0

Ale Messiego chyba nie dogoni jest już za stary :P

0

Przecież to nie pisze redakcja fcbarca.com tylko hiszpański/kataloński Sport więc wszystkie pretensje do nich, redakcje fcbarca.com te artykuły tylko tłumaczy.

0

Wczoraj wyjątkowo długo grał na środku ataku :D

0

I zapowiada się następna rotacja skoro Vermaelen niby wyleczył kontuzję...

0

Co jaki dres? Przecież oni są rezerwowymi...

0

Ter-Stegen jest młody nagra się jeszcze ;)

1

Chyba najlepszy spośród młodych obrońców ;)

1

Bravo
Montoya-Bartra-Mathieu-Alba
Xavi-Mascherano-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar
Taki skład byłby najlepszy no chyba że jakby Iniesta powrócił do swojej normalniej formy to mógłby wejść za Rakiticia, który jest mało kreatywny.

0

Mathieu? Przecież jest kontuzjowany.

0

Jest wiele innych rozwiązań...

0

To jak nie ma kto do nich skakać to po ciula wrzuca???

2

Wszystko pięknie ale chyba lepszy był by Alba na lewej obronie a nie Mathieu, no i niestety Macherano w obronie :(

1

Bravo
Alves-Pique-Mathieu-Alba
Xavi-Masche-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar
Wg. mnie najlepszy skład na chwile obecną, mocnym punktem był by w tym przypadku Mascherano który by wspomagał obronę ale i tak zapewne za niego zagra przeciętny Busquets. Fajnie by było żeby Suarez nie grał gdzieś na skrzydle tylko bardziej na środku. Stawiam na 3-2 dla nas :D

0

Tą decyzję podjął chyba tuż przed meczem na filmiku z rana opaska kapitańska wisiała obok koszulki Xaviego z czego wynika że na początku on miał grać :p

1

Oprócz napastników według mnie tak powinien wyglądać skład. ;)

2

Song niech tam idzie do tego Milanu ;p

0

Dokładnie gdyby Neymar grał bez Messigo to myślę że też by miał ZP a tak gra tylko do niego ;p

1

Za Alvesa dałbym Montoye i w zasadzie w ogóle nikogo bym już nie kupował :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?