adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strata Neymara i prawie strata gola troche smutne to :(
0
A tak wszyscy gadali że Aguero wraca i że strzeli a tu nic... :D
0
No są super! ;)
0
I Nachorny :D
0
Myśle że Tata zamkną nie którym usta.
0
Neymar jeszcze coś dziś ukłuje :D
0
no City zaraz wyłapie czerwoną karteczkę ;P
0
1-0 dla nas :D spalony nie poprawny ;p
0
No może może. Przed meczem coś jadł chyba coś na strzelanie bramek xd ;p
0
Wydaje mi że te przegrane mecze do nie do końca jego wina to jest też wina piłkarzy... Powinien zostać następny sezon i po wykonani paru transferów na pewno będzie lepiej ;D
0
Nie Alves, Pedro i Alexis nie mogą odejść będzie trudno ich zastąpić nie wydając pokaźnej sumy a szkoda wydawać zbędnych pieniędzy, trzeba dobrze zainwestować w środkowego obrońce :P
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Brazylia w pierwszej połowie grała w żółtych strojach a w drugiej w niebieskich? ;p
0
0
Dokładnie Messi śpi ;C
0
Już widze te starcia Neymara z takimi przypakowanymi obrońcami MC będzie cały czas leciał na murawę ;D
0
szkoda że Toure nie został z nami taki tur przydał by sie nam :D
0
Dokładnie Alves tymi wrzutkami nic nie zrobi. :p
0
Każdy skład jest dobry ale żeby nie było Xawiego... Jest on po prostu za stary i już nie gra tak jak kiedyś ;)
0
Aha ci brazylijczycy potrafią uderzyć :p
0
Jak tak będą grali z City to myślę że sobie poradzą ;D
0
jeszcze dobry powrót Neymara i ta sobota będzie moją najlepszą sobotą ;D
0
nasza gra wygląda bardzo ładnie :D
0
Więcej takich goli powinno być!!! :D
0
Adriano po raz kolejny pokazał że trzeba uderzać z przed pola karnego ;)
0
super skład tzn. inny niż zawsze :D
0
MESSI!!!!!
0
O boże znowu ten sam skład ;/
0
Sanchez chyba nigdy nie podchodziło do wykonania rzutu wolnego, a tu proszę :D Powinien chyba częściej próbować strzelać z wolnych. ;d
0
No właśnie ciekawe co robią oprócz grania w dziadka, na wszystkich filmikach z treningu tylko pokazywany jest dziadek. ;d
0
Pique jak Puyol :D