0

Strata Neymara i prawie strata gola troche smutne to :(

0

A tak wszyscy gadali że Aguero wraca i że strzeli a tu nic... :D

0

No są super! ;)

0

I Nachorny :D

0

Myśle że Tata zamkną nie którym usta.

0

Neymar jeszcze coś dziś ukłuje :D

0

no City zaraz wyłapie czerwoną karteczkę ;P

0

1-0 dla nas :D spalony nie poprawny ;p

0

No może może. Przed meczem coś jadł chyba coś na strzelanie bramek xd ;p

0

Wydaje mi że te przegrane mecze do nie do końca jego wina to jest też wina piłkarzy... Powinien zostać następny sezon i po wykonani paru transferów na pewno będzie lepiej ;D

0

Nie Alves, Pedro i Alexis nie mogą odejść będzie trudno ich zastąpić nie wydając pokaźnej sumy a szkoda wydawać zbędnych pieniędzy, trzeba dobrze zainwestować w środkowego obrońce :P

0

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Brazylia w pierwszej połowie grała w żółtych strojach a w drugiej w niebieskich? ;p

0

0

Dokładnie Messi śpi ;C

0

Już widze te starcia Neymara z takimi przypakowanymi obrońcami MC będzie cały czas leciał na murawę ;D

0

szkoda że Toure nie został z nami taki tur przydał by sie nam :D

0

Dokładnie Alves tymi wrzutkami nic nie zrobi. :p

0

Każdy skład jest dobry ale żeby nie było Xawiego... Jest on po prostu za stary i już nie gra tak jak kiedyś ;)

0

Aha ci brazylijczycy potrafią uderzyć :p

0

Jak tak będą grali z City to myślę że sobie poradzą ;D

0

jeszcze dobry powrót Neymara i ta sobota będzie moją najlepszą sobotą ;D

0

nasza gra wygląda bardzo ładnie :D

0

Więcej takich goli powinno być!!! :D

0

Adriano po raz kolejny pokazał że trzeba uderzać z przed pola karnego ;)

0

super skład tzn. inny niż zawsze :D

0

MESSI!!!!!

0

O boże znowu ten sam skład ;/

0

Sanchez chyba nigdy nie podchodziło do wykonania rzutu wolnego, a tu proszę :D Powinien chyba częściej próbować strzelać z wolnych. ;d

0

No właśnie ciekawe co robią oprócz grania w dziadka, na wszystkich filmikach z treningu tylko pokazywany jest dziadek. ;d

0

Pique jak Puyol :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?