adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strach pomyśleć co będzie jak Messi wejdzie :D
0
Świetnie Roberto!!!
0
Masakra jakaś z tego Eleven...
0
Ale przy tej opcji z t-mobile bodajże nie ma Eleven ;/
0
Co mi po tym jak kupiłem wczoraj i jeszcze wpłata się nie zaksięgowała ;'(
0
Aż łezka się kręci, szczególnie gdy widzę Xaviego :')
0
Świetnie, przynajmniej nie będą zmęczeni po meczu ;)
3
Neymar>Lewandowski Nie wiem jak można mówić że Lewy nadaje do trójki ZP...
0
Dlatego nie wspominałem o nim :p
2
Po co nam którykolwiek z nich? Przecież Roberto i Halilović bardzo się rozwijają wróci Rafinha, Arda również będzie mógł grać, szkoda by było kupić za grube pieniądze któregoś z nich kosztem wychowanków ^^
0
Mógł ale po co :/
0
No właśnie :'(
0
JEEEEEEEEEEEEEE
2
Dobry skład bez zbędnych kombinacji i nareszcie doczekałem się Sandro w pierwszym składzie bo już na tego Munira nie mogłem patrzeć :D
0
Jeszcze remis będzie haha :D
0
Każdy zje* strzela :D
0
Kurde Ronaldo... xd :D
0
Bo nie mam nc+...
4
Oby wykupił ją polsat bo już od jakiś 3 lat muszę się męczyć i oglądać Barce na necie :p :D
0
Pewnie nie bo go zmienią :p
0
Trochę mnie to irytuje że tylko Messi potrafi zagrać takie piłki, bez niego nie było by akcji. Takie asysty powinien zaliczać Xavi, Rafincha, Rakitić itd.
1
Ja bym zagrał tak Bravo-Alves,Pique,Bartra, Mathieu-Rakitić,Sergio,Iniesta-MSN. W tym meczu nie ma co próżnować szczególnie że Real jest w formie bo wygrał i to bardzo wysoko ;)
0
Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra/Mathieu-Alba-Rakitic-Mascherano-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar ;)
0
To by było piękne jak by był u nas ;)
0
Takiemu Neymarowi to trochę masy by się przydało :D xd
6
Ale mam nie dosyt po tym meczu :/ Messi mógł mieć spokojnie 4 bramki wyprzedzając Ronaldo w bramkach strzelonych w lidze a Suarez mógł mieć hat-tricka... Po za tym Xavi świetny mecz, Alves też pokazał sie kilka razy z dobrej strony ale finalnie czerwień :p
0
Słabo zapowiada się mecz z City :( ale trzeba w nich wierzyć i miejmy nadzieje że to była tylko chwilowa niemoc :)
0
Czyli że LE po tym meczu odchodzi?
0
W wykonaniu Atletico chyba ;)
0
Ze stałymi fragmentami trochę gorzej będzie...