0

Strach pomyśleć co będzie jak Messi wejdzie :D

0

Świetnie Roberto!!!

0

Masakra jakaś z tego Eleven...

0

Ale przy tej opcji z t-mobile bodajże nie ma Eleven ;/

0

Co mi po tym jak kupiłem wczoraj i jeszcze wpłata się nie zaksięgowała ;'(

0

Aż łezka się kręci, szczególnie gdy widzę Xaviego :')

0

Świetnie, przynajmniej nie będą zmęczeni po meczu ;)

3

Neymar>Lewandowski Nie wiem jak można mówić że Lewy nadaje do trójki ZP...

0

Dlatego nie wspominałem o nim :p

2

Po co nam którykolwiek z nich? Przecież Roberto i Halilović bardzo się rozwijają wróci Rafinha, Arda również będzie mógł grać, szkoda by było kupić za grube pieniądze któregoś z nich kosztem wychowanków ^^

0

Mógł ale po co :/

0

No właśnie :'(

0

JEEEEEEEEEEEEEE

2

Dobry skład bez zbędnych kombinacji i nareszcie doczekałem się Sandro w pierwszym składzie bo już na tego Munira nie mogłem patrzeć :D

0

Jeszcze remis będzie haha :D

0

Każdy zje* strzela :D

0

Kurde Ronaldo... xd :D

0

Bo nie mam nc+...

4

Oby wykupił ją polsat bo już od jakiś 3 lat muszę się męczyć i oglądać Barce na necie :p :D

0

Pewnie nie bo go zmienią :p

0

Trochę mnie to irytuje że tylko Messi potrafi zagrać takie piłki, bez niego nie było by akcji. Takie asysty powinien zaliczać Xavi, Rafincha, Rakitić itd.

1

Ja bym zagrał tak Bravo-Alves,Pique,Bartra, Mathieu-Rakitić,Sergio,Iniesta-MSN. W tym meczu nie ma co próżnować szczególnie że Real jest w formie bo wygrał i to bardzo wysoko ;)

0

Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra/Mathieu-Alba-Rakitic-Mascherano-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar ;)

0

To by było piękne jak by był u nas ;)

0

Takiemu Neymarowi to trochę masy by się przydało :D xd

6

Ale mam nie dosyt po tym meczu :/ Messi mógł mieć spokojnie 4 bramki wyprzedzając Ronaldo w bramkach strzelonych w lidze a Suarez mógł mieć hat-tricka... Po za tym Xavi świetny mecz, Alves też pokazał sie kilka razy z dobrej strony ale finalnie czerwień :p

0

Słabo zapowiada się mecz z City :( ale trzeba w nich wierzyć i miejmy nadzieje że to była tylko chwilowa niemoc :)

0

Czyli że LE po tym meczu odchodzi?

0

W wykonaniu Atletico chyba ;)

0

Ze stałymi fragmentami trochę gorzej będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?