adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas i tak to się robi
1
Pedro w ogóle ostatnio jakiś nie wyraźny
0
Ale Alves gra świetny według mnie nie powinien odchodzić
0
a to po to Alves wrzuca :D
0
o nowość zmiany sie szykują.
0
a my z 14m nogą nie możemy :P
0
i po zawodach ;)
0
Cieszę się że przewidywane składy się nie sprawdziły :)
1
Tak zdecydowanie Tello i Roberto powinni iść na wypożyczenie przecież Dos Santos wróci po kontuzji, Rafinha i Doulefeu wrócą z wypożyczenia.
1
A co myślicie o Koke? Ja uważam że jest on młody i jeszcze może z niego być ogromny pożytek, porównał bym go z Isco, którego bardzo chciałem zobaczyć w naszych szeregach ale to już chyba nie możliwe. Ale co da to pisanie wszystkich i tak pewnie zrobią głupotę z tymi transferami...
0
No Pogba byłby lepszym rozwiązaniem od Vidala ponieważ jest młodszy :D
0
O tak dobrze mówisz Isco o niebo lepszy ale było lepiej kupić Neymara, który dobrze grał... ale w lidze brazylijskiej gdzie jest tam niższy poziom :/
0
A gdyby zrobić tak Sanchez-Neymar-Messi, wiem Sanchez lewo skrzydłowy jest ale myślę że byłby mocniejszy na prawej stronie. Sprzedać Tello zostaje jeszcze Doulefou i Pedro. Wraca Rafinha, sprzedać Songa na PD dać z powrotem Masche a obrona to sama nie wiem :P
0
Courtois jest z Chelsea on jest tylko wypożyczony do Madrytu ;p
1
Też tak myślę według mnie są o półkę wyżej niż Neymar :P
0
Alexis za Pogbe o tak ^^ chociaż szkoda Sanchez jest jednym z nie wielu walczących zawodników w naszej drużynie.
0
Fabregas w tam tej połowie sezonu był w świetnej formie więc... :/
1
1
No i dobrze więcej pogra sobie Alexis ,który jak dla mnie gra lepiej jest w nim wola walki a nie jak u Ney który zaraz się kładzie.
0
Po co nam z trener skoro nie mamy jak narazie bramkarzy na przyszły sezon :P
0
Gdyby Neymar tak nie nurkował było by z niego więcej pożytku ;/
0
I starymi zawodnikami :/
0
Jak bym tylko mógł mu osobiście powiedzieć kto tu jest gównem :/ I jeszcze powiedział bym mu żeby nie robił wrzutek...
1
No plaża, w przyszłym sezonie będziemy grac piach :P
0
Popieram! ;D
0
No własnie Iniesta się stara i jeszcze dodatkowo trenuje :P
0
Skończcie z tym Messi, Iniesta też ma żonę nie ma syna ale ma za to córkę. Z innej beczki, Neymar przyjechał trenować na basenie... Denerwuje mnie już to jego nurkowanie :P
0
Co nie znaczy że nie może biegać, mam tu na myśli mecz z Atletiko Madryt ;/
0
Masz racje nie mamy zbyt wielu defensywnych zawodników ale po co nam defensywa jak przy wyniku 0-1 nie możemy strzelić na 1-1. Jeszcze na temat Taty myślę że ma on jeszcze wiele wizji i pomysłów na grę tylko ma zbyt wąską kadrę, tak w ogóle to jest jego pierwszy sezon w europie ;d
0