0

Fabregas i tak to się robi

1

Pedro w ogóle ostatnio jakiś nie wyraźny

0

Ale Alves gra świetny według mnie nie powinien odchodzić

0

a to po to Alves wrzuca :D

0

o nowość zmiany sie szykują.

0

a my z 14m nogą nie możemy :P

0

i po zawodach ;)

0

Cieszę się że przewidywane składy się nie sprawdziły :)

1

Tak zdecydowanie Tello i Roberto powinni iść na wypożyczenie przecież Dos Santos wróci po kontuzji, Rafinha i Doulefeu wrócą z wypożyczenia.

1

A co myślicie o Koke? Ja uważam że jest on młody i jeszcze może z niego być ogromny pożytek, porównał bym go z Isco, którego bardzo chciałem zobaczyć w naszych szeregach ale to już chyba nie możliwe. Ale co da to pisanie wszystkich i tak pewnie zrobią głupotę z tymi transferami...

0

No Pogba byłby lepszym rozwiązaniem od Vidala ponieważ jest młodszy :D

0

O tak dobrze mówisz Isco o niebo lepszy ale było lepiej kupić Neymara, który dobrze grał... ale w lidze brazylijskiej gdzie jest tam niższy poziom :/

0

A gdyby zrobić tak Sanchez-Neymar-Messi, wiem Sanchez lewo skrzydłowy jest ale myślę że byłby mocniejszy na prawej stronie. Sprzedać Tello zostaje jeszcze Doulefou i Pedro. Wraca Rafinha, sprzedać Songa na PD dać z powrotem Masche a obrona to sama nie wiem :P

0

Courtois jest z Chelsea on jest tylko wypożyczony do Madrytu ;p

1

Też tak myślę według mnie są o półkę wyżej niż Neymar :P

0

Alexis za Pogbe o tak ^^ chociaż szkoda Sanchez jest jednym z nie wielu walczących zawodników w naszej drużynie.

0

Fabregas w tam tej połowie sezonu był w świetnej formie więc... :/

1

Tu macie Alevesa y Neymara szkoda że nie zbyt dobrze znam angielski ale mam nadzieję że ktoś te filmiki przetłumaczy ;p A i jeszcze Alexis Sanchez i Puyol jest tam xd

1

No i dobrze więcej pogra sobie Alexis ,który jak dla mnie gra lepiej jest w nim wola walki a nie jak u Ney który zaraz się kładzie.

0

Po co nam z trener skoro nie mamy jak narazie bramkarzy na przyszły sezon :P

0

Gdyby Neymar tak nie nurkował było by z niego więcej pożytku ;/

0

I starymi zawodnikami :/

0

Jak bym tylko mógł mu osobiście powiedzieć kto tu jest gównem :/ I jeszcze powiedział bym mu żeby nie robił wrzutek...

1

No plaża, w przyszłym sezonie będziemy grac piach :P

0

Popieram! ;D

0

No własnie Iniesta się stara i jeszcze dodatkowo trenuje :P

0

Skończcie z tym Messi, Iniesta też ma żonę nie ma syna ale ma za to córkę. Z innej beczki, Neymar przyjechał trenować na basenie... Denerwuje mnie już to jego nurkowanie :P

0

Co nie znaczy że nie może biegać, mam tu na myśli mecz z Atletiko Madryt ;/

0

Masz racje nie mamy zbyt wielu defensywnych zawodników ale po co nam defensywa jak przy wyniku 0-1 nie możemy strzelić na 1-1. Jeszcze na temat Taty myślę że ma on jeszcze wiele wizji i pomysłów na grę tylko ma zbyt wąską kadrę, tak w ogóle to jest jego pierwszy sezon w europie ;d

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?